• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    TABO
    TABO --- ---
    Hodí se vám starý pelíšek pro velkého psa, nebo ho mám vyhodit? Takový ten klasický kostičkovaný s okrajem. Koupila jsem feňuli nový... Vyprala bych ho a zašila pár děr, přecijen ho měla dobrých 6 let...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    HNDZCK:

    Shoko - nové fotky



    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Akutně sháníme dočasné péče pro pejsky menšího/středního vzrůstu (fena, pes, štěně, cokoli)
    Pokud byste mohli, nebo víte o někom, kdo by mohl, kontaktujte mě prosím do pošty! Díky moc!
    Jedná se o akutní případ:(
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    ok, dodám
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    PETRA_CHATEAU: využijem.)
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    Shoko

    Nový přírůstek. Z důvodu stěhování.. S majiteli žil osum měsíců poté, co byl nalezen opuštěný.
    Shoko je zhruba 6 let starý pes, kříženec retrývra. Je zdravý, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Bezproblémový, velmi aktivní a bystrý pes, jen je "nerad sám". Mluví francouzsky!.)




    Lepší fotky a samozřejmě video, brzo uděláme. Dnes zůstal zavřený v malém výběhu, aby si mohl zvyknout na nové prostředí.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    našli sme košík, klasickej kovák, skoro jako novej. velikost bych řekla tak 6, ani malej ale ani úplně velkej. využijete ho? nám je k ničemu, lola by ho měla jak masku na šerm. můžu ho hodit třeba k helče
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    HYSTERIA: tak budu drzet palce..
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    MATHEA: ještě nic, přijdou až za týden....
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    HYSTERIA: echjo, to je v haji s ni:( Co vam rekli od bullu?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    MATHEA: Zrovna jsem odcházela, tak si jí chtěl Pavel připnout na vodítko, aby neběžela za mnou a jí cvaklo a zas na něj začala útočit, no a tak se jí podařilo tohle no...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    HYSTERIA: chm.. v jaky situaci, jestli se muzu ptat?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    MATHEA: protahla kosem a nechtěla pustit, je to prokouslý i u nehtu...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    HYSTERIA: no hezky teda. To ten palec protahla kosikem, nebo je kouslej zvrchu kloubu pres kos?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Tady fotka, co dokáže Kelly i přes košík. Je to focené dnes, tedy týden od incidentu..

    INXS
    INXS --- ---
    IVUSHA: po tom co si mi psala v poště si myslim, že seš přesně ten případ, kterýmu vyjde tenhle test zkresleně..
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    HYSTERIA: mně se hrozně líbí jako medvěd
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    INXS: mě vyšlo 15:-) Buď to neumim vyplnit,nebo byl na 15ku v tom konkrétním případě,ale většinou útok odhadnu.
    M0R
    M0R --- ---
    možná kabát
    XIFF
    XIFF --- ---
    HYSTERIA: udelejte pavlovi svetr z ritušky... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam