• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    KUZNA: v dubny byli v cooltouru
    MARC_ELLE: jn, akorat vzhledem ke kolizi s olafurem to nelze zvladnout :/
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    KUZNA: never sol je super. deska je dobrá (produkce Muchow) a viděla jsem na živo a je to velice uhrančivé, i když na živo tam je sem tam něco..nejsou ještě tak vyhrané/sehrané, ale to se taky mohlo změnit od doby, co jsem to viděla. Celkově dobrý, na česko super a na to, jak jsou mladé..respekt.
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    "Pobavilo" teď na FB: "Colours of Ostrava: Na pravou ruku se náramky letos umisťují kvůli rychlejší kontrole bezpečnostní agenturou u vstupu."

    Oproti Pohodě minulý týden si holt musím zvyknout, že jsem zpátky v realitě festivalů v ČR, kde se nic nesmí...ani si dát náramek na levou ruku.

    (Ale stejně se těším a uznávám CoO jako český top festival...abych nebyl za hatera ;-) ).
    RUM
    RUM --- ---
    má někdo vstupenky pro 2 osoby do toho kempu u areálu navíc? :-)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Kemp u areálu festivalu je vyprodán. Kdo nemáte dopředu zakoupen tento kemp, využijte kemp Slezskoostravský hrad.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    tak oblibena dobrota uz dorazila! navrhuji vrhat na lidi stojici v teto fronte obzvlast opovrzlive pohledy :))

    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    RUM: Pustí, jen mu budeš muset dát vědět číslo vašeho stanu, které bude on muset vyplnit do té ubytovací karty při vstupu do kempu...imho
    RUM
    RUM --- ---
    MRTVY_KENNY: já mám takovej pocit, že právě minulej rok chtěli, aby si měl už náramek do festivalovýho areálu, když sis šel pro náramek do kempu, ale nechci kecat...

    k tomu druhému dotazu to trochu upřesním. mám koupené e-tickety na 1 stan a na 2 osoby (já a kámoš) a protože kámoš přijede později, tak mě právě akorát zajímalo, jesli ho tam takle odděleně pustí bez místa na stan :-) ale to je jedno. nějak to dopadne.
    CECKO
    CECKO --- ---
    Kdyby se nekdo na posledni chvili zbavoval listku tak napiste dik;)
    BENAC
    BENAC --- ---
    FLU: V mnohem to mam podobne . fanfarai, shaka ponk, belleruche, lyeoka, la yegros, debademba, nomfusi .. uvidime, co nakonec uvidime
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    RUM: imho musis mit listek na kemp, nikoho nezajima, jestli jdes na festival, nebo jen kempovat. areal je oddeleny.
    a tomu druhemu uplne nerozumim, kamose proste pusti, pokud ma lupen na kemp. a evidovat, ktery stan ma, asi taky, ale netusim, jestli kontroluji, jestli je na jeden stan napsanych treba dvacet lidi. ted uz nejde zobrazit ani popis toho listku na stan..
    pisou, ze je vhodne si pripravit vyplnene toto (ackoliv nevim, proc tam maji nadepsany hrad)
    http://www.colours.cz/admin/public/files/UBYTOVACI_KARTA_Slezskoostravsk%C3%BD%20hrad.pdf

    s cimz souvisi..

    Z důvodu prodlevy automatického párování plateb s odesíláním eticketů bude předprodej vstupenek ukončen dne 15.7.2014 ve 20:01 hod.

    tze online ted uz nic nekoupite..
    RUM
    RUM --- ---
    jedna technická: před vstupem do kempu musím mít už na ruce náramek do festivalovýho areálu co? a ještě něco... pustí pak do kempu kámoše, když už dostanu číslo na náš stan? :-) jakože jestli není nutný u každýho člověka evidovat číslo stanu? dík
    FLU
    FLU --- ---
    MRTVY_KENNY: ja predbezne takhle (koukam, ze na hlavni stage skoro nezavitam:)

    ct (vracim se z Prahy, prijedu az kolem osme)
    fanfarai
    shaka ponk (?)
    seasick steve (x gipsy.cz)

    pa
    taksim trio
    charles bradley
    oka
    belleruche
    trentemoller

    so
    lyeoka (x chet faker) - se*e mne, ze se prekryvaji...
    www (?)
    a tribe called red
    darkside
    prago union
    skip and die

    + dj galletas calientes (na toho jsem hodne zvedavy a je mozne, ze se vykaslu na zbytek a zkysnu u jeho setu)
    + koyaanisqatsi (ale 11:30 je blby cas)

    ne
    jupiter and okwess international
    la yegros
    debademba (x hidden orchestra)
    nomfusi (?)

    + punk v africe (ale 11:30 je blby cas)
    PTT
    PTT --- ---
    MRTVY_KENNY: hmm tak my se budem potkavat casto :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    teda s tim, ze je to program prakticky nonstop, neni to vsechno, co *musim* videt
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    QWITI: seznam ti dam klido hned. namalovane pekne, ale realita je vzdycky hozena kapku jinak.. :)

    ct
    putyka
    les tambours du bronx
    stinka
    howlin rain
    mgmt

    pa
    komentovana kanouci cise v gongu
    taksim trio / korben dallas
    bradley
    oka
    torrini
    zaz
    mo
    trentemoller

    so
    faker
    arnalds
    grant
    tribe called red
    darkside
    bastille

    ne
    listolet
    butler
    national / hidden orchestra (tohle netusim jak rozlousknu)
    eggnoise
    newman
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    z tech ceskych jsem se ted dival, ze to Never Sol muze byt fajne
    QWITI
    QWITI --- ---
    takze zítra bych tadyrada videla nejakej seznam kluci :))))
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    QWITI: presne, ja si neco prectu tak den predem ale stejne to pak menim :)

    ale co vim jiste je ze se chci vyhnout tem ceskym prizrakum ktere jsem jmenoval

    fakt nechapu ze jsou i na colours....vzdyt tyto kapely hrajou na kazdem tuctovem festivalu pro hasice v horni dolni....nic proti hasicum :))

    COO by mely byt jine!
    QWITI
    QWITI --- ---
    PUEBLO: my nemame zjevne cas si to nastudovat no :)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    QWITI: jo vsak ja taky prijdu na colours a nevim co...pak potkam nekoho nachytreneho a necham si poradit a vzdy z COO odchazim spokojeny :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam