• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    SOULPHONIQUE
    SOULPHONIQUE --- ---
    QWITI: Jestli myslis Gyozu, tak ta letos nebude./
    Z FB Foodstock Bratislava "Ahoj, tento rok nie. Skúsili sme Rock for people a pôjdeme ešte na Hip Hop kemp. Pekný deň"
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    KELDA: Znami si dost chvalili pizzu od polaku z pizzatrucku u Gongu. Burgry z Jack Daniels stanu jsou taky myslim fajn.
    KELDA
    KELDA --- ---
    hoj, vcera sem se prosel po arealu a vsiml jsem si, ze stanky s jidlem jednak podrazili (asi zlatka zvedla najem nebo domluvili kartel) a nebi se mylim ... a pak i vyber mi pripada mene zajimavy.nez loni

    Co mne zaujalo z toho mala:
    Pecene brambory
    Palavske langose asi rekord- pred tatikama tam byla fronta pres celou sirku arealu

    Co mne na druhou stranu nastvalo
    Je mnozstvi tech hromad na velkych panvi. Maji cely prostor u camel stanu. Pozitivum je, ze se fronty u nich netvori ani v dobe navalu


    Je nejaky tip? Neco zajimaveho a ne sladkeho?
    DIOM
    DIOM --- ---
    QWITI: poprosil bych o tip na blízký parking na sobotu..minulý rok, jsem to nějak elegantně vyřešil tipem z nyxu, ale už si nepamatuju adresu..díky!
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    CMLKA: no nez minuly s destem urcite )
    QWITI
    QWITI --- ---
    jinak pro mimo ostravske pokud chcete nejake tipy co a jak kde, kafe jidlo atd mužu sem zase sepsat neco jako loni pokud je zajem :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    VLKOUNEK: fakt jako vyrazne vic, nez lonske rocniky? A to je teprve streda...

    no testim se na reporty, pobavil me jeden koment, ktery rikal, ez Colours se nemuzou rozhodnout, jestli jsou vic Pohoda, nebo Sazava fest, tak treba se letos bude lamat chleba :)
    N_I
    N_I --- ---
    unkle neasi..:)
    QWITI
    QWITI --- ---
    No a hlavně me teda včera bavil Marky Mark feat. Imagine Dragons :)
    Nějaké tipy na dnešek co nevynechat ? :)
    QWITI
    QWITI --- ---
    Já osobně chodím vchodem kolem Maryčky a obejdu to Design zonou, celková fronta plus cekani 0
    Úplně chápu nasranost toho davu před Hlavní bránou, ale zas na druhou stranu to chipování muselo být od startu odsouzené k větším čekačkám.
    Každý rok stejný trouble, do kterého lze brblat atd. a přijít o pár koncertů a nebo si tam fakt zajet včas a vyřešit to ..zas rozumím ne každý má tu možnost...

    Hledám marně stáněk s japonskýma taštičkama, potkal ho někdo a je schopný to rozumně lokalizovat ? .)
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    PTT: Jsem sice Ostravak,ale byl jsem mimo ostravu, takze jsem nemel cas a vstupenky jsem si vyzvedaval cestou na colours.
    PTT
    PTT --- ---
    VLKOUNEK: pristi rok doporuci at prijedes o dva dny drive a vymenis si pasku pac oni nebudou nabirat vic lidi na odbavovani....kazdy rok stejne problemy a ponauceni zadne ale zlataky se sypou
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    Ale za me uz pristi rocnik s nejvetsi pravdepodobnosti beze me.Pro me uz moc lidi na malem prostoru.
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    Aktualne ven se chodi bez pipani.Jak zpatky nevim,uvidim pozdeji dneska
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    aktualni zpravy jsou, ze jim to prej negunguje a da se projit zadax :)
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    DREEK: ))) ale prd,cekas dve hodky,objede te nejakym pofidernim pipacem a pak naskenuje vstupenku a nahraje na chip....
    DREEK
    DREEK --- ---
    MRTVY_KENNY: A nebude to fungovat podobne jako ve skiarealech s permicemi? :)
    Osoba projde s cipem branou a kamera zachyti jeho fyzickou identifikaci (vysku, rozmery, obraz, apod.), nasledne se sparuje s cipem. Pokud nekdy projde osoba s cipem a s jinou "fyzickou identifikaci", je problem.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JACQUES157: nj pardon....jako to bylo jasne, kdyz zacli hlasit, ze je vyprodano...
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    CMLKA: dal jsem na tvou radu nize v auditku, ze tesne pred festivalem byly listky za litr, a cekal jsem vyprodej.. oh well :)
    FLU
    FLU --- ---
    Colours of Ostrava se letos mění v hon na voliče  – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/domaci/443899-colours-of-ostrava-se-letos-meni-v-hon-na-volice.html

    V hon na mladé voliče se mění největší hudební festival v Moravskoslezském kraji Colours of Ostrava, který začíná ve středu a trvá až do soboty. Mezi návštěvníky přijdou korzovat šéf hnutí ANO Andrej Babiš, předseda ODS Petr Fiala a také prezidentští kandidáti Jiří Drahoš i Michal Horáček. Do záře reflektorů se však dostane jen lídr ČSSD a ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, který vystoupí v diskusi Meltingpot.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam