• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    Organizace Dogpoint vznikla se záměrem vybudovat depozitum pro opuštěné a týrané psy. Naším cílem je fungující komplexní centrum pro péči o psy, které bude poskytovat špičkový přístup nejen ke zvířatům, ale i k lidem.Stále se snažíme vzdělávat a posouvat naše možnosti.
    Čím více odpovědí na problematiku, nejen opuštěných psů, získáváme, tím více otázek vyvstává.


    OFICIÁLNÍ WEB
    FACEBOOK

    Č.Ú. pro finanční pomoc : 2500155876/2010 (transparentní účet)
    pokud chcete přispět na určitého pejska, či určitou věc, připište to prosím do poznámky. děkujeme
    rozbalit záhlaví
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    TESSS: tam to vedeli jako prvni...
    TESSS
    TESSS --- ---
    TOY_BOX: zkus R1, jednak jsou vstricny a sidli na Flore
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    jasny. dala jsem info na radiu blanik...
    LANNA
    LANNA --- ---
    TOY_BOX: www.dog-point.cz, at to lidi zbytecne nedohledavaji
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    no prave on rikal, ze obcas je zavolaj i do prahy tak at jim to poslu. znas to tonouci se stebla chyta O_o
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    MEY: Držíme! Průběžně informuj prosím...


    TOY_BOX: je to pan Dvořák a odchytovka se jmenuje LARY, to umisteni maji v jine vesnici tady u prahy, ale jmeno si presne nepamatuju. On bohuzel ale takovehle pripady neresi (leda by ten pes byl nekde, odkud nemuze utyct a dal by se treba uspat)..:(
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    ... profitaxi a czechpraguetaxi, ještě zkusím modré anděly. kdyby vás napadl ještě nějaký jiný dispečink, klidně tam taky zavolejte. (AAA taxi to nechtěli)

    textove info (aby se dalo zobrazit na displejich taxikarum) je:

    Dne 20. 3. se jednu hodinu po půlnoci v Radhoštské ulici na Žižkově ztratila malá kříženka knírače a jezevčíka. Jedná se o pejska vážícího 5 kilogramů, černé barvy, se světlejšími fousky a tlapkami. Má krátké uši a krátkou, ostříhanou srst. Na sobě měla bleděmodrý obojek s rolničkou a vytrhla se i s červeným vodítkem. Pochází z týraného chovu, proto se bojí lidí, světla i hluku. Je pravděpodobné, že se někde skrývá a vylézá až v noci, je ale možné, že se ze Žižkova přesunula i poměrně daleko. Pokud ji uvidíte, nevolejte na ni, snažte se ji nevyplašit a kontaktujte nás i během noci na telefonních číslech 775 517 711 nebo na 776 7373 74 nebo přes stránky útulku www.dogpoint.cz.
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    ja jsem zavolala na odchytovou stanici v larech, nekdy resi i prahu a jeji okoli a dala vedet popelarum na zizkove a vinohradech a dispecinkum taxiku.
    MEY
    MEY --- ---
    Držte nám palce! Viky je čerstvě po kastraci, bohužel nastaly, podle slov veterináře, dost velký komplikace. Viky nám přestala na 15 minut dýchat, museli ji resuscitovat a strašně krvácela! K tomu má něco asi na mozku (přesně už ale nevím co, protože jsem nedokázala pořádně vnímat), dál měla zánet v očích v dost silnym stadiu a museli je vyškrabávat (to je ted ale malichernost, škoda jen, že jsme na to předchozí paní doktorku nekolikrat upozornovali a mohli to dávno léčit)). Držte palce prosím, ať je v pořádku až se probere!
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    a na Vitkove
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    tisknu a lepim na Masarycce, U Bulhara, Pribenicka, kolem Husinecke,spodek Konevovy
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    cernobila verze pro tisk
    http://toy.b.sweb.cz/limonadaCB.jpg
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---

    prosim o sireni jakymkoli zpusobem, idealne vytisknute a rozlepovanim.
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    jinak dneska vyšlo nové číslo PPČ - zde si můžte přečíst o kauze Limuzy...

    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Sobotní trénink s Kelly. Trochu to flákala, ale závěr stojí za to - viditelně unavená Kelly! :)

    DOGPOINT: Kelly - sobota v rytmu L.B.T. - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=SW9tj3yUxLE
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    tak sem provedla vylep kolem Alberta a dala letak tamnim bezdomovcum a taky do garazi pod zizkovskou vezi a na dolni cast hrbitovu vratnymu, rikal, ze tam je spousta kocek, ale psa nevidel
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    vyrazim z prace hledat a lepit, zkusim kolem veze, skroupovo namesti a tam kolem, kdyby nahodou
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    Par lidi uz obchazi bezdomovce, myslim ze je mozny ze by mohla k nekomu zabehnout do krovi a uhnizdit se mu na dece zatimco tam nebude. Dekujem!
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    jj tam jsem to hodila taky ... voz strana tri... ale fajn, ze to tam je vickrat.

    snad se najde, porad neprestavam doufat.
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    no mne se dneska ozvala v pul desaty pani, ze videla malyho cernyho bezprizorniho pejska, jak bezi na zizkovo namesti smerem k radhostsky. tak jsem tam hned vybehla taky, prohledala jsem bleskem celej park, vyzpovidala mistni bezdaky, maminky i duchodkyne, prohledala jeste dalsi park smerem k radhostsky, tri dvory a auta ve trech ulicich kolem ale nic .(

    me to TAK HROZNE SERE, ze utekla. achjo.

    ANDREA90: diky za to, taky jsem na to myslela, ale vetsinu casu ted travim proverovanim, jestli nekde nakej pes neni nahodou limonada (a neni) a rozvesovanim letaku takze mi to nejak vypadlo. dik.
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    tak my sme vcera prosli par ulic za tou vinohradskou, pak jsem to vzali az dolu pod ten hotel olsanka a jeste vic, kde je prave nejaka ta stvaba, tam sme to trochu prohledavali, pak sme prohledavali dolni parukarku ve krovi, tam to je takovy dost zatahly ani jiny pejskari tam nebyli , jo a jeste jsem byla na hrbitove navstivit dedu a koukala sem se za nahrobky nahore u ty zdi... doufam ze se brzo najde chudera...nejsou ani zadny stopy? ze by se treba nekdo ozval, ze ji nekde zahlid?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam