• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MRTVY_KENNY: no jidlo taky neni bezproblemovy, nas nechteli pustit se ctyrma bagetkama, par rajcatama a dvema okurkama. Museli jsme u nejakyho hlavniho sekuritaka v oranzovy veste zalobovat, ze je zena tehotna a nemuze jist ty veci co se prodavaj v arealu..
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    MRTVY_KENNY: jj, docetl jsem se,ale kdo by jedl v tech hicech )
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    btw byl hlasen problem projit ven zadnim vchodem (nechapu), takze ty moje tipy kolem taxiku, nevim...

    VLKOUNEK: na colours jidlo muzes, piti ne
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    DIZZYDENT: jak ho pronesli pres vstup? Teda u colours mi to prijde nejak mekci, nez na Beats, tam me dokonce nejaka slecna sacovala a mila musela pred vstupem snist jednu musli tycinku a dve vyhodit ....
    DIZZYDENT
    DIZZYDENT --- ---
    MRTVY_KENNY: jo, registroval jsem to na raggajungle (jestli tam na Col nic neni tak pohoda), pak v tom "pitu" (jama mezi kominy vedle vinarny) a klasicky na tech transferovych ulickach. Ale OK, beru ze v zabkach to lze dat taky.

    na hic jsem na B4L videl dobrou "vychytavku"- obycejny rozprasovac vody na kytky..dost bandicek se tim slunickove rosilo :)
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    FATBEAR: Tak to se omlouvám za dezinformaci.

    Jinak:
    web kolem oběda protestoval i mě
    aplikace v telefonu spuštěna asi až na 8.pokus
    program (kterých mají předpokládám vytištěny desítky tisíc kusů) nedostane nikdo, krom návštěvníků. Zkoušeno 2x. Takže jako jeden z posádky zdejšího stánku v design zóně nemám nárok.

    Kurnik...jsem tu pár hodin a opět (jako každý rok) s láskou vzpomínám na minulý víkend na Pohodě...grr.
    QWITI
    QWITI --- ---
    CMLKA: ja treba po Ove taxikem nejezdim vubec ale vim ze city taxi vyuzivaji vsichni mi znami..
    Ja na DOV koukam z okna takze se nejak vzdycky domu dokutalim ale treba pro vice lidi si myslim lidi volali spis Komfort, ti maj tusim auta i pro vic nez 4 lidi naraz
    Komfort Logistik s.r.o. | TAXI služba Ostrava, Karviná, Orlová, Bohumín
    http://www.taxikomfort.cz/
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    CMLKA: nemam to osobne overene
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CMLKA: uprimne nevim, centristi chodi spis pesky/kolmo a ostatni, co tak pozoruju, tak maji vicmin sveho taxikare, pripadne "osobni prepravu", viz [ BENAC @ Colours of Ostrava 2015 ]

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MRTVY_KENNY: jako jasny, ale taky v praze nejezdim vsema taxisluzbama :)) jesli treba nejsou zbytecne predrazeny...no asi neresit, to nema cenu kvuli par korunam
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CMLKA: normalni taxik..
    Citytaxi Ostrava - Taxi
    http://www.citytaxi.cz/cz/ostrava/taxi
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KUZNA: je to overeny?
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    KUZNA: Mary-Ann Korbelová: Potřebujete něco levnějšího než taxík, napište mi. 723926720 smile emoticon
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    Z facebooku:
    Potřebujete odvoz z nebo na coloursy ? Nebo kamkoliv po Ostravě a okolí ? Volejte 776 307 677 nebo zdarma na dispečink 800 290 000. Jsme tu pro vás, vaše City taxi.
    http://www.taxiostrava.cz/cenik/
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    btw jsem zaslech neco o vymene listku na pasky primo na nadrazi, vi o tom nekdo neco?


    SCHIZOGENES: myslim, ze to je prave nejaka haluz toho songkicku, nejak to tam maji dvakrat s plnym lineupem, nic bych si od te informace nesliboval..
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    nejak jim nestiha server http://www.colours.cz/
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    LUCKY_MAN: ne ona na pohode vystoupila jen jednou ale pak se jeste sla podivat na koncert Les Ambasssadeurs a na koncert kapely Ghostigital kde byla dokonce v prvni rade mezi lidma
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    SCHIZOGENES: Mám ten dojem, že i na Pohodě Björk byla víceméně tajným hostem ještě i jiné (islandské??) kapely, googluj, nebo mrkni do auditka Pohoda. Pokud by to byl stejný scénář, tak by vystupovala 2x:-).

    A jinak zdravím z areálu, kde už finišují poslední detaily , stánky,...apod.
    JIKOO
    JIKOO --- ---

    BENAC: SUpr se stavim :)
    QWITI
    QWITI --- ---
    Paní B se včera procházela kolem Docku, takže už tomu snad nic nebrání :)
    BENAC
    BENAC --- ---
    JIKOO: my nikam nejdeme, můžeš přijet za nama :))
    JIKOO
    JIKOO --- ---
    BENAC: ted jsem cerstve v Polce a v patek jsem chtel jet za vama, ale jak vsichni jdete na nejaky ten vecirek na cely vikend tak nevim jestli se na to nevyprdnu a nezustanu objevovat krasy Katowice
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam