• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Tak ale tombstne používají dva "staříci", kteří už vědí, co dělají. Kane a Taker jsou jedni z nej "in-ring workers". Ale vůbec, celá tahle PG sranda a zákazy chvatů, ...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    já vlastně jako nechápu, proč je to zakázaný - že je to nebezpečný? - nebezpečnejch chvatů je hodně, wretleři maji bejt profíci, aby to zvládli...
    Navíc - tombstone piledriver je povolenej - blbost
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Vincek si může :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: McMahoon byl naštvanej...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Opravdu jsem v RAW viděl piledriver? A Cena měl opravdu dobrej zápas?
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Taky se bojím, že tam skončí. :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    :)
    hodně dobrý

    Na druhou stranu - už se těším na Jacoba Hagera v TNA :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: I was going to Wrestlemania...Until I got high I was gonna be the champ...Until I got high Now I'm jobbing to 3MB and I know why (Why Swag?) Because i got High, Because I got high I was Gonna make Del Rio tap....Until I got high I was Gonna Be a star....Until I got high Now I'm compared to Jeff Hardy and I know why Because I got high! Because I got high I was gonna Be Save America Until I got High I was Finally winning matches....Until I got high Now I'm trying to wrestle for TNA and I know why! Cause they'll let me get high Let me get high Let me Get Hiiiigh

    A ještě odkaz pro pana Hagera :D http://www.youtube.com/watch?v=WeYsTmIzjkw
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: No - vylekal si mě, že je po kufříku. Cash-in neproběhl. Koukám, že s Del Riem jako face charakterem a Rodrigezem bude asi sranda. .)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: to je kus vola... Kdyby si to brko dal až na hotelu, když už to musí mít...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Novej Swagger zatím působí dobře - a push na WM - co víc by si mohl přát?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: no jo - nějak mi nedošlo, že jsou 2 kufry - modrej a červenej
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Na Rocka může? Vždyť modrej kufr je na WH, ne? Ale mohl Del Ria, jenže Show se zase válel jak čuník a pak záhadně zmizel, místo aby hrdinného mexikánce knocoutoval(ale Del Rio není špatnej face). Jinak z čeho mám fakt radost je Swaggerova nová theme.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    aha - tak mám zase spoiler :)
    měl to cashnout na Rocka na ECh :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Koukal, protože jsem byl zvědavej. Ale po tomhle "cash inu" jsem se na to vykašlal a šel spát(když jsem to teď dodíval, tak ještě že tak).
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: to si koukal i na RAW live?
    VLK_PETR: Docela mě ale překvapilo pořadí zápasů. ECh match takhle brzy? Až po něm Shield vs. Dream Team a Divas match?
    ECh match docela potěšil - jak průběhem, tak výsledkem, stejně, jako mě mile překvapili the Shield jejich přístupem k zápasu
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Proboha proč tohle Dolphovi dělají, ...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Tak, ECh nebyla (nečekaně) podle očekávání, nicméně poměrně slušná show. Jen jedna poznámka-The Cock je prostě totálně z formy a... (no, nemám ho rád, ale z formy prostě je-v tomhle stavu ty zápasy vypadají strašlivě a to je Punk tahá jak může).
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Bohůmžel. Jsem zvědav na ECh. můj vysněný scénář asi nepřijde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam