• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    jo btw co ta prezentace ruznych politickych stran a kandidatu na prezidenta? zaregistrovali jste?
    BENAC
    BENAC --- ---
    ja bych vypral i ty podia, jak pise plaveva a je to .. bude tam dost mista pro konzum a mnohem vic lidi pro politickou "masaz"
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Co se tyce tech vyjebanejch stanku kolempodii, Jako becherovkaa podobny srandy, ktery behem koncertu prervavaly interprety na stegich, nebude to zadna ztrata
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    pokud vyhodi i podia bude ještě vic mista
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY: kazdopad teda pokud ty vyroky chapu spravne, tak oni maji spocteno, ze tam vleze 80k sardinek, pokud se odtama vyperou stanky.. to nemuzou myslet vazne, ne? :)) nebo nekdo z toho cte neco jineho?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    LEGI:
    Šéf Vítkovic: Areál pro Colours of Ostrava pojme až osmdesát tisíc lidí - iDNES.cz
    http://ostrava.idnes.cz/...-tisic-lidi-pzu-/ostrava-zpravy.aspx?c=A170726_2341236_ostrava-zpravy_jog
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    DREEK: 21 stanku, no to je vykon teda.. :)))
    DREEK
    DREEK --- ---
    Více než polovina prodejců, které minulý týden na festivalu Colours of Ostrava zkontrolovala Česká obchodní inspekce, porušila zákon. Nevydali například zákazníkům patřičný doklad nebo vážili na úředně neověřených váhách. Inspektoři zkontrolovali 21 stánků. Nedostatky zjistili u 12 z nich.
    CMAN
    CMAN --- ---
    Pravdivej clanek :)

    Na tenhle festival nikdy nepůjdu! Nebo možná jo... | Reflex.cz
    http://www.reflex.cz/clanek/colours-2017/80765/na-tenhle-festival-nikdy-nepujdu-nebo-mozna-jo.html

    Ja letos to mnozstvi lidu fakt nedal a schovaval se v backstagi ale stejne pristi rok vim ze budu hledat cesticku jak tam zase jet no...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    LEGI: no jde o to, ktere budovy myslis, prave ze tam toho nepristupneho vhodneho nezbyva... to, co jsem vykous na te mape, je myslim normalne provozne funkcni (alespon tedy pred par lety jeste bylo, da se tam dostat na 1. maj v ramci dne otevrenych dveri vitkovic...)
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    Nevíte, jak to funguje s akreditacemi photo? Nejde mi o focení u podia, ale jen abych mohl fotit zrcadlovkou uvnitř. Jak takhle nahlas uvažuju, tak mě napadá, že focení interpretů bude možné asi fakt jenom od pódia, protože na dálku je celkem těžké rozeznat jestli mám v ruce teleobjektiv nebo pušku...
    Nicméně - musím být novinář, aby to šlo? Sám jsem si všíml pár návštěvníků, kteří měli třeba Olympusy a nebo dokonce Sony A7, protože asi sekuriťáci nevěděli o co jde... ale podle pravidel to není, protože mají hlídat možnost externího blesku a velikost objektivu...
    NTR23
    NTR23 --- ---
    LEGI: A museli by na tři dny zrušit ten jeden let do Prahy..)))
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    LEGI: Lepší místo okolo Ostravy není. Příští rok zase čekám zvýšení ceny třeba o dvě kila a víceméně stejně návštěvníků, ale změna areálu by bylo odsouzení k záhubě... Mošnov je prostě jen plácek bez duše.

    Od roku 2012 v DOV - https://www.colours.cz/o-festivalu/colourspedia
    LEGI
    LEGI --- ---
    UMIAKI: tak v DOV jsou jen .. kolik.. 4 roky? maximálně 5. první ročník byl s Kronos quartet..
    ale je fakt, že to prostředí samozřejmě z toho dělá unikát..

    na druhou stranu kdyby došlo na letiště, tak je to imho mnohem pohodlnější pro kemp.. navíc téměř neomezenej prostor.. to by došlo možná i na Radiohead :)

    a rivalita s Pohodou by byla o to patrnější
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    NTR23: Tak to by Colours skončily:(
    NTR23
    NTR23 --- ---
    LEGI: dnes jsem slyšel informaci, že Světlík šponuje cenu za nájem hodně nahoru a uvažuje se o přesunutí do Mošnova.
    LEGI
    LEGI --- ---
    MRTVY_KENNY: mě právě přijde, že jediný "čistý" řešení a řešení teoreticky stihnutelný za rok (??) je sanace těch nepřístupnejch budov (vysokých pecí?? nejsem si jistej.. ty přístupný jsou.. spíš těch různých "pomocných"..).. do nich by se pár tisíc lidí vždycky nějak "rozlily"..

    ale vůbec netušim, jestli to DOV/město má v plánu...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    LEGI: ano, koleje, no. ale to neni neprekonatelna bariera (ackoliv levne reseni to taky nema)
    LEGI
    LEGI --- ---
    MRTVY_KENNY: mě právě přijde, že ty koleje nebo silnice to svíraj poměrně dost..
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    LEGI: "areal", ktery uz je nejak upraveny na vyziti, je ted vycerpany, ale okolo je to jeden velky brownfield, kde se prakticky nic nedeje, krom tech hal, ktere jsou vedle gongu se to muze rozplacnout pres ctvrt mesta az k hradu... pokud by se chtelo a vsichni se domluvili...

    na nekterych tech okolnich pozemcich uz probehly i nejake studie i zamery smerem zabava / sport, ale je to docela velke sousto

    Zárubek - OSTRAVA
    http://www.msstavby.cz/zarubek-13-04-2012/
    http://www.msstavby.cz/zabavni-park-ve-vitkovicich-za-miliardu-10-03-2015/ (toto nejak nakonec realizovali v polsku)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam