• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    QWITI
    QWITI --- ---
    SICKBOY4000: Cica jsem zahlidla když jsem prijizdela ale pak uz ne
    QWITI
    QWITI --- ---
    QWITI
    QWITI --- ---
    Primy report od vstupu- camelky to opet letos "zvladly" fronta az k zastavce v budce 4 lidi a jeden komp, rychlost posunu fronty 1 clovek za 10 minut ...good luck ja tam stala hodinu
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    misto nej Vlozte kocku

    QWITI:
    QWITI
    QWITI --- ---
    ono se vi jak se to stalo ?
    jinak jsem sla na obed a do lapeco pro tasky a uz tam toci 2 televize...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    DIOM: diky!
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    SICKBOY4000: se spekuluje, ze se neco semlelo na ulici nekde u dublinu.. jestli k tomu nenajdou alespon 100 svedku, tak nevim.

    s tocenim uplne nevim, co myslis, policajti jsou za rohem a ze by tam nekdo nekoho zbouchal do bezvedomi na jipce, jsem mozna jeste nikdy neslysel.. (tim nechcu rict, ze je to tam nejak extra slunickove).
    DIOM
    DIOM --- ---
    sice to v narvaném programu Colours asi nikoho extra nenadchne, ale pro úplnost..

    Urban Wave line-up:

    17.7.
    18:00 - 20:30 - Beatfoot
    20:30 - 22:30 - Cubik
    22:30 - 01:00 - Macio & El Jay

    18.7.
    18:30 - 21:00 - IM Cyber
    21:00 - 23:30 - 2K
    23:30 - 02:00 - Philip TBC

    19.7.
    18:30 - 20:30 - Click Joe
    20:30 - 21:00 - Brazil Night
    21:00 - 23:00 - ManaWorld DJs
    23:00 - 02:00 - Face & Diome

    20.7.
    17:30 - 19:30 - Roman Rai
    19:30 - 22:00 - Biodan & Tazz
    22:00 - 00:00 - Schwa
    CICO
    CICO --- ---
    SICKBOY4000: MRTVY_KENNY: Ostravská demence v praxi...já se fakt začínám hluboce stydět za své občanství a původ...(
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    SICKBOY4000: no, to teda vzhledem k tomu, ze "Muž má poraněný mozek a zůstává v bezvědomí." asi nebylo vubec hezke. :/
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    tak jsem nekecal

    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    MRTVY_KENNY: já stejně na COO moc na český kapely nechodím. Můžu na ně kdykoliv, radši chodím na to, co je zvenčí, něco, na co bych se normálně nedostala třeba. A Never Sol teď jsou a ještě budou (Red Bull Ac.) všude.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    KUZNA: v dubny byli v cooltouru
    MARC_ELLE: jn, akorat vzhledem ke kolizi s olafurem to nelze zvladnout :/
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    KUZNA: never sol je super. deska je dobrá (produkce Muchow) a viděla jsem na živo a je to velice uhrančivé, i když na živo tam je sem tam něco..nejsou ještě tak vyhrané/sehrané, ale to se taky mohlo změnit od doby, co jsem to viděla. Celkově dobrý, na česko super a na to, jak jsou mladé..respekt.
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    "Pobavilo" teď na FB: "Colours of Ostrava: Na pravou ruku se náramky letos umisťují kvůli rychlejší kontrole bezpečnostní agenturou u vstupu."

    Oproti Pohodě minulý týden si holt musím zvyknout, že jsem zpátky v realitě festivalů v ČR, kde se nic nesmí...ani si dát náramek na levou ruku.

    (Ale stejně se těším a uznávám CoO jako český top festival...abych nebyl za hatera ;-) ).
    RUM
    RUM --- ---
    má někdo vstupenky pro 2 osoby do toho kempu u areálu navíc? :-)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Kemp u areálu festivalu je vyprodán. Kdo nemáte dopředu zakoupen tento kemp, využijte kemp Slezskoostravský hrad.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    tak oblibena dobrota uz dorazila! navrhuji vrhat na lidi stojici v teto fronte obzvlast opovrzlive pohledy :))

    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    RUM: Pustí, jen mu budeš muset dát vědět číslo vašeho stanu, které bude on muset vyplnit do té ubytovací karty při vstupu do kempu...imho
    RUM
    RUM --- ---
    MRTVY_KENNY: já mám takovej pocit, že právě minulej rok chtěli, aby si měl už náramek do festivalovýho areálu, když sis šel pro náramek do kempu, ale nechci kecat...

    k tomu druhému dotazu to trochu upřesním. mám koupené e-tickety na 1 stan a na 2 osoby (já a kámoš) a protože kámoš přijede později, tak mě právě akorát zajímalo, jesli ho tam takle odděleně pustí bez místa na stan :-) ale to je jedno. nějak to dopadne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam