• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    Bojový sport nebo divadlo? Masová zábava, oblíbená především v zámoří je kombinací obojího. Názory, připomínky, odkazy, komentáře a informace od těch co ho milují i nenávidí.
    rozbalit záhlaví
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    posílám na FanServices@wwe.com:

    asi by to chtělo spamovací kampaň, i když je asi pozdě

    Dear Representatives of WWE,

    I hope this email finds you well. As a devoted fan of WWE and its incredible productions, I wanted to take a moment to express my heartfelt gratitude for the outstanding entertainment your company consistently delivers. The excitement, athleticism, and storytelling provided by WWE programming, particularly RAW and Smackdown, have been a source of joy and inspiration for fans like myself in the Czech Republic.

    I am reaching out to you today with a sincere plea to consider the continued availability of WWE shows in our country. Currently, Strike TV offers a unique opportunity for Czech fans to enjoy these shows, along with other captivating documentaries, in our native language. However, I recently learned that the contract with Strike TV is set to expire on April 30th of this year.

    Transitioning to alternative platforms like Netflix might prove to be a lengthy process, and the potential loss of WWE programming on Strike TV would leave a significant void in our entertainment landscape. Without access to these events through official means, the Czech Republic would be deprived of the electrifying experience that WWE brings to audiences worldwide.

    Furthermore, the option to watch WWE shows with Czech commentary, which is of exceptionally high quality, not only enhances the viewing experience but also helps to raise awareness of WWE among Czech-speaking audiences. This localized touch has been instrumental in expanding WWE's reach to customers who may not be fluent in English. The availability of these shows in the Czech language overall contributes to the growing interest and awareness of wrestling as a sport and form of entertainment.

    In light of these factors, I respectfully urge you to consider the importance of maintaining the availability of WWE programming in the Czech Republic. Your decision in this matter would not only bring joy to countless fans but also contribute to the continued growth and appreciation of WWE in our region.

    Thank you for your attention to this matter, and I eagerly anticipate a positive resolution that will allow Czech fans to continue enjoying WWE shows for years to come.

    Warm regards,
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Já to nechal uležet a vlastně mám pořád stejnej dojem.
    a) dlouho chybí kávička
    b) Michal by mohl (podobně jako v přenosech) trochu vysvětlovat divákům, více detailů o tom, co je to za zápas a jaká má pravidla. Vím, že se to běžné moc nedělá, ale pro diváka "začátečníka" by to asi bylo dobrý. Takový "kraviny", jako že v tag teamu musí ten "venku" držet ten provázek. Pinfall znamená udržet soupeře na "lopatkách", dokud rozhodčí nenapočítá do tří atd...
    Chápu, že by se to opakovalo na každé show, ale když měl Axel T. to promo po zápase a ptal se, kdo je tam poprvé, zvednulo se opravdu hodně rukou. To podvědomí o "pravidlech" ve wrestlingu u nás není tak dobré.
    c) občerstvení pro ty, co nejedí maso - tvl... já měl na ten hot dog s kopou jalapeños fakt strašnou chuť a prý jsem nebyl jediný, kdo se ptal, jestli nemají i bezmasou variantu

    Jinak nemám moc co bych vytýkal. Nechci vyjmenovávat věci, které dělají v "WWE" jinak a lépe. Chápu, že tohle má úplně jiné možnosti v rozpočtu. Každopádně jsem si to strašně užil. Vzal jsem s sebou kamaráda, který jinak wrestling moc nesleduje a ten si liboval, že už dlouho neutratil tak dobře nějakých 600, nebo kolik to stálo.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KOFBOY: jj, smutné období historie - v té době jsem WWE vůbec nesledoval...

    Jsem rád, že se ženské charkatery posunuly od manekýn oplzle ukazujících zadky a kozy a že teď dělají ženský opravdu kvalitní wrestling v ringu i mimo něj. To, že Rhea a Charlote měli nejlepší zápas loňska je docela důkaz.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BTW: dneska mě strašně nasral Google.

    Nekoukal jsem live, počítal jsem s tím, že si to zkouknu dnes večer. Cíl - vyhnout se spoilerům - nekoukat na socky a wrestling weby. TVL - otervřu aplikaci Google a druhá zpráva v prořadí: XXXXX vyhrál Royal Rumble 24, když vyřadil YYYYY.

    To bych se posral....
    Tak jsem si užil aspoň ženskej zápas, který okořenil R-Truth...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Na AEW bohužel nemám už dost času. Nechápu to ohromné množtství jejich shows. Dřív jsem sledoval WCW v době monday night wars. Pak TNA a Impact Wrestling. V té době měla WWE spoustu much. Naopak teď dělají IMHO skvělý produkt a stačí mi.

    AEW dávám jen prémiovky se zpožděním. Ale zkusím se na Cristiana zaměřit. Už kuli AC mě to tam zajímá. Plus Sting je srdcovka.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Po opravdu dlouhý době jsem se podíval na RAW a byl jsem mile překvapen. Ten odstup pomohl.

    Po měsíci na dovolený, kdy jsem wrestling neviděl vůbec jsem naopak docela zklamanej z TNA a z toho, co se tam za ten měsíc odehrálo za čistku... :(
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Veľký push pre Marka Henryho | Art of Wrestling - česko-slovenský zpravodajský web
    http://www.artofwrestling.cz/velky-push-pre-marka-henryho/

    Divím se, že s to ještě nekomentoval :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Poznáme budúcnosť Marka Henryho v WWE | Art of Wrestling - česko-slovenský zpravodajský web
    http://www.artofwrestling.cz/pozname-buducnost-marka-henryho-v-wwe/

    to je dobrá zpráva hlavně pro Tebe
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Oba patří mezi mé oblíbence, ale slovo "team" mi u nich zatím moc nesedí. Na titantron by spíš měli dát jejich team move set, kterej ale bohužel zatím nemají.

    VLK_PETR: Diskuse je tam rozhodně bohatší než tady :) Ale hlavě má, narozdíl od jiného českého serveru, ta diskuse i úroveň. Fórum je zatím chudé, protože je tam úplně nově - minulý týden vzniklo místo zaniknuvšího CZSK Wrestling fóra.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    :)

    Co s týká debat, tak bych doporučil jedno fórum, ale právě skončilo :)
    Spojilo se jedním webem, který pravidelně čtu a bude se tam přesouvat.
    Art of Wrestling - česko-slovenský zpravodajský web
    http://www.artofwrestling.cz

    TOP 5 wrestlers - celkově - aktivní - neaktivní - živí - mrtví ...

    Bez pořadí:
    Bret "The Hitman" Hart, Goldberg, Sting, Kurt Angle, Austin Aries

    mrzí mě, že nezbylo místo na Edge, ale bohužel měl nejlepší období v době, kdy jsem wrestling nesledoval...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Co dělat při požáru?



    Ukradeno z cz sk wrestling fóra
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Monty Python's Graham Chapman's One Man Wrestling.avi - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=RBynXo3UQN0
    BYDK
    BYDK --- ---
    Real wrestling. Sic krute, ale musim se zasmat :D

    http://uberhumor.com/wp-content/uploads/2012/09/IUTwp2.gif
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    tady je to většinou o něco dřív + možnosti downloadu
    Wrestling - Watch Online and Discuss Indian TV Serials and Bollywood - DesiRulez - Non Stop Desi Entertainment
    http://www.desirulez.net/wrestling/

    občas si vytáhnu rotoped a při TV jezdim, ale každou čtvrt hodinu lézt dolu mě nebaví :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Dělá si WWE prdel? Dnešní RAW bylo docela parodie na wrestling. Jedinej slušnej zápas, ... A ješt pár dodatků-prohraje už konečně pan Clay? Dostane vůbec někdy Dolph push co by si zasloužil? Krucinál, ten dnešek mi hnul žlučí.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Když ve mě se to hne a neudržím se postu sem(obzvlášť když v prostředí, kde se pohybuju jsem jedinej, koho wrestling zajímá a známí z toho mají dost často srandu).
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Tak jsem koukal na domény a zkratky
    World Association Wrestling by bylo použitelný - jen musíme sehnat sponzora a pár wrestlerů na rozjezd. :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    king of the ring match:
    BYDK
    BYDK --- ---
    Jojo, uz je tu kluk jeden.:) Hulk Hoogan... Tady ho uvidite...http://www.desirulez.net/tna-impact/310045-impact-wrestling-|-october-20th-2011-|10-20-2011|-hdtv-|-watch-online-download.html

    V sestym dilu ma bojovat, ale bohuzel nelze prehrat to videjko. :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam