• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    SKRITEKB
    SKRITEKB --- ---
    STHENO
    STHENO --- ---
    MEY: veterina U tunelu
    MEY
    MEY --- ---
    Chci v nejbližších dnech vykastrovat Vikinga našeho dogpointackyho než začne zase hárat. Můžete mi prosím doporučit veterinu v Praze, kde jsou šikovní a za rozumný peníze? Díky.
    INXS
    INXS --- ---
    ZNAJ: bylo to o pulnoci
    chtěla sem to na začátku říct - uvíst to do mikrofonu, ale v devět a to tam nikdo nebyl
    a pozdějc sem nechtěla přerušovat hudbu
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    INXS: tohle sem uplne minula :( sem byla asi furt na vedlejsi stage
    INXS
    INXS --- ---
    tak sem taky
    benefit pro Dogpoint a Devět životů
    hadí žena - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=BufLioo61i8
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    STHENO: jeste me napada krizenec borderky a neceho ... ale to uvidime az povyroste :)
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    sem si rikala, esli v tom jel taky shorty nebo esli to byl zakus :(
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZNAJ: jj, bohužel. Probourali se Shortym asi v zápalu hry příčku, která oddělovala chodbu s pokojem, kde měl ohrádku králíček. Všechno poshazovali a králíčka majitelka našla mrtvého pod tou ohrádkou.. :(
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    HYSTERIA: jak to bylo s tim kralickem, to Sara?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    HYSTERIA: našla domov! Bude bydlet v Brně:)
    SNELA
    SNELA --- ---
    HYSTERIA: je nadherna :)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    SARA

    Datum (rok) narození: 23.11.2011
    Velikost: Štěně (mrně)
    Příběh: Sara se k nám dostala od majitelů, kteří ji již nechtěli.
    Charakteristika: Sara je štěněcí holčička, která ještě ani nepřezubila. Jedná se údajně o křížence bandoga s buldokem.
    K ostatním pejskům i lidem je velmi kontaktní. Je to veselé štěňátko, které je vděčné za podrbání.
    Domácí hygienu ještě úplně nezvládá, ale je to štěně, vše se brzy naučí.
    V dospělosti to bude pes velkého vzrůstu.
    Bude vhodná do bytu k aktivním páníčkům nebo k domečku se zahrádkou s přístupem do domu.


    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    TOY_BOX: Tak hlavně aby měla paní tolik trpělivosti jako ty:)
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    EWICZKAAA: dekujem!

    tak decka vypada to, ze limoska ma novou panicku! pani rikala, ze si ji na 99 procent vezme. kdyz jsem polozila proverovaci otazku, zda si teda mam davat sraz s pripadnejma dalsima zajemcema ( ehm ne, ze by jich byly zrovna mraky .) tak rikala, ze uz ne, ze to nemusim.

    je to takova petasedesatileta pani z jizaku klasicka pejskarka, a - pro me tezko tomu verit - je to milovnice psu typu kartac na lahve! mela uz prej dva knirace, poslednimu selhaly ledviny, takze ho musela nechat v pondeli uspat a prej ji deti premluvaj, at si vezme dalsiho pejska, a ze prisla na to, ze nema komu rano davat vodu a krmeni a ze nema pro koho vstavat. prej bude brat limosku na chatu (to jsem zvedava jak, ale cokoli:) a bude u ni v klidu, ze na ni bude mit cas. rekla jsem ji, ze dostane pelisek, boudu a nejakej support v pripade problemu, ze mi jde o to, aby se ten smetacek hroznej mel nakonec dobre. takze jeste cekame do nedele, kdy to definitivne potvrdi, a jinak to nechci zakriknout (zatukavam na netvorovu lebzu), ale zacina to vypadat na happyend.
    STHENO
    STHENO --- ---
    MAIKA: no, ma este len 6 mesiacov, ak spravne pocitam, takze este je maly, no. ale ja v nom vidim tu borderu jasnu. :)
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    TOY_BOX: Tak pak hned napiš co paní říkala... Čtu tvý příspěvky pravidelně a moc vám fandim:)
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---

    a rozloucim se s vami fotkou "najdete limonadu" (v bankrotove prepravce kterou jsem si vyrobila aby nerejdil po dodavce.) tak a ted jdem umejt tlapky a pripravit se na pani, abysme se ji libily. jsem nervozni jako kdybych sla na rande .)
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---

    tady dukaz misto slibu - ze ten hroznej malej pes uz zere z ruky aneb desenzitivizace prostrednictvim parku.
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam