• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    QWITI: Joel Culpepper, Axel Thesleff, Roosvelt Collier, SAMA, Warduna a Giorgia Angiuli live... Vyber si:)
    QWITI
    QWITI --- ---
    a ještě by se mi šikly tipy na dnes...
    neměla jsem vůbec čas se tomu věnovat..
    KELDA
    KELDA --- ---
    QWITI: ja taky :) Ale na dnešek :)
    QWITI
    QWITI --- ---
    Sháním pásek pro muže na sobotu, kdyby už někdo z Vás měl dost :)
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    SICKBOY4000: Android. Ale zdá se to zatím ok, tak to byla asi jen nějaká chvilkova záležitost.
    LBW
    LBW --- ---
    XINDL: ORTWORKA: ted jsem strelil listek na dnesek a odjizdim pryc za zvuku Tied up in Nottz :)
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    Stáhla jsem si Colours aplikaci. Velká výhoda je, že si tam můžu zobrazit "můj" program s vybranými umělci. Nicméně se mi to předevčírem celé nějak povymazalo. A celá ta aplikace najednou vypadala jako klasické webové stranky a zobrazení "mého" programu nefungovalo. Naštěstí už to zas běží ve starém režimu. Jen doufám že se mi to nestane v průběhu festivalu, bo si nepamatuju kde kdy mám ideálně být.
    Řešil jste to někdo taky?
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    LBW: velká škoda!
    XINDL
    XINDL --- ---
    LBW: to byl jedinej důvod na letošní colours jít. Takže mě nakonec ani nemrzí, že letos nejdu :D
    LBW
    LBW --- ---
    Sleaford Mods zrušili :-(
    FEINRI
    FEINRI --- ---
    Nabizim 1 listek na colours za 2690
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    KELDA: Slevy většinou nejdou kombinovat, takže si myslím, že ne.
    KELDA
    KELDA --- ---
    A čs sppřka má 500 slevu. Jde to zkombinovat?
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Mám na prodej lístek - přenesený z roku 2020, bohužel letos nemůžu. Přenechám za 2800.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Pro naše zákazníky jsme vyjednali slevu na lístky na tento největší multižánrový festival u nás. Jediné, co pro slevu 300 Kč na celofestivalovou vstupenku musíte udělat, je zadat slevový kód NACOLOURSY přímo na webu Colours.
    STANYSLAW
    STANYSLAW --- ---
    kdyby si chtěl někdo pastelkami vybarvovat políčka: https://clashfinder.com/s/coloursofostrava2022
    KELDA
    KELDA --- ---
    Budu mit tim tim padem 2 Ačka
    KELDA
    KELDA --- ---
    Festival Colours of Ostrava nebude ani letos. Pořadatelé ho přesouvají na příští rok — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/...urs-ostrava-nebude-ani-letos-poradatele-ho-presouvaji-na-pristi-rok
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    dneska je vstup zdarma, vime?

    LEGI
    LEGI --- ---
    definitivně přeloženo na 2021
    KELDA
    KELDA --- ---
    CICO: jojo samozrejme si myslimbze nebude vetsina. Jen zda neni nekde oficialbi informace. Paradox je ze i firmy co s nimi buduji coliursy nemaji taky finalni rozhodbuti ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam