• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    (kde jsi seděl, pokud to není tajný? :D)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Zpětnou vazbu kdyžtak předám kam je potřeba.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Případnou zpětnou vazbu psát Tobě? Uklidním, že rozhodně nemám v plánu sypat, co všechno bylo špatně. Já si to fakt užil.

    VLK_PETR: Tak většina asi vyrážela na dlouho cestu domu, tak zůstal Visegrad nebo Asara a někdo druhý?
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Jen škoda že na after s náma (crew) pokračovali jen dva zápasníci :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: tak to by byl sraz dle mýho gusta
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Užili jsme si to i my jako organizátoři i wrestleři. Jsem si připadal jak na srazu ze střední po patnácti letech :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Awakening naprosro skvělý
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Za mě super novinka...

    O2 Tv přidalo do nabídky kanál Strike TV.

    Takže kromě Telly, T-Mobile teď taky O2.
    Je to pro mě teda trochu nezvyk, slyšet v tom ten český komentář. Včera v RAW byl delší segment, kdy mluvil Pat a MC a tipuju, že tam byl nějaký joke, ale Michal v tom dopřekládal předchozí promo.

    Nějak jsem na tu English navykl a vlastně to beru, jako procvičování toho jazyka. Že jsou ty 3 hodiny totálně ulítlé guilty pleasure aspoň užitečný.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    A pak, že Bloodline už nudí ;)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    A co heel Rock? Jde mu to dobře, to se musí nechat... Fakt mě to teď baví sledovat.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Nebude. Trips je s tím srdcem podle mě úplně odkecanej.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    The Rock slaps Cody Rhodes: WrestleMania XL Kickoff
    https://www.youtube.com/watch?v=hJYdJxjNdHs


    The Rock curses out Triple H following Cody Rhodes altercation: WrestleMania XL Kickoff
    https://www.youtube.com/watch?v=5oE_Sz4_Jcg


    To by mě zajímalo, jestli bude Rock vs Triple H
    Upřímně nevidím totiž jediný důvod, proč bych měl vidět zápasit Rocka proti komukoli ze současného rosteru. A tahle válka "oficírů" by byla asi i dobře prodatelná.
    KOFBOY
    KOFBOY --- ---
    BUCKOWSKI: tohle je presna ukazka mysleni tech uchylu co tam uz leta vymysli pribehy...
    Moc to uz posledni roky taky nesleduju, ale myslim, ze situace zen se hodne zlepsila diky HHH, ten respektuje technickej zenskej Wretling
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KOFBOY: jj, smutné období historie - v té době jsem WWE vůbec nesledoval...

    Jsem rád, že se ženské charkatery posunuly od manekýn oplzle ukazujících zadky a kozy a že teď dělají ženský opravdu kvalitní wrestling v ringu i mimo něj. To, že Rhea a Charlote měli nejlepší zápas loňska je docela důkaz.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    já jsem nasranej - nemám hlídání na 16.3. Lístek mám dávnou koupenej. Musím do nějak vyřešit...
    KOFBOY
    KOFBOY --- ---
    Kurt Angle wants Beastiality Sex
    https://www.youtube.com/watch?v=7Pvm31KMhDg
    KOFBOY
    KOFBOY --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    tady trochu guilty pleasure na chmurnou středu:
    Samantha Irvin being iconic for 6 minutes
    https://www.youtube.com/watch?v=JvcpYLZsTWQ


    Samantha Irvin
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Jako příchod Jordynn Grace i s TNA titulem byla fakt pecka. A Jade bude fakt zvíře... + teda ten R-Truth :)
    Mužskej mi zkurvil spoiler, ale souhlas, že ženskej byl fakt lepší.
    Doplňkové zápasy mě dost zklamaly. Hlavně teda opětovné "zkurvení" zápasu od Sola. Ten bude schopnej narušit i Cage match. To už trochu nudí. A US championship match už to nezachránil. Navíc ten boxer už je taky trapnej...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Ženskej Rumble už druhej rok po sobě lepší jak mužskej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam