• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    KELDA: Slevy většinou nejdou kombinovat, takže si myslím, že ne.
    KELDA
    KELDA --- ---
    A čs sppřka má 500 slevu. Jde to zkombinovat?
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Mám na prodej lístek - přenesený z roku 2020, bohužel letos nemůžu. Přenechám za 2800.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Pro naše zákazníky jsme vyjednali slevu na lístky na tento největší multižánrový festival u nás. Jediné, co pro slevu 300 Kč na celofestivalovou vstupenku musíte udělat, je zadat slevový kód NACOLOURSY přímo na webu Colours.
    STANYSLAW
    STANYSLAW --- ---
    kdyby si chtěl někdo pastelkami vybarvovat políčka: https://clashfinder.com/s/coloursofostrava2022
    KELDA
    KELDA --- ---
    Budu mit tim tim padem 2 Ačka
    KELDA
    KELDA --- ---
    Festival Colours of Ostrava nebude ani letos. Pořadatelé ho přesouvají na příští rok — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/...urs-ostrava-nebude-ani-letos-poradatele-ho-presouvaji-na-pristi-rok
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    dneska je vstup zdarma, vime?

    LEGI
    LEGI --- ---
    definitivně přeloženo na 2021
    KELDA
    KELDA --- ---
    CICO: jojo samozrejme si myslimbze nebude vetsina. Jen zda neni nekde oficialbi informace. Paradox je ze i firmy co s nimi buduji coliursy nemaji taky finalni rozhodbuti ...
    CICO
    CICO --- ---
    KELDA: Holušová a spol. prý dobrovolně z boje neutíká...)) neohrožená bojovnice za svoje prachy...jinak Colours letos nebudou, stejně jako bohužel nebudou ani alce s řádově nižší návštěvností, což mě mrzí asi mnohem více
    Festivaly čekají na verdikt. Dobrovolně z boje neutíkáme, říká šéfka Colours - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/festivaly-koronavirus-leto.A200428_545248_ostrava-zpravy_woj
    KELDA
    KELDA --- ---
    Holusova stale mlci a ceka, nebo nekde uz rekla neco vice zda otevrou v terminu brany festivalu? Zatim jen prohlaseni na webu colorsu ze bude 1.5 vedet.

    Osobne to vidim blede....
    KELDA
    KELDA --- ---
    Rocková show na Colours of Ostrava. Do Česka se vrátí skupina The Killers | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...-show-na-colours-ostrava-do-ceska-se-vrati-skupina-killers_2001281408_jsf

    Tak na tuto srdcovku se tesim ... uz mam zase duvod chtit jit ...
    ZDN58
    ZDN58 --- ---
    DIOM: LOL. tahle presumpce viny me dostava. Hral jsem tam uz potreti a nikdy predtim tam takovyhle problemy nebyly.
    DIOM
    DIOM --- ---
    ZDN58: Tohle na Colours jako dj zazivam uz delsi dobu. Vstup +1 na jeden den je udajne proto, ze s tim lidi kseftovali.
    ZDN58
    ZDN58 --- ---
    me prekvapil pristup poradatelu k ceskejm kapelam. z kofola stage nikdo nemel VIP (coz by mi bylo jinak ukradeny, normalne je to vyhoda jen kvuli zachodum a rychlejsimu vstupu) a by default mely vsechny cz kapely vstup jen na jeden den. proc? standardem je, ze vstup je na vsechny dny festivalu a vip je takovej prijemnej bonus. Navic to debilni sacovani batohu - na to jsem si za ty leta hrani fakt odvyknul :))
    NEBOZKA
    NEBOZKA --- ---
    nezbyly vám někomu nepoužitý kody/účtenky z Camelek?
    RADYSEK
    RADYSEK --- ---
    A teho Nicolu CVruze ste neviděli netančili nikdo?
    Numero uno:-)
    QWITI
    QWITI --- ---
    EARL: Bo Ningen na Full Moon absolutní souhlas, šli jsme tam cíleně před Prago a jako mazec dobrý to bylo :)
    EARL
    EARL --- ---
    tak moje dojmy...

    Loni jsem vynechal, protoze mi line-up prisel jako delanej pro dvacetilety nestastne zamilovany slecny. Letos sem si po oznameni Florence a Cure rek, ze se tentokrat trochu vic shoduju s cilovkou, takze jedu. V lednu me neprijemne prekvapily vyprodany hotely, resp. jediny dostupny ubytovani byly relativne zastrceny penziony, ktery chtely 15+ tisic za ctyri noci a to sorry jako...

    Streda
    Mo - skvelej zacatek. Videl sem ji pred lety taky v ostrave, letos byla jeste lepsi a skvele navnadila na ctyrdenni mejdan

    Kalle - velmi dobry

    Florence - opet skvelej koncert, pokud pani nezacla mluvit. Jeji projev vily ve mne budil pocit, ze kazdou chvili zacne srat duhu. ale klidne bych sel znova, ty kecy clovek nejak prezije

    kousek The Kill Devil Hills - sestice postarsich panu, valicich svoje blues, chvilema az se ctyrma kytarama. nebylo to spatny, ale kamosi mi rikali, ze sem na Florence odesel pred tim nejlepsim, tak sem mozna trochu litoval

    Ctvrtek
    Lanugo - mam je rad, ale nezahrali Mesic, parchanti:-)

    Kronos - prijemny, zase sem je uz na colours videl ve vyraznejsim provedeni (mix s nejakou elektronikou na Arcelor), tohle bylo o dost komornejsi

    Ochepovski - nebavil

    Mariza - navrat po 14 letech a furt je dobra

    Rag'n'bone Man - hlas ma dobrej, ale jinak me to nebavilo, moc unyly, popovy, nudny

    Floex - bozi. ja ho snad jeste nevidel, cekal jsem neco komornejsiho, ne takovej mejdan. ale teda bylo to priserne nahlas, i na me

    BCUC - ti se hodne snazili, ale nejak me to minulo.

    Krystof - WTF???? ne, jako vazne - proc kurva na hlavni stage v takovym case???

    Patek - tak tady sme hodne bojovali, protoze z toho programu sme fakt netusili, jestli ma cenu tam vubec chodit. Nakonec sme stihli asi pulku Johna Butlera a ten byl teda vybornej!

    Mucha - je mucha, co dodat

    Lewis Capaldi - nuda, Years & Years - nuda, Emily Dust - nuda

    Sam Kelly and the Lost Boys - tak to mi zase zvedlo naladu. anglicky lidovky at their best, riverdance my ass. ne jako vazne, skvelej koncert, to sem necekal

    Sobota
    Pierce brothers me moc nebrali, nevim, jestli to velky podium na ne nebylo moc (ale butler to dal, tak asi je jen chyba ve mne)

    Gang of Youths - poslechovka, not great, not terrible, slo to

    Bert & Friends - sel sem se podivat, co asi poslouchaj mlady... a asi sem starej. bizar az moc, nechapu

    Zaz - jo, OK, ale uz tam byla potreti a ten moment prekvapeni uz tam halt nikdy nebude

    Cory Henry and the Funk Apostels - prvni dva songy absolutni funkova jizda, pak dali Staying Alive... a pak to trochu ztratilo jiskru, ale furt velmi dobry

    Cure - hele, ja je neposloucham, nemam jediny album. znam ty nejvetsi hity z televize, nic vic. ale spadla mi celist. vyborny to bylo. To, ze hrali pres dve hodiny mi umoznilo odbehnout na

    Povodi Ohre, kteri se vesli do 40 minut. bylo nas tam tak 60 maximalne a byl to vybornej koncert. spinavy kytary, rock'n'roll jak ma bejt. pak zbytek Cure, furt dobry:-)

    a pak dve nejlepsi kapely letosnich Colours

    Yonatan Gat & the Eastern Medicine Singers - kytarova improvizace se trema indianama, ktera vsechny odpalila nekam uplne mimo

    a ja to pak prikrmil jeste Bo Ningen. Mam zkusenost, ze posledni kapela na Full Moon Stage je vzdycky naprostej vrchol vestivalu a uz sem tam takhle zazil Fumaca Preta, Mueran Humanos, i ten Ron Gallo byl dobrej, ale tohle teda bylo uplne mimozemsky...

    takze furt je co objevovat, a i kdyz si pokazdy rikam "tvl, dyt tam nikoho neznam, co tam budu delat?", skoro kazdej rok jedu zase. snad i ten pristi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam