• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Co dělat při požáru?



    Ukradeno z cz sk wrestling fóra
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    JJ. Jericho nejvíc. Ale Swagger po návratu působí taky dobře, ale musí vypilovat Mic Skills. Henry je zase mašina - jsem rád, že porazil Ortona, kterej by portřeboval změnu jako sůl. Buď na 2 měsíce dovolenou, nebo nějakou pořádnou storyline se změnou charakteru na čitokrevnýho heela. Klidně bych ho připojil k the Shield.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Ale abych na WWE jen nenadával-jsem hrozně rád za návraty. Jericho, Swagger a Henry mi chyběli.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Dixie Carter, prezidentka TNA, oznámila, že od 14. března už zase nebudou vysílat live každý týden. Ovšem není to krok zpět. Od 14. března totiž začnou jezdit s Impactem po celých státech, jako WWE.

    Můj komentář: Hurá, super. Orlando a Impact zone nestačí

    Ke storylines v WWE, naprostý souhlas. To před nějakým časem Vince vyhodil hlavního kreativce. Ovšem asi by měl uvažovat o další změně. I když vyjádření on segmentu Broduse a Tensaie mluví samo za sebe o tom, kam WWE směřuje.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Sorry, ale fakt mám pocit, že storylines ve WWE píšou dementní šimpanzi po lobotomii, ... dvojnásobný.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Vyjádření WWE:

    WWE byla se segmentem BC a Tensaie z Las Vegas velmi spokojena. Na Main Event spolu opět tančili a zřejmě vytvoří taneční Tag Team.

    Chce se mi blejt, vlebnosti.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Tak to RAW jsem bohužel viděl - musím si tím iMPACTem hned zpravit chuť

    Jediná pasáž, která měla smysl byl Del Rio a Show a jeho odplata

    Hlavně teda - TOP Heel Tensai to může zabalit
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Kouknu na RAW a spravím si chuť Impactem z minulýho týdne :)
    TNA je teď na tour v Anglii a předtáčej, ale ještě jsem na to nekoukal.
    Snažím se i vyhybat zpravodajkým serverům o wrestlingu, spoilery mě serou
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Tak ale to je všeobecně problém jak ukončit ty dlouhý title reigny. Nicméně čekal jsem od toho víc-a to Rocka fakt nesnáším. To samo WHC-epickej začátek a pak, ... No a abys viděl, kam kráčí WWE, tak se podívej na pondělní RAW a šaškárny s Tensaiem. To by jeden blil.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    znovu jsem koukal na ten konec a fakt nechápu. Po restartu udělal Rock 1 spine buster a hned people's elbow a konec
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    je pravda, že taky moc nechápu, proč po restartu zápasu byl CM Punk ve stavu, jak kdyby the Shield zmlátili jeho
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Já z toho měl pocit, že parádně rozjetý zápasy vždycky zabil konec. A pak samozřejmě WWE champiopnship byl úplně o ničem. Přijde The Cock totálně z formy a obere Punka o titul.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    No - je to jedna z PPV, na kterou se rád kouknu, i když už teď WWE moc nesleduju.

    Že bych byl úplně nadšen, to se rozhodně říct nedá, ale zhnusen nejsem taky. I když je fakt, že potenciál by měl RR větší.

    Těším se i na Elimination Chamber - která pro změnu stála loni za vyliž kapsu. Doufám, že zápasy v té "démonické stavbě" budou o místo na wrestlemanii a ne o titul.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Tak co na RR říkáš-krom povedenýho GIFu :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    RR2013 z mého pohledu:

    Pre show jsem neviděl - čekal jsem vítězství Mize a třeba nějakej feud mezi nim a Cesarem - ale k tomu asi stejně dojde, když jsem viděl jak ho pak Miz řezal při RR

    WHCh - Face podvádí? to už tu dlouho nebylo - jinak celkem vhodný na začátek, protože to nebylo nic moc...
    Tag team - docela průměrnej zápas, ale pobavil

    RR - už po několité - PPV se jmenuje podle zápasu, kterej nakonec není main event - nepochopitelný. Jinak docela slušný - tipoval jsem vítězství Ceny a trefil jsem se. Stejně jsem očekával, že tam bude Jericho - ten mi udělal radost. Kofi eskapády - jak se nedotknout země už mě přestávají bavit... Při Raybeckovi už se sice neřve Goldberg, ale on mu stále nesahá ani po kontníky... Čekal jsem, že někdo z the Shieldu zasáhne do RR jako účastník...

    Rock - Punk - no nebylo to zlý - ale ten konec je zvláštní - očividně chce WWE z Rocka vytřískat nějakýho toho fandu
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Já jsem schopnej fungovat. Pár dní to přežiju.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    no - to se dalo čekat, že zas budeš koukat live - já v době PPV většinou spím - za pondělní dovolenou to většinou nestojí :)

    I když někdy by se kouknul live s někým, koho to taky zajímá - i když zítra by se mi mohlo podařit někoho zlanařit
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: OK, pak napiš, co si o tom myslíš. Já sledoval live a jsem ohledně RR značně rozpolcenej.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    RR 2013 zkouknu zítra - to je jedna z PPV, kterou si nenechám ujít, i když současná WWE mě nudí a pravidleně dál sleduju jen TNA
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam