• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    EARL
    EARL --- ---
    QWITI: Urcite, prosim. Obedy ve meste jsou vzdycky strasny dilema a koncim vetsinou v ty mexicky... Dik
    QWITI
    QWITI --- ---
    Jinak pro nemístní, v centru má otvíračku spousta míst, kde je normálně zavřeno, takže pokud by byl zájem na snídaně brunche či obědy, můžu tu zas hodit pár poznámek, včetně některých změn od loňska (stehování rušení)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    QWITI: M83
    CICO
    CICO --- ---
    QWITI: ...samozřejmě, viz http://portal.chmi.cz/predpovedi/predpovedi-pocasi/ceska-republika/kraje/moravskoslezsky
    ...po několika letech se konečně nebudu koupat ve vlastní šťávě, za mě naprosto skvělé!
    BOPA
    BOPA --- ---
    Hola
    Kámoš koupil lupen za 2290 a z rodinych duvodu nemůže jít... Takže nabízím lístek... Predani osobně v OV. Cena 2000.
    Vim ze to je dost narychlo... Zájemci piste do zprav...
    MYSHACK
    MYSHACK --- ---
    Kamarád nabízí lístek 4 dny/1700,- čístá ruka. Pište do zpráv, propojím kontakt.
    BENAC
    BENAC --- ---
    No pocasi je zatim teda dost echtovni :)
    QWITI
    QWITI --- ---
    Nějaké tipy na čtvrtek, must see ? Mám klasicky napilno v práci a nestíhám předpřípravu...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    No electro stage byla mini uz loni....navíc bylo mega vedro tak se tam ani nedalo mi bejt...btw když leje, co to tam udělá s povrchem? Holinky asi potřeba nejsou ne?
    QWITI
    QWITI --- ---
    MRTVY_KENNY: ja jsem v klidu, ja na areal koukam z okna a ze sucha, ale vcera jsem bezela kolem slušně zaplněného stanového městečka a ráno mi těch lidí bylo fakt líto
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    QWITI: vsak te tam jeste ani nepusti, tak dont panic :) od 5 se to pocita.. v tomhle jsem optimista (i kdyz se radsi griluju v 35 stupnich jako...)

    ALE co me trapi vic je, ze jsem videl electronic stage a moc se mi to nelibilo. na stredni svatbu dobry, ale pokud to probehne jak si predstavuju, tak to prilis neprekona tu saunu a slapanici na hlubine..

    QWITI
    QWITI --- ---
    CICO: tak co Marečku, pořád ti to přijde jako krásné festivalové počásko ? :)
    INLINER
    INLINER --- ---
    Padnul mi zajemce a nemam moc cas to dnes resit, takze kdyby nekdo chtel, porad mam ctyrdenni lupen za 1800
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    NTR23: nezni spatne
    NTR23
    NTR23 --- ---
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MRTVY_KENNY: hmm na Windows ta appka samozrejme neni
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    TOYAK: je
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    MRTVY_KENNY: Tak přítelkyně si to stáhla. Nevím jestli je to použitelné vícekrát, tak to sem raději píšu ;) diky
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    zkousel jste nekdo v poslednich dnech sehnat nekde ubytovani? jsou ty hotelove domy uz bez sance, nevite?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    my loni jezdili tagem z ulice a paradoxne nejdrazsi byl oficialni colours taxik :) spis chytit ho...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    kdyby nekdo chtel 400 kredit na liftago (prvni jizda), tak:
    Free Taxi Ride | Liftago.com
    https://www.liftago.com/invite/HYNEK2101

    jen teda nevim, kolik lidi tu jezdi? ja registruju ty retrotaxiky (zigulik, skoda 100), co to maji vylepene na dverich, ale jinak nevim, chodim furt pesky..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam