• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    Bojový sport nebo divadlo? Masová zábava, oblíbená především v zámoří je kombinací obojího. Názory, připomínky, odkazy, komentáře a informace od těch co ho milují i nenávidí.
    rozbalit záhlaví
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Vida, tak i HIAC Henry ustál :D Asi o ten push brečel dost usilovně :D A vypadá to, že se konečně rodí nějaká ta zajímavější storyline.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Tak ono celá WWE se řítí do průseru IMHO. Henryho mám rád, ale teď je z něj další ze superman clubu, ... (ale na Cenu a Hortona zatím-díkybohům-nemá).
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Tak, on údajně Henry vyhrožoval, že odejde, když nedostane Push - takže ho dostal, ale asi nebude šampionem na dlouho.
    Konec tohodle SD, se dal vytušit, zvlášť, když to bylo v St. Louis, odkud Randy Orton pochází.
    Osobně si myslim, že WWE má hodně špatný scénáře Henryho zápasů. Nedávno to byl průměr a najednou dominuje. Kdyby aspoň dělal v zápase nějaký Heel prasárny, když se otočí rozhodčí. Ale on je prostě najednou neporazitelnej...

    Zlatý WCW, pamatuju si, jak sem se jako malej vztekal, když byl maint event přerušenej nějakym heelem a já sem musel čekat tejden, abych zjistil, jak to dopadne :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Po dnešním SD si mlžeme domyslet, že to Markovi bohužel dlouho nevydrží, pleška dostal do úst, avšak najednou vstal z mrtvých i s RKO, ...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Tak - máme z Henryho šampióna - ale potřeboval by trochu shodit, aby byl trochu pohyblivější - když sem viděl jeho fotky z mládí, tak sem tomu ani nechtěl věřit
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BABBA: Myslím, že teď v jednom rozhovoru říkal, že trochu zhubnul, aby se dostal do formy.
    BABBA
    BABBA --- ---
    BUCKOWSKI: 181 kg
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Nějak tak, ale vzhledem k tomu, že wrestling je přece jen divadlo, tak je tam možný všeho. Jak zrovna píšeš o zápase Orton-Christian, tak jsem rád, že se Mark nebojí ani "toho co slyší hlasy a vydrží i přejetí tankem aby mu následně nasadil RKO".
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Teď byl další zápas Christiana s Ortonem - zase mě ten konec nasral, i když se dalo čekat, že už to definitivně skončí, což by se asi nestalo, kdyby vyhrál Christian.
    Ale finishing RKO na něj furt padá ze vzduchu - to by mě zajímalo, jak chytne za hlavu lenítícího Henryho. Kolik tak váží? 170kg?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Mark ho nezapne - bude ho nosit jen na rameni :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Sejr HWCh? Ale come on, Markovi to bude sluet víc :) Ale stejně se děsím, že to na Night of Champions bude vypadat tak, že Henry bude Ortonovi nakládat a pak přijde z ničeho nic RKO a šlus, ...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    včerejší TNA Impact Wrestling:
    Impact Wrestling | August 18th |HDTV | Watch Online/ Download - Watch Online and Discuss Indian TV Serials and Bollywood
    http://www.desirulez.net/tna-impact/276941-impact-wrestling-%7C-august-18th-%7Chdtv-%7C-watch-online-download.html
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Upřímně řečeno už mi Orton a kult, kterej kolem něj WWE dělá pěkně leze krkem. Už aby byl HWCh Sheamus
    BABBA
    BABBA --- ---
    hustej match Randy Orton vs. Christian
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    CM Punk na comiconu - na stánku mattelu a WWE
    ‪CM Punk invaded comic con‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=2NAvDqglbAE
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    WWE prý zvažuje možnost sjednocení Rosterů RAW a Smackdown. Smackdown je dlouhodobě dost špatně hodnocen a v současnosti mu chybí velká jména...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    právě sleduju Money in the Bank - jedna z nejlepších PPV za celý rok - tak uvidíme, jak se letos povedla
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    a kdy už taky nějak přispějete? :)
    BABBA
    BABBA --- ---
    je to fakt moc
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    1TERESKARASTY1: ty jehly v zádech jsou taky hodně zlý
    a slušnej finisher - v WWE ani TNA sem ho neviděl
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    1TERESKARASTY1: tohle jsou Kamikadze - to už snad ani neni wrestling :)
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    Thumbtack Jack vs Drake Younger Saw Deathmatch Musik Video Video - bloodredenigma - MyVideo
    http://www.myvideo.de/watch/3948133/Thumbtack_Jack_vs_Drake_Younger_Saw_Deathmatch_Musik_Video
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam