• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    PECH
    PECH --- ---
    Nějak tip na brunch v centru kolem rynku pls?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CMLKA: no to jsem vydedukoval vcera.. MRTVY_KENNY
    areal byva zavreny pres noc, takze se tam po urcite hodine nedostanes. proc bys tam chtela? (teda kdyz prijmem to, ze se kazdorocne lidi vyhazujou pres "noc")


    a jizdenka: proste si pipnes platebni kartou a strhnou ti prachy, nemusis resit. (kazdopad nejmin mezi redegast a projekci z gongu je na festaku automat na jizdenky) uprimne je to dost novy system, takze i ostravaci v tom trosku tapou co a jak, ale pokud vim, tak idealni chovani je pipnout si pri nastupu i pri vystupu a strhne se ti nejmensi mozna jizdenka a to i kdyz prestupujes, tak ti to spocte cisty cas, tzn neplatis cekani na zastavce jakoby...
    ihned se ti strhne koruna a korektni castka se strhava pres pulnoc.
    Platební karta
    http://www.dpo.cz/jizdne/platebni-karta.html
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MRTVY_KENNY: no ale pak uz nechteli poustet lidi zpet do arealu, sem moc nepochopila...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MRTVY_KENNY: jako jednorazovou jizdenku?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    libila se aurora, kiasmos, erol alkan, omm
    s. soundfor tak nejak vlaznejc
    FVLCRVM jsem zazdil :(
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    beru zpet vse spatne, co jsem rekl o electronic stagi.. jako dalo by se asi komfortneji, ale nestezuju si (erol alkan!!!)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    FRDK: dobre to bylo :)
    FRDK
    FRDK --- ---
    FRDK: Tak povedlo se, velká stejdž jde taky klucím k pleti :) Majestátní zvuk tomu jen dodal grády, dobré to bylo.
    Prej už hráli na Colours před třemi lety, dokonce se kvůli toho vystoupení dali kluci bubeničtí dokupy s mašínmajstrem a už to tak zůstalo. Tenkrát jsme je všichni zúčastnění minuli, škoda.
    Perlička: včera si kamarádka, co byla s námi taky v tom Berlíně, vzpomněla, že asi před čtyřmi roky zahráli ještě jako duo Emil & Jakub u nás v klubu Futra a jako spousta kapel tehdy přespali u nich na kvartýru. Haluz :)
    Konec OT.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    v travaji jezdi revizori,tak bacha.platit se da i bezkont.kartou
    PECH
    PECH --- ---
    LUCKY_MAN: Pošta.
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    MRTVY_KENNY: treti rok za sebou ve stejne ulici.a hlidane hlidkou policie cr,co tu je tak jednou za dve hodiny ( stejne jako v minulych letech). ale ano,jsem pirat silnic:-D.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    LUCKY_MAN: tak takhle na chodnik si muzes stoupnout kdekoliv i blize. :)) je fakt, ze tady se to asi toleruje, ale moc jako parking bych to nenazyval teda..
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    tip na parking+kemping v aute: osvedcena Hlubinska ulice podel plotu od kempu. aktualne na dohled tak 6 mist volnych.

    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    PECH: mozna. jen nevim,zda nepojedem az rano v pondeli,loni jsem vyrazel o pulnoci a usinal jsem uz v olomouci.
    QWITI
    QWITI --- ---
    Tak za včera Adam Ben Ezra asi nejvíc

    Nějaké tipy na dnešek ? :)
    PECH
    PECH --- ---
    není tu náhodou někdo, kdo by jel po Underworld autem do Prahy a měl by 2 místa volné? díky.
    FLU
    FLU --- ---
    DABE: a predloni byl Chet Faker (v tech hipsterskych pseudonymech, aby se cert vyznal:)
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    MRTVY_KENNY: ono deketor odhali vsechno, jde hodne o to, kdo ho ma v rukou ,objizdet lidi pipajici veci se taky musi umet ..dneska ho nezapomenu vyndat uz doma )
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jeste me napada, ze vzhledem k tomu, ze to konci az v 5, tak ze od urcite hodiny to zavrou smerem do arealu a clovek uz se dostane jen ven primo na chodnik u prilehle silnice.. to by davalo smysl.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    SICKBOY4000: to prave nechcu spekulovat, nikde jsem o tom nic nevidel a nevidim k tomu moc duvod, lidi, co se do stanu nevlezou, nic nevidi, tak tam snad postavat venku muzou. zadna tlacenice mimo stan vznikat nebude.
    kazdopad me napada, ze klidne mohli nekam ven hodit LED, at clovek vidi a nemusi vylozene dovnitr, slyset to jde dost.. no nic, ta stage mi neprijde stastna proste.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam