• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    Organizace Dogpoint vznikla se záměrem vybudovat depozitum pro opuštěné a týrané psy. Naším cílem je fungující komplexní centrum pro péči o psy, které bude poskytovat špičkový přístup nejen ke zvířatům, ale i k lidem.Stále se snažíme vzdělávat a posouvat naše možnosti.
    Čím více odpovědí na problematiku, nejen opuštěných psů, získáváme, tím více otázek vyvstává.


    OFICIÁLNÍ WEB
    FACEBOOK

    Č.Ú. pro finanční pomoc : 2500155876/2010 (transparentní účet)
    pokud chcete přispět na určitého pejska, či určitou věc, připište to prosím do poznámky. děkujeme
    rozbalit záhlaví
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    TOY_BOX: Si právě říkám lípnout tam leták a zkusit se dohodnout se správou, mohli by ji třeba zahlídnout (a ono těch pět táců by je i mohlo motivovat k nějakému tomu hledání, nemaj extra vysoký platy, stejně jako by to mohlo zaujmout důchodce navštěvující příbuzné).
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    ZMYJKA: dneska tam jde helena a telka tam taky planuje hledat, nicmene pokud chce clovek hledat poradne (tj koukat pod auta, lizt do krovi, koukat do kazdy diry - predstavte si psa ve velikosti kocky) trva mu jedna ulice - tady ta ctvercova ulice co jsou kolem nas pul hodiny az dvacet minut. takze nevim ani kolik lidi by bylo potreba, aby se prohledaly cely vinohradsky hrbitovy :(
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    CHAPADLAFIALOVY: Jop, často se tam schovávaj kočky, je to oáza klidu v tom kraválu a rozhodně to není ohrazeno neprostupně pro vyděšenýho malýho psa.
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    ZMYJKA: přesně, tohle mě taky napadlo, že jestli je tak plachá, tak zrovna tam najde nejvíc klidu...
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    Teda asi vás to už napadlo a provedli jte to třikrát nejmíň, ale prošli jste ty hřbitovy? Je tam spousta zalízacích míst, i staré hrobky, celkem klid a dostat se tam dá... a možná i poprosit o pomoc nějaké místní pracovnictvo, jestli ji nezahlídnou... Já mám zrovna směny tak pitomě, že se tam v otvíračce nedostanu :/
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    no jinak pokud byste chteli dalsi plakatky, tak si je vyzvednete u nas v radhostsky 9. ja je tisknu na svy domaci tiskarne a kupujem do ni novy cartridge a papiry. uz jsme rozdali/rozlepili jeden balik kancelarskejch papiru - bylo ho tam tak dve tretiny a papiru je tam 500.
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    TOY_BOX: OK, za hodinku vyrážím, pak napíšu co jsem stihla.
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    EWICZKAAA: ten smer jak pises by byl super, tam jsme ani moc nehledali, ponevac si myslime, ze neni pravdepodobny, ze by tam bezela, ze by se bala se svym strachem z otevrenejch prostoru prekonat vinohradskou. nicmene bysme ji tam hledat meli, ponevac telka na druhou stranu rikal, ze utikala stredem ulice. bylo by super polepit oblast ohranicenou vinohradskou, jicinskou, sobeslavskou, benesovskou, korunni.

    jinak dekujeme vsem za pomoc pri patrani.
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    Hoj, bydlíme s přítelem na Mánesovce přímo u rýgráčů, jdem dneska rozvesit pár letáků a kouknout po psici
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    vytisknu dneska ve škole nějaké plakátky a pověsím je v práci a poblíž práce. Oči na šťopkách samořejmě.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HYSTERIA: trosku :)

    jinak bydlim ve vrsovicich a vcera sem to prosel az k jirimu z podebrad...Vytisknu nejaky plakaty dneska a neco nalepim.
    MEY
    MEY --- ---
    Bydlím na Floře, při venčení s Viky se po ní dívám, bohužel nikde nic:(
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    Ahoj, včera jsem to nakonec nestihla, tak dnes půjdu přes polední pauzu na 100% vylepovat letáky...Už je tisknu a na tajňačku barevně (vedení ještě není v práci:))... Pracuju v Jičínský. Tak, kterým směrem to bude nejefektivnější? Směr Jiřák už jich je asi hodně co? Tak mám to naopak vzít od Flory nahoru? Slezská, Šrobárova, Nám. Jiřího z Lobkovic, atd...? Dejte echo! Vyrazím kolem poledne.
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    prosim kdo muzete, vyrazte, kazde oci v ulicich dobre. pres vysokou ucast tady na udalosti dorazila v jedenact jen Helena, ktery patri obrovsky dik.
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    KOUDY: už v tom máš cvik co :D

    já bohužel až do pátku nemohu (dnes mimo Prahu a pak útulkové celodenní povinnosti).

    Ale to bylo, aby ji alepon nekdo nevidel a nedal echo...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Muzu taky nejspis vyrazit kdyby bylo potreba.
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    LANNA: riegry a okoli jedu vylepit prave ted.
    LANNA
    LANNA --- ---
    prochazela jsem ted vecer asi hodinu a pul riegrovy sady, ale nikde nic. nepotkala jsem ale ani jeden letak, tak bych tam asi zajela to vyvesit nekdy behem tohoto tydne :) (nebo jsem slepa, uz byla tma, takze je mozny vsechno)
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    PETRA_CHATEAU: super, to me taky napadlo, ale uz po zaviracce. diky moc.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    T_E_L_K_A: hádam, že odpoledne sme potkaly tebe. ten leták sme daly do billy na vinohradská na nástěnku u pokladen
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam