• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    QWITI
    QWITI --- ---
    PLAVEVA: v klidu, i já tam parkuju a včera uplně na klid :)
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    QWITI: rozhodne ne! leda az zaparkuju po prijezdu z práce!
    NTR23
    NTR23 --- ---
    FRDK: Asi to museli řešit. návštěvníci jim u kauflandu zabrali celé parkoviště na x hodin a zákazníci neměli kde parkovat. Také jsem tam stával, když fukušima neměla otevřeno parkoviště i přes noc. cca tři roky zpět ještě.
    FRDK
    FRDK --- ---
    Ej, pardon, spletl jsem si Fukušimu s Karolínou (bývalým UANem). Tam jsem včera stál a nevím o tom, že by tam normálně bylo parkování časově omezené a dědek vypadal, že je tam nastrčený jen tak provizorně...

    NTR23:
    VLKOUNEK:
    QWITI
    QWITI --- ---
    SOULPHONIQUE: Damn it, to jsou oni :((((
    QWITI
    QWITI --- ---
    Tip na parkování byl asi ode mne a mám ho i letos ale..záleží co je pro Vás dálka
    Dá se vjet mezi baráky za kostelem Don Bosko, je to ulice P. Křičky a tam libovolně pokud človek najde místo.
    Další je štěrkové parkoviště pod 112, je to dochodná vzdálenost cca 15 minut chůze, bydlím poblíž a chodím to na klid loudavě a za 20 min jsem doma.
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    FRDK: zdarma dve hodiny to uz je nejakou dobu, ne?
    KELDA
    KELDA --- ---
    FRDK: ale nesedi tam do pulnoci.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    FRDK
    FRDK --- ---
    NTR23: Zdarma? Včera jsem tam na chvíli parkoval a u vjezdu měl pán židličku a rozdával parkovací lístečky, že zdarma jen na dvě hodiny. Nepochybně dočasné opatření kvůli Colours.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    DIOM: Nová Karolina, zdarma a možnost vyzvednutí i po zavíračce obchodního centra.
    Pěšky kousek, přes lávku, kolem nádraží střed, dále cestičkou za Benzinou zadním vchodem přímo do areálu.
    SOULPHONIQUE
    SOULPHONIQUE --- ---
    QWITI: Jestli myslis Gyozu, tak ta letos nebude./
    Z FB Foodstock Bratislava "Ahoj, tento rok nie. Skúsili sme Rock for people a pôjdeme ešte na Hip Hop kemp. Pekný deň"
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    KELDA: Znami si dost chvalili pizzu od polaku z pizzatrucku u Gongu. Burgry z Jack Daniels stanu jsou taky myslim fajn.
    KELDA
    KELDA --- ---
    hoj, vcera sem se prosel po arealu a vsiml jsem si, ze stanky s jidlem jednak podrazili (asi zlatka zvedla najem nebo domluvili kartel) a nebi se mylim ... a pak i vyber mi pripada mene zajimavy.nez loni

    Co mne zaujalo z toho mala:
    Pecene brambory
    Palavske langose asi rekord- pred tatikama tam byla fronta pres celou sirku arealu

    Co mne na druhou stranu nastvalo
    Je mnozstvi tech hromad na velkych panvi. Maji cely prostor u camel stanu. Pozitivum je, ze se fronty u nich netvori ani v dobe navalu


    Je nejaky tip? Neco zajimaveho a ne sladkeho?
    DIOM
    DIOM --- ---
    QWITI: poprosil bych o tip na blízký parking na sobotu..minulý rok, jsem to nějak elegantně vyřešil tipem z nyxu, ale už si nepamatuju adresu..díky!
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    CMLKA: no nez minuly s destem urcite )
    QWITI
    QWITI --- ---
    jinak pro mimo ostravske pokud chcete nejake tipy co a jak kde, kafe jidlo atd mužu sem zase sepsat neco jako loni pokud je zajem :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    VLKOUNEK: fakt jako vyrazne vic, nez lonske rocniky? A to je teprve streda...

    no testim se na reporty, pobavil me jeden koment, ktery rikal, ez Colours se nemuzou rozhodnout, jestli jsou vic Pohoda, nebo Sazava fest, tak treba se letos bude lamat chleba :)
    N_I
    N_I --- ---
    unkle neasi..:)
    QWITI
    QWITI --- ---
    No a hlavně me teda včera bavil Marky Mark feat. Imagine Dragons :)
    Nějaké tipy na dnešek co nevynechat ? :)
    QWITI
    QWITI --- ---
    Já osobně chodím vchodem kolem Maryčky a obejdu to Design zonou, celková fronta plus cekani 0
    Úplně chápu nasranost toho davu před Hlavní bránou, ale zas na druhou stranu to chipování muselo být od startu odsouzené k větším čekačkám.
    Každý rok stejný trouble, do kterého lze brblat atd. a přijít o pár koncertů a nebo si tam fakt zajet včas a vyřešit to ..zas rozumím ne každý má tu možnost...

    Hledám marně stáněk s japonskýma taštičkama, potkal ho někdo a je schopný to rozumně lokalizovat ? .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam