• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    RUM
    RUM --- ---
    doufám, že nebude moc chcát :-)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    Máte nějaké zkušenosti z loňského roku, jestli se dalo na vyprodané koncerty/divadla v GONGU ještě nějak dodatečně dostat? Např. jestli lidi před GONGem nepostávali s lístky? :-) Děkuji
    PTT
    PTT --- ---
    Shanim pro kamosku listek do 1500 kc kdyby nahodou nekdo vedel o necem tak info prosim do posty
    RUM
    RUM --- ---
    MRTVY_KENNY: ok, tak předpokládám, že o e-ticketu by mi ten člověk dal vědět, protože jsem psal, že z prahy nejsem a jezdit tam jen kvůli něčemu, co jde vytisknout z emailu je blbost. ráno mu ještě zavolám, jesli je to klasika na tvrdým papíru, pokud ne, tak to riskovat nebudu.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    RUM: imho nelze. zalezi jak k tomu dotycny prisel, muze to byt obrazkovy fanticket, klasicky ticket na tvrdem papiru (tyhle dve varianty by se padelaly hur, pze preci jen jde o barevny tisk, oboustranne.)

    pokud jde o eticket, tak je to normalni a4 s textem a carkovy kod. takovych vytisknu milion, kdyz na to prijde. (mimochodem kdyz vidim ty fotky na tom bazosi, tak ti vytisknu dost dobre i funkcni ticket a bude jen zalezet, jestli prijdes driv, nez kupce z bazose.. lidi nevystavujte ty lupeny i s tema cislama :)

    muzes teoreticky alespon overit pres nejakou mobilni ctecku carkovych kodu, ze ten kod souhlasi s tim cislem pod nim. ale jestli neni oboji vymysl, zjistis jen na miste.
    RUM
    RUM --- ---
    dotaz: zejtra si jedu pro lístky do prahy... nějaký tipy, jak si proklepnout věrohodnost? :-) je to teda nabídka z bazoše, protože tady se nikdo neozval. dík
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    PETERSIS: stalo a bude.
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    Chci se zeptat - loni myslím byl poslední den pro lidi starší 65 let zadarmo. Bude to i letos? Anebo mám mylné informace a nic takového se nikdy nestalo?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    cerstva mapa mesta s tipama co kde omrknout, pokud nebudete jenom zajatci arealu
    USE-IT EUROPE — Ostrava
    http://www.use-it.travel/cities/detail/ostrava/
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    Stejně to je pech. Mám na Colours vyhlednute všeho všudy asi 4 kapely, které jsou "must seen" a všechny se překrývaj :D
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    DO_IT: Koupila jsem někdy letos na jaře za 100, pak to trochu zvedli.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    mimochodem jsem tu zminil sprchy zdarma, ja to neumim dohledat, odkud jsem to vzal, tak s tim nepocitejte, ale vsadil bych se, ze to neni jen vyplod me fantazie.. taky zalezi, jestli to nebyl plan, na ktery kemping to melo byt atd..

    DO_IT: asi jo, vygooglil jsem 100+100
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    MRTVY_KENNY: tak pade nezabije, spis to byl dotaz jestli to fakt zdrazili nebo ne
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    finalni mapka http://www.colours.cz/admin/public/gallery/mapa_verejnost_2014.pdf


    DO_IT: a neco ti brani si to koupit pres eshop (150+150)? a taky do stanu se vleze obvykle vic nez 1 clovek..

    loni to stalo kolik?
    FRDK
    FRDK --- ---
    Taky ještě nemám lupen, čekám na nejvýhodnější cifru, loni jsem koupil od borky tady z nyxu za 1 200,- VIP, doufam, že letos se mi podaří něco podobného a jestli do té doby neseženu, půjdu se asi taky mrknout před vstup, jestli se tam ňáký zoufalec nebude chtít mermomocí zbavit lístku :)
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    TORUVIEL: taky pozitivni zkusenost, cca tri roky zpet

    btw, nezdrazili stanovy mestecko? ze je to ted clovek + stan na miste 400 kila :D
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    A co si koupit lístek přímo před vstupem do areálu od někoho, kdo je tam prodává? (obvykle se tam vždy někdo najde, kdo se chce zbavit lístků) Většinou jsou za tu nejnižší cenu. Máte s tím někdo třeba špatnou zkušenost, že to byl podvrh? Já takhle kupovala vždycky a nikdy nebyl problém.
    RUM
    RUM --- ---
    MRTVY_KENNY: mě psal týpek prej 1250 za 1 lístek, ale musel bych si pro to jet přes půl republiky... jenom už ta cena se mi nějak nezdá
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    RUM: tak pres nyx mas alespon nejake reference, treba pres bazos bych byl opatrnejsi. ja treba predloni prodal bulharum na namesti 2x pdf do mailu a neda se rict, ze bychom se zrovna znali :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam