• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Je to tu zas - Spoiler alert :)
    Sakra - v úterý ráno, v pátek dopoledne a po PPV ani v pondělí ráno sem prostě nesmim :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    To už s tím Ortonem nemyslí vážně, ... chudák Kane.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    neni to těžký - moc jich tam neni :)

    Já to sleduju nahodile, ale myslim, že se v tom už orientuju dost
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Asi začnu sledovat TNA víc. Jen se budu muset trochu dostat do wrestlerů, co tam působí.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    souhlasím, že WWE je poslední dobou poměrně nezáživná záležitost
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Jako jo, když ze sebe Santino nedělá kašpara tak OK, ale Swagger se mi s titulem líbil víc(bohužel nedostával moc prostor). A ano, myslím Sheamuse kterej konečně dostal na budku(sic v TT, ale dostal)-vždyť naposledy ho porazil snad Henry ještě v době, kdy byl Hall of Pain inductor. O mistrovi RKO se radši nebavím, jen co slyším "Voices" tak vypínám půl mozku :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Tak jsem koukal na domény a zkratky
    World Association Wrestling by bylo použitelný - jen musíme sehnat sponzora a pár wrestlerů na rozjezd. :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCKOWSKI: aha - tak nic - čekal jsem aspoň jeden pořádnej zápas - Truth toho moc nevydržel... A nástup s RKO byl hroznej... :(

    Ať už se to zpropadený TNA probere a začne objíždět celý státy, protože to WWE potřebuje konkurenci jako prase drbání.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    máš na mysli ten tag team?
    Santino si titul zaslouží :) Teď koukám na Kane vs. R-Truth
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Tak jsem viděl včerejší raw, ... chce se mi brečet. Ale aspoň prohrál nejnovější ze superman ligy.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    včera jsem se konečne podíval na Hromy a blesky (Ready to Rumble)

    ... no dobrá ztráta času :( Možná ještě v originále by to šlo, ale překlady jmen wrestlerů a finisherů to dostaly ještě pod bod mrazu.

    Co dodat - oficiální text českého distributora uvádí, že se to odehrává v WDW Monday Nitro :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    No - vzhledem k tomu, že před pár měsíci to byla neporazitelná mašina je to fakt vtipný - ale můžou to svádět na zranění nohy...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Tak to vypadá, že z Henryho je zase jobber pro supermany.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Myslím, že to nedávný prohlášení Nashe, že v RAW ho teď není třeba, je docela lichý. Jak moc by byl potřeba Nash a nWo :)

    Jasně si pamatuju, jak často proti sobě v době WCW nastupovali wrestleři, který neměli feud. Prostě to byl match a až v průběhu zápasu přišla nějaká interference. Midcardi měli pravidelně zápasy i s hvězdama a nový hvězdy tak rychle rostly. Tohle mi dneska chybí.
    Jak by se mi líbil třeba zápas Sheamus vs Mason Ryan, do kterýho by u konce skočil Miz a sejmul Sheamuse - reakce Ryana - několik scénářů a) napaden taky b) pin a vítěztví c) nezůčastněnej odchod a hned by z toho byla možnost pro heel nebo i face rozvoj charakteru.
    Místo toho musí Big White furt vyhrávat a to patřil donedávna mezi moje favority...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    VLK_PETR: A v podobný lize je i Show.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Sheamus dosáhl stavu nadčlověka a zařadil se po bok Čenduly a Ortona :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    eleimination chamber už je nudná -
    když goldberg jak blázen mlátil do toho plexi, aby se dostal za Triple H, tak to bylo něco, ale když ten "unbreakable pod" zničej pravidelně kažej rok, tak to trochu ztrácí význam...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    ale stejně, když to srovnám s ECh2003:
    Triple H vs. Goldberg vs. Chris Jericho vs. Shawn Michaels vs. Kevin Nash vs. Randy Orton

    jde to s WWE z kopce
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    kdybych se doopravdy bál spoilu, tak tu diskusi nezobrazim, dokud to neuvidim :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Spoiluju jen to, že stála za výkal, průběh si zkoukni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam