• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    MIKEYLA: Taky se mi ulevilo... Miško, tak to s tím tvým příjmením nebude až tak zlý:))))))
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    tak na limosku se prijde zitra podivat nejaka pani, tak ji drzte palce! snad se ji bude libit.
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MATHEA: jj, to bude náš největší boj....
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    HYSTERIA: taková mala borderka :) minimalne zbarvenim
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MIKEYLA: No jo, holt to nejsou stroje.. akorat je blby, kdyz to "nevyjde" zrovna takhle no. Hlavne ze je v poradku doma, zkuste na ty stopce nacvicovat hlavne tu zver no.
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MATHEA: jj, co ti budu povídat..., se jaksi zapomněl v místním chráští..., každopádně mu začíná vojna.., dneska byl ze stopovačky mírně přešlej (normálně funguje na zavolání, není absolutně problém, je vlastně hrozně chytrej..), takže vůbec nechápu, jak se to mohlo stát...., ale prostě hold puberta asi zvítězila v tu chvíli..
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MIKEYLA: ten pes je vul!!:)) Ja ted byla 2 dny mimo net, tak sem rada, ze diky razeni prispevku jsem nejdriv vedela, ze uz je doma:)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    totální koma po výletě:))


    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Pamatujete na Piškota? Několik dní staré, ještě slepé psí mimino? http://www.dog-point.cz/piskot

    takovej fešá z něj vyrostl :)

    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    lidičky, děkuju Vám všem...:D, takovou akci jsem opravdu nečekala:)), byli jste úžasný a děkuju všem, co na nás mysleli:), o pocitu, s jakým se mi spalo, raději nebudu ani mluvit...Jinak se pravděpodobně celou noc pohyboval v okolí, protože kolem půlnoci ho zahlédli v ulici, kde jsem parkovala (cca 2-3 km) od místa, kde se zaběhl... a v 8 ráno ho viděl bezďák v místním nepěkném lesíku, kde mimo jiné běhají srnky.., kam mi frnknul večer. Hned za klášterem, podél té hřbitovní zdi... No chudák toho má dost, asi 5 minut v kuse pil.., teď chrní..., tak doufám, že pro příště si takový výlet rozmyslí:))
    INXS
    INXS --- ---
    ZNAJ: v podstatě cca 500m od místa ztráty, šel kolem hospody když sme se venku občerstvovaly :D
    ale měl pech, páč ho ráno naháněli bezdomovci a nedal se, takže sme od nich veděly, že se tam někde pohybuje. ale jako umí si vybrat lokalitu kde se zapomenout, jen co je pravda.
    Celou dobu pištel když byl u Míši, myslim, že tohle si zapamatuje.

    Jedinej kdo je nasranej je Bony, náramně se mu líbilo mít Miu pro sebe:))
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZNAJ: ve Hvězdě:)
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    HYSTERIA: no hura, myslim na nej celej den, kde se nasel?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Amir se našel!!
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    tam na ty stavbe jak je mezi koncem parku klastera a vypichem ste se byli ptat/koukat? nevim tea co presne tam delaj ale je to tam rozhrabany..
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    děkuju vám všem za pomoc při hledání Amira......, moc si vaší pomocí vážím........., aktuálně se chystáme vylepit letáky v okolí Břevnova, Ladronky, Hvězdy...
    _KROPI_
    _KROPI_ --- ---
    jeste jsem zavolal kamaradum co chodej kazdej den do hvezdy tak uvidime :(
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    HNDZCK: hm, tak tohle znám dost dobře. Nazara má stejnej problém. Teď naštěstí dlouho nic, ale bojím se, že jak nasadíme protiklíštěcí obojek, tak si tím věčným otřepáváním/klepáním ty uši zase rozedře :( V lékárně jsem koupila nějakou mastičku, je černá, ale název si nepamatuju (Bromo nebo Boro něco..?? - můžu dodat) a zabralo to a teď, už nějakýho půl roku nic. Uvidíme, až začnou koupačky a to oklepávání s nandaným obojkem, jestli to bude ok.
    _KROPI_
    _KROPI_ --- ---
    jdu se tam podivat prolezu hvezdu krizem ...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Jsme v kontaktu s lidma z PET-MEDICU. Nahlasila jsem jim, at nas kontaktuji, kdyby nejdeboze vyjizdeli k podobnemu pejskovi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam