• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARZAModré zóny v Praze - tipy a triky jak na ne
    V této diskuzi bych chtěla sbírat názory, zkušenosti a rady, jak v Praze soužít v částech s modrou zónou. Uvítám -odkazy na články a novinky -tipy a triky na parkování v oblastech s MZ -informace o parkovacích kartách a výjimkách -vaše osobní zkušenosti
    rozbalit záhlaví
    ARZA
    ARZA --- ---
    CHUCKEBONO: to ale porad neochrani cloveka od boty nebo listecku, coz je samozrejme porad ale lepsi nez odtah:)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ARZA: tady modry odtahujou jen pri cisteni, protoze tu porad jezdi tramvaje v obou smerech, tak asi nechteji zdrzovat. na modry jsem tu jednou dostala listecek a boticku tak 2x a to tu bydlim tri roky, takze bych rekla, ze celkem dobry skore.
    CHUCKEBONO: tak to je zajimavej tip, to zkusim ;)
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    MISHACZEQ: pokud nestojis ve vyjezdu hasicsky zbrojnice nebo pred vratama do spitalu nechaj te bejt. radsi odtahnou nekoho jinyho, nez aby resili uhradu skody na interieru, vzniklou manipulaci pri odtahu. (to kafe se ti do auta prece vyleje)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    CHUCKEBONO: fakt myslis, ze berou ohledy na to, jestli tam mas piti nebo ne?
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    dejte si na palubku kelímek s pitím nebo v nejhoršim nechte v autě psa / dítě :) to vás pak neodtáhnou, pokutě se tím ale teda nevyhnete... to už je pak zase záležitost jako stvořená pro osobu blízkou
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ARZA: ja bydlim v ulici primo pod nuselakem a stavam tu na modry, nehlidaji to tady. nehlidaji ani placeny parkoviste, takze tu stojim zadarmo. obcas rozdavaji boticky, ale to je vetsinou dopoledne a to stejne jezdim po meste.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    ARZA: Tak alespoň část případů to eliminuje. Dřív jsem za oknem nechávala lísteček s telefonním číslem a časem kdy odjedu, ale tak základ je nebejt s tím parkováním úplněj debil.
    ARZA
    ARZA --- ---
    KRMELEC: to je dobrej trik:)
    akorat bych se bala, ze misto pokuty prijede rovnou odtahovka.

    pracuju skoro pod nuselakem a odtahovka tu jezdi denne.
    dve hoky co jsou tu mimoprazsky a do prace jezdej autama vzdycky vybihaj a odjizdej, jakmile zblejsknou policajta.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Já jsem kdysi dostala za stěrač lístek od PČR na parkování a ten si teď vždy strčím za stěrač, vyplním si tam kolonku datum, čas a místo a je to v poho.
    Už jste někdy našli za stěračem dvě pokuty? Já nikdy!
    ARZA
    ARZA --- ---
    PARALLAX: muzes sem verejne napsat co znamena vyrazne levneji nebo radji posta?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam