• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GULDURPower Electronics, Death Industrial, Harsh Noise,(Post) Black Metal, Black Noise, Post Industrial
    KILL77
    KILL77 --- ---
    Cut Hands
    Praha
    20.1.2012
    KILL77
    KILL77 --- ---
    dovolil bych si nabídnout něco k prodeji
    http://www.facebook.com/note.php?note_id=10150438246219681
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    ALADAR42: já jsem cut hands propásl o jeden den letos na unsoundu...pak tam měl ke cut hands tématickou přednášku o voo doo a mimosmyslový komunikaci, což mě mrzí skoro stejně, jako že jsem ho neslyšel hrát.
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    GULDUR: Ja tam budu i kdybych si mel udelat dluh, Williama jsem chtel videt (a popripade poznat) uz roky! Whitehouse byla vlastne kapela, ktera me do celyho tohohle bordelu dostala! :)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: tak tos myslel asi správně :-D
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    KILL77: o tom právě mluvim, jenom jsem si neuvědomil, že možná ne všichni sledujou demonische agricultuur. odkazoval jsem na tohle:

    [ VOJTABOSS @ demonische agricultuur :: i can hate anyone ]


    GULDUR: psychedelie ne nepodobná sylvester anfang. asi nic pro tebe (no offence), myslel jsem spíš jonyho.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: to zní dobře...a kdo to je :-D?
    KILL77
    KILL77 --- ---
    VOJTABOSS: na příští rok plánuje euro tour
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    sice by dotaz patřil do jinýho auditka, ale když tu jsme už u toho pořádání koncertů...nechcete někdo udělat tu magdalenu solis? můžu poskytnout obejvák:) je akorát zapotřebí zaplatit cesťák z belgie.
    KILL77
    KILL77 --- ---
    GULDUR: jo dík, už jsem zapomněl jak takový akce vypadaly (chrápat vobtočenej vokolo sloupu v Bunkru, klepat zimu po ránu v bufáči nad Sluníčkem...)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ENGUMAZ: to už jednou vyhrožoval...když tam přivezeme Bizzare Uproar...nevim jestli to Pasi z Prahy na otocku stihne :-D
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    GULDUR: když nechce hora k Mohamedovi.. :) udělejte mu něco v Trautenau a jistě se objeví :D
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: jsi prakticky na každé akci...věřím, že si daný večer pouštíš daného interpreta a představuješ si zaplivaný klub čpící rozlitým pivem, téměř uschnutými zvratky, močí, slinami, levnou kořalkou, potem, cigaretovým kouřem a nasáklý atmosférou marnosti...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: nic ve zlém...ty pomáháš zase na dálku...
    KILL77
    KILL77 --- ---
    hm :)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: to by po tobě ani nikdo nechtěl...to jako chtít po Killovi aby přijel...:-D
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    GULDUR: tak popřemýšlej i o tom italu. jinak já jsem tu jenom od radění, ale sám nehnu prstem...aby bylo jasno:)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: zatim o cut hands...
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    GULDUR: nakonec z toho plynou samý pozitiva:)
    psal jsi mu jenom o cut hands nebo jsi projevil zájem i o jeho djs skills?
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: pravda...ale z povadlých koutků ledascos vyčteš...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam