• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    CICO
    CICO --- ---
    Colours ohlašují první hvězdu: Antony and the Johnsons elektronicky - iDNES.cz
    http://kultura.zpravy.idnes.cz/...-antony-and-the-johnsons-pdv-/hudba.aspx?c=A151123_100829_hudba_ob
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Kombo: Kieslowski na Colours of Ostrava — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11012868471-kombo/
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    KUZNA: ta mimoradna nabidka jede normalne i na youtube a na sziget webu. takze nevim co na tom maji mimoradne exkluzivniho
    https://www.youtube.com/user/szigetofficial/videos?sort=dd&view=2&live_view=502&shelf_id=19
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    mirne OT
    Mimořádná nabídka Reflex.cz: Živé přenosy koncertů z festivalu SZIGET | Reflex.cz
    http://www.reflex.cz/...05/mimoradna-nabidka-reflex-cz-zive-prenosy-koncertu-z-festivalu-sziget.html
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    My jsme fakt narod mamralu . . .
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Ja ten prereklamovanej prostor a poutovou atmosferu vloni tezko rozdychaval. Nedelalo mi to tam vubec dobre a vlastne jsem se po prekroceni "pokladen" okamzite zacal tesit domu :)
    PTT
    PTT --- ---
    CMLKA: zas musim uznaz ze cena listku Meltu atd je jinde nez CoO a spol ale s RfP mas pravdu - byl jsem jen jednou (proste massive attack) a stacilo...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    tak ono to spis vypovida o tristni urovni festivalu v CR, coz neni nic novyho, kdo nekdy vyjel nekam za hranice, tezko ho uz cesky promoteri utahnou na vareny nudli, kterou v 99% nabizej a lidi jim za to jeste tleskaj, to je proste davno znamej smutnej fakt. Ja si myslela, ze Colours jsou v tomhle vyjimecne, byt samorzejme co se hudebniho zaberu tyce, tak urcite jsou, proto me treba tohle vsechno fakt prekvapilo. Ale aspon vim, ze necemu jako Rock for people se nadale budu zdaleka vyhybat, protoze bych to proste nevydejchala a posetrim spis penizky na nejakej ten vyjezd...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    SOULPHONIQUE: ja nevim, ja jsem vuci reklamam asi fakt slepy. rsp. po tom prilis nekoukam, tak me to nejak nepali. sporka klasika, babisovo jsem nezaregistroval prakticky vubec (idnes kavarna me jakozto nepijaka kavy nejak nezajimala, stanek Metro si vybavuju, ale co bych tam mel pohledavat, mi unika.. jinak vubec nevim, co tam jeste bylo).
    mittalovsky tanecni stan je zlo, ale kdyz clovek jen prochazi... meh..
    camel si nemyslim, ze ma az tak tristni dramaturgii. takze komu prijde fajn tam pobyvat, at tam je, proc ne.
    morgan se mi letos do cesty nepostavil.
    ALE uznavam, ze jackuv koutek teda byla slusna poutova atrakce. doufam, ze to tam bude, az mi bude 50. budu tam koukat z kresilka na klangkarussell :))
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    5TANDOZ: sem si rikal, ze casu dost a dolni oblast mala ... )))
    5TANDOZ
    5TANDOZ --- ---
    VLKOUNEK: CEMU SES NEOZVAL...
    SOULPHONIQUE
    SOULPHONIQUE --- ---
    no za mne teda nejhorsi colours, co jsem zazil.. at uz preburenym zvukem nebo nize zminenyma diskotekama sponzoru (stodolni se presunula na colours? po setmeni jsem si tak casto pripadal..). Nakonec to cele zachranil pro mne posledni nedelni koncert - Electro deluxe. cekal jsem spis dalsi nudnou variaci na modni electroswing vlnu, ale toto bylo fakt jinde - hudebne i tim, jak si povodili posluchace (jeste 10min po koncerte stali pod podiem a chteli pridavek,)
    Kazdopadne na dalsi rocnik se mi uz moc nechce..
    LEGI
    LEGI --- ---
    FRDK: já sem taky na hlavní stage v sobotu večer slyšel The Doors nebo Praise You od FatBoye Slima..

    ale ani jeden cover mi nevadil..

    FABE: jinak Clean Bandit mi s Klangkarussell přišli jako největší lolík.. nudný tucky jak z půlky 90. let.. fakt nechápu..
    FLU
    FLU --- ---
    znama to vec, ze prespolni hodnoti vetsinou pozitivneji nez mistni. nicmene to potesi :)
    Zázrak a jedno z nejlepších míst na světě. Evropská hudební elita mluví o Ostravě
    http://www.ostravan.cz/...a-jedno-z-nejlepsich-mist-na-svete-evropska-hudebni-elita-mluvi-o-ostrave/
    FABE
    FABE --- ---
    Clean Bandit zas hrali Show me love od Robin S, slusna vzpominka na devadesatky
    FRDK
    FRDK --- ---
    :) O.K. Sem tam něco převzatého asi zaznělo. Ale tvrzení 'všude samý revival a všechny předělávky na houno' považuju za přitažené za vlasy. Peace.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Coco and the Butterfields taky dali coveru par..ale mam pocit, ze vetsina interpretu hrala svoje veci a pak tak jeden cover. Kdyz se jim to dobre hraje, je toho s mirou a maj to radi..proc ne .)
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Sly and Robbie hráli The Wall
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Jose Gonzales pak dal Massive Attack Teardrop
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam