• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    ZRK
    ZRK --- ---
    Snad to tu nebude moc OT, ale Endžínka odsud musí co nejrychleji, bohužel. Tak snad mě za to neukamenujete...:(

    [ ZRK @ Sophia a její kamarádi ->> nabidka opustenych ctvernozcu vseho druhu ]
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    KACJU: jako hele ja tvy pocity uplne sdilim. celkem nejhorsi zazitek posledni doby pro me bylo, kdyz jsem koupala druhyho psa, kteryho jsem si vzala z utulku (z mnozitelskyho vrhu, kterej majitele celej nechavali zajit hlady nekde u lysy nad labem. byl zablesenej samozrejme cervi) a pod tou vodou bylo teprve videt, jaka je to kostra. do ty doby vypadal celkem normalne, ale najednou v ty vane mi to vsechno doslo, ze lidi jsou fakt svine. jako ten pes se dava dohromady, ale nektery veci uz asi ani spravit nepujdou, treba to, jak se boji uplne vseho i listi na ulici a porad ma hrozne slusne receno rozhozeny traveni, bude prej trvat mesice, nez se mu spravi traveni, ktery bylo zastaveny tou podvyzivou takze streva podle veterinare zacaly atrofovat a tak podobne.
    premejslim, ze bych zpetne ty lidi nejak nasla a rekla kamosum, aby jim rozbili hubu. protoze co jinak s tim...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Nový domov dnes našla štěňátka ENGI a MAX:) zbývá ještě jedno, ale to ej již zamluvené:)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Tak Kelly je již po kastraci, mám jí doma na zotavenou, zatím vypadá v pořádku, uvidíme jak zítra, doufám, že nenastanou žádné koplikace. Zatím spí a je moc hodná

    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    MIKEYLA: Paráda, hned večer poslechnu:)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    tady hážu lepší odkaz na dokument:), je to i s hudbou..a neustřižené...

    Dogpoint - kde život začíná - Náboženství (Český rozhlas)
    http://www.rozhlas.cz/nabozenstvi/dobravule/_zprava/989143
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    113KW: už mi kvůli tomu psala včera simča, večer budu mít čas, tak ti napíšu do pošty a dáme to do kupy :)
    113KW
    113KW --- ---
    cau lidi, budu delat projekci na [ Dogs and kids wanna play! / partyparty / 13.1.2012 / CR - Praha - Klub Matrix ] a asi by bylo dobre tam promitnout fotky pejsku k adopci, (mohla bych se domluvit, priject s kamerou a udelat i par zaberu jich...) muzete mi nekdo poslat seznam jmen pejsku, stáří (nebo jake udaje chcete aby se promitaly) a fotky - treba pres ulozto ?
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    BROTHER: existuji situace, ktere omlouvaji ultimatni nasili...
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    KACJU: to je peklo...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    KACJU: vítej v reálném světě "pejskařů"...
    KACJU
    KACJU --- ---
    Tak si musim postezovat
    tak nejak jsem zacla hlidat psi ... a posledni dobou se mi tu schzej psi paicku co bud podcenili sve sili a nebo svou finanacni situaci. Daj mi hlidat spa a pak se me ptak jestli si ho nechc nechat ... ja ty lidi niky nepochopim
    Mam tu krizence kafkazaka fenu 4 let co ji chtej dat pryc potoze ji poridili dedeckovi aby ho hlidala na daraku a deda 75let ji nezvlada.Je pry agresivni..., ale po mem zisteni je to pes ktery byl vychovavan stylem, kdyz se ji, tak ona ji primo od stolu s panickem.A kdyz chece kus vejce tak to da najevo panickovi vrcenim a panicek ji vejce oloupe a da.... (ehm kreteni at dedeckovi poridej alarm) pak krizenec ritchbecka fena obdobny pripad zdha dedkovi ze zahrady a rousi slepice susedum (ze by stacil poradny plot...)
    obe rodiny hrozej zastrelenim psa zduraznuji zastrelenim protoze utraceni je pry nehumalni...
    tak a ted radte co dal

    jo jeste tu mam 4 mes. krizence rotvajlera s pitem taky miho chtej nechat protoze nevedi co s nim
    uvazuji ze se na tuhle "charitu " vyseru nezvladam to psichycky zastelila bych spousty lidi ....
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    SÁRINKA

    Sárinka je asi 4-5 měsíční štěně křížence německého ovčáka.
    V dospělosti bude menší než stadartní ovčák, má totiž kratší nožičky a celkově je taková "delší".
    Je to veselé štěňátko, které zatím nemá žádné základní návyky.
    Je hravá, velmi aktivní, ale jinak mazlivá. Bude vhodná k domečku se zahrádkou, nebo pro aktivní lidi, kteří s ní budou rádi cvičit klascké povely.
    Na jiná zvířata zatím není zvyklá, v současné době jen sdílí dočasné bydlení s jiným pejskem.
    K adopci od 26.12.2011, kvůli doléčení zánětu v tlamičce a následnému naočkování v nebližším možném termínu.


    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    PETRA_CHATEAU: hudba se trošku nevydařila, ta bohužel nebyla v mojí režii, ale snad se aspon trochu podařil:))
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MIKEYLA: ten dokument je super
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    HYSTERIA: klikam kazdej den z prace i domova:)
    LANNA: sem tam prskla nasi Agatu spici u misky
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    prosíme o kliknutí i dnes.. nějak klesáme a když vydržíme ještě pár dní, kamerka je naše! :)


    Vánoční DATART - co si přeje Michaela Zemánková
    http://vanocni.datart.cz/michaela-zemankova-si-preje-digitalni-kamera-hitachi
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    MIKEYLA: Ale neni to tam celý, nebo to nešlo jen mě...? Já byla napjatá jak kšandy a najednou konec v půlce věty...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    tak to je mazec, já ani nevěděla, kdy to budou vysílat:D, nějak vázla komunikace s dramaturginí, tak to se moc omlouvám všem, že jsem to nikomu nedala vědět dopředu, to se opravdu moc omlouvám..
    LANNA
    LANNA --- ---
    na nasem facebooku je ode dneska fotosoutez, vyhrat muzete po zaslani fotky vaseho spiciho pejska :)
    https://www.facebook.com/Dogpoint?sk=app_173211071119
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam