• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    PTT
    PTT --- ---
    Nevite kdy se zas budou prodavat rezervace do Gongu?
    KATJUSHKA
    KATJUSHKA --- ---
    MRTVY_KENNY: neeeee
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Caravan Palace
    FLU
    FLU --- ---
    MRTVY_KENNY: neznam z toho skoro nic, ale Fumaca Preta je slusne psycho :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    QWITI: jo kukas
    QWITI
    QWITI --- ---
    Koukám správně ze Bjork je ve ctvrtek ?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    QWITI: sejdem se ve fronte
    QWITI
    QWITI --- ---
    Ja letos prokaucovala prvni vlnu a jsem nekurak, ale Marecek mi zachranil zivot. Kodum zdar :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    cena čtyřdenní vstupenky 2.190 Kč platí pouze do 30. dubna. Od 1. května již bude za 2.290 Kč.

    od 1. května Česká spořitelna nabídne svým klientů slevu 20% z aktuální ceny čtyřdenní vstupenky
    CICO
    CICO --- ---
    SPAM (Kenny odpusť prosím)

    Nabízím sady všech tří kódů Camel (A,B,C) po 100,- Kč...ideálně Ostrava, jinak poštou, cena čtyřdenní vstupenky při uplatnění kódů 1314,- Kč, což je o zhruba 880,-, resp. 980,- méně, než je aktuální cena v předprodeji.

    Zájemci prosím do pošty
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    BENAC: podle me to pojedou uz od pondeli (to "prijedte a utracejte").
    ja kdysi v ramci colours jel do mittalu do valcoven a sice vyborne, ale pulka dne fuc a taky par veci, co jsem chtel videt z festaku. a to se bavim jeste o cerne louce, ne o vitkovicich.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    tak tohle je trochu jinej druh festivalu nez klasicka nahanecka lidi na letiste....
    BENAC
    BENAC --- ---
    Ja si taky myslim, ze doprovodny program bude siroky, nicmene ne v arealu festaku, ale roztahany po pulce Ostravy. Coz je vsak ucel, aby se clovek prosel po Ostrave, poznal ruzna mista a hlavne, aby poradne utracel :D
    Tady ZOO, tady koncert, tam obed, tam to, jinde ono a tak, no.
    CMAN
    CMAN --- ---
    wow francouzsky elektro producent Danger tak to sem netusil ze jeste vubec funguje ale dobra volba
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    CMLKA:
    - hazjlu nebude nikdy dost, i kdyby byl pocetne jeden na hlavu - that's rule :)
    - silene festivalove jidlo bude urcite k mani, ale jiste spousta nesilenych (alespon doposud to tak bylo)
    - tezko rict, zda pres den nebude zabava, doprovodnych akci bude jiste dosti, mivam spise opacny problem...

    Tuz tak, ja myslim, ze se ti tu bude libit.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MRTVY_KENNY: hmm no jo no, to ale asi neni to, co by mi primarne na ceskejch festacich vadilo :)) u vetsiny mi vadi, ze je videt, ze to nekdo dela pro prachy a ne pro lidi (teda tam, kde sem byla) - minimum zachodu, minimum zazemi, pres den zadna zabava, namrskanej jeden stanek vedle druhyho s identickym silenym festivalovym jidlem, atd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam