• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GULDURPower Electronics, Death Industrial, Harsh Noise,(Post) Black Metal, Black Noise, Post Industrial





    "Kde není místo pro politiku, není místo pro politickou korektnost"

    Síla, post industriální flustrace, náboženská i lidská katarze, křeče a hluky postupujícího tinnitu.

    Přidávejte alba, texty, letáky (i starší), rozhovory, avíza o akcích po Evropě, manifesty a cokoliv podobného a samozřejmě vlastní tvorbu!
    rozbalit záhlaví
    JONY
    JONY --- ---
    JONY: Moc mne to baví. Předchozí releasy měly skvělé momenty, ale také dost vaty. Tohle je z mého pohledu ideální psychedelické PE. Na hc fanoušky PE asi moc "muzikální" ale pro mne spolu s Grunt "Petturien Rooli" to co mne za žánru oslovuje nejvíc.
    JONY
    JONY --- ---
    JONY: tady je to jako m4a rip, kdyb měl někdo zájem

    knowledge.zip
    http://www.mediafire.com/?i12w28t2ce3qrmw
    K009
    K009 --- ---
    Funeral EP ke stažení: http://eskanoizze.com/stahujte-zdarma-funeral-ep-od-eskanoizze/

    Tracklist:
    1. Alcohol Funeral – Alcohol Funeral
    2. Tameless Wolf – Inner Voice
    3. end off…exist not – Summoning
    4. Kamenný Kvítek – Noteca (verze podzim)
    5. Autumn Sunset – Cosmic Industries

    GULDUR
    GULDUR --- ---
    William Bennet's Cut Hands potvrzeny - Prostor Galerie Divus www.divus.cz - posílené, speciálně rozestavěné PA a exkluzivní projekce samozřejmostí...budete se topit v záplavě zvuku a obrazu (špunty nebudete potřebovat)..

    Cut Hands - Welcome to the Feast of Trumpets - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ZpcK3_6DjlE
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: ještě není klub...každopádně doufáme, že přijdete...jestli ne...tak..tak...tak tam bude málo lidí :-D
    JONY
    JONY --- ---
    KILL77: zupa :)
    KILL77
    KILL77 --- ---
    Cut Hands
    Praha
    20.1.2012
    KILL77
    KILL77 --- ---
    dovolil bych si nabídnout něco k prodeji
    http://www.facebook.com/note.php?note_id=10150438246219681
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    ALADAR42: já jsem cut hands propásl o jeden den letos na unsoundu...pak tam měl ke cut hands tématickou přednášku o voo doo a mimosmyslový komunikaci, což mě mrzí skoro stejně, jako že jsem ho neslyšel hrát.
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    GULDUR: Ja tam budu i kdybych si mel udelat dluh, Williama jsem chtel videt (a popripade poznat) uz roky! Whitehouse byla vlastne kapela, ktera me do celyho tohohle bordelu dostala! :)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: tak tos myslel asi správně :-D
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    KILL77: o tom právě mluvim, jenom jsem si neuvědomil, že možná ne všichni sledujou demonische agricultuur. odkazoval jsem na tohle:

    [ VOJTABOSS @ demonische agricultuur :: i can hate anyone ]


    GULDUR: psychedelie ne nepodobná sylvester anfang. asi nic pro tebe (no offence), myslel jsem spíš jonyho.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: to zní dobře...a kdo to je :-D?
    KILL77
    KILL77 --- ---
    VOJTABOSS: na příští rok plánuje euro tour
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    sice by dotaz patřil do jinýho auditka, ale když tu jsme už u toho pořádání koncertů...nechcete někdo udělat tu magdalenu solis? můžu poskytnout obejvák:) je akorát zapotřebí zaplatit cesťák z belgie.
    KILL77
    KILL77 --- ---
    GULDUR: jo dík, už jsem zapomněl jak takový akce vypadaly (chrápat vobtočenej vokolo sloupu v Bunkru, klepat zimu po ránu v bufáči nad Sluníčkem...)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ENGUMAZ: to už jednou vyhrožoval...když tam přivezeme Bizzare Uproar...nevim jestli to Pasi z Prahy na otocku stihne :-D
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    GULDUR: když nechce hora k Mohamedovi.. :) udělejte mu něco v Trautenau a jistě se objeví :D
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: jsi prakticky na každé akci...věřím, že si daný večer pouštíš daného interpreta a představuješ si zaplivaný klub čpící rozlitým pivem, téměř uschnutými zvratky, močí, slinami, levnou kořalkou, potem, cigaretovým kouřem a nasáklý atmosférou marnosti...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: nic ve zlém...ty pomáháš zase na dálku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam