• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    DAVE_PAGE: electronic stage byla jinde, ale ve smeru zvuku byla hned budova. a drive stage byla otevrena. na centrum je natocena klasicky jen stage u pece 1, ale ta pec to opet blokuje.

    na radvanice jde asi ta arcelorska stage, je fakt, ze tam je to dost sila.
    PECH
    PECH --- ---
    DAVE_PAGE: Za to opačným směrem to řádně okuřili, v Michalkovicach aj v Radvanicach čtyři dny party..:)))
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Ten pocet lidi by me take zajimal. Pac mi prislo, ze v centru pres vikend bylo mnohem mene lidi nez predchazejici roky. Kazdopadne kolem jindricha jsem absolutne nic neslysel. Byly jinak rozmistene stage, nizsi hlasitost,...?
    PTT
    PTT --- ---
    Zlatka vcera tvrdila ze ji navstevnos nezajima (loni to vypadalo trochu jinak). Takze i lidi mene nez loni?
    QWITI
    QWITI --- ---
    Je po festivalu a já teda hlasuju pro vedra. Zimní bunda mi jako příjemné festivalové počasí fakt neevokuje...
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Získal jsem dnes kupon na cd, na který mi stŕazkyně cd vydal rovnou 5 ks.
    BENAC
    BENAC --- ---
    PTT: anebo vstřícný krok všem makačenkam, aby nebyli v pondělí jak mátohy v robotě?
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    PTT: pry je problem dotahnout zajimave kapely na nedeli, sem zaslechl,ale netusim
    PTT
    PTT --- ---
    pristi rok "zajimavy" termin o tyden pozdeji a hlavne od st do so...asi chcou dotahnout kapely za levnejsi ceny
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    LUCKY_MAN: a v hogo fogo vcera na haluz, ale taky rikal, ze ma rezervace
    EARL
    EARL --- ---
    LUCKY_MAN: V Si taky narvano
    PECH
    PECH --- ---
    Dík, dali jsme Ostravanku, jak v Milíčovce tak ve Fukušimě a nebylo plno, jídlo i kafe spoko.
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    PECH: live report z le petite conversation: plno,jede se na rezervace,i kafe to go tak na 10minut. vypada to velmi fajn,ale ted je fakt plno a jedou na rezervace.



    PTT
    PTT --- ---
    NTR23: me se taky zatim nic nestahlo a v ove jsem byl 2.7.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    MRTVY_KENNY: na účtu v blokací furt koruna. Kamarád už ji tam mám přes týden. Stržená částka pořád nic.



    Finanční úřad vyrazil za podnikateli na Colours. Dlužníkům daní sebral peníze přímo z kasy
    http://www.patriotmagazin.cz/...za-podnikateli-na-colours-dluznikum-dani-sebral-penize-primo-z-kasy/
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    Jinak vcera pri cekani na lokalku .. smer centrum, dve vsuvky, smer opacny, ktery jsem potreboval ja a dalsich milion lidi ... jedna vsuvka, pak snad za 7 min ma jezdit 2 a pak zas hodinu nic?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CMLKA: revizor by mel mit terminal, kde si te pipne znovu a vidi, jestli jsi to provedla. ale nas kontrolovali a pri vytazeni karty jen pokyvl a neresil. ale zkontrolovat si to umi.

    PECH: imho i pro to stale plati [ QWITI @ Colours of Ostrava ]
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    CMLKA: to uz je jeho boj, tobe staci jen mit zaplaceno )
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MRTVY_KENNY: ja moc nechapu jak pozna revizor, ze mam listek
    PECH
    PECH --- ---
    Nějak tip na brunch v centru kolem rynku pls?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CMLKA: no to jsem vydedukoval vcera.. MRTVY_KENNY
    areal byva zavreny pres noc, takze se tam po urcite hodine nedostanes. proc bys tam chtela? (teda kdyz prijmem to, ze se kazdorocne lidi vyhazujou pres "noc")


    a jizdenka: proste si pipnes platebni kartou a strhnou ti prachy, nemusis resit. (kazdopad nejmin mezi redegast a projekci z gongu je na festaku automat na jizdenky) uprimne je to dost novy system, takze i ostravaci v tom trosku tapou co a jak, ale pokud vim, tak idealni chovani je pipnout si pri nastupu i pri vystupu a strhne se ti nejmensi mozna jizdenka a to i kdyz prestupujes, tak ti to spocte cisty cas, tzn neplatis cekani na zastavce jakoby...
    ihned se ti strhne koruna a korektni castka se strhava pres pulnoc.
    Platební karta
    http://www.dpo.cz/jizdne/platebni-karta.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam