• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    HELCIK
    HELCIK --- ---
    Falco je opravdu hodný pes, jen párkrát se nám stalo, že držkoval, ale to už je dávno pryč, samozřejmě dá najevo, když si hlídá hračku a nechce se o ní dělit, ale to je uplně normální, ano není bez chyby, ale jen díky tomu čím si prošel. Momentálně je naprosto zlatý, nekonfliktní, skvělý - naprosto mu věřím.
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    SUFFOCATE: to urcite ;)
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    GUBKA: Falca jsem už neviděla přes půl roku, jak tu psala ID HYSTERIA, že už s žádnými lidmi a psy problém nemá, to může být klidně pravda. Moje zkušennost je z léta a za tu dobu se mohlo hodně změnit.
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    SUFFOCATE: myslis, ze je zbytocna? ten, kto by si ho chcel zobrat, by urcite mal vediet, aky v skutocnosti je. ja si hodneho psa predstavujem trochu inak. neni to prva nepravdiva informacia, ktoru tu vidim. smutne..
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    TERRORIST: také nesouhlasím. nechci tady rozjíždět zbytečnou debatu, ale mého psa falco napadl, aniž by na něj můj pes štěkal či něco podobného. Neustále po mém psovi šel, nehledě na to, že mě Falco dvakrát kousnul. A ne, nic ošklivého jsem mu nedělala. ;)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    a nikdo na něj neštěkal, prostě před nim zdrhali.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    TERRORIST: pěkný kecy prosimtě. můj pes je schopnej hrát si i s bulmastifem když na to přijde, ale falco po něm jednou vyjel a pak z něj prostě měl strach, tečka.
    STHENO
    STHENO --- ---
    nuz, podla jeho vyjadrenia v poste by som vam asi mala posielat odkazy na tesco zradlo akcie za skvelych 90 korun 15 kilovy pytel, aby to bolo v cajku....
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Tady nám řádí nějaký mínuskoví šotci :)
    STHENO
    STHENO --- ---
    ZMATEX: mozes mi vysvetlit to minusko, prosim?
    STHENO
    STHENO --- ---
    Viem, ze krmite granclami Husse, ale mozno sa zide: http://www.bazar.cz/xad5900278-kvalitni-kanadske-granule-pro-psy-acana-vyprodej.aspx

    pride mi to fajn cena za 18 kg pytel.
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    Typický...velkej pes, malý šmějdi se ho bojej a štěkaj jak blbcí a proto musí bejt zlej?:Dto je vážně k smíchu:D
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    HYSTERIA: jo jo, a mou pro něj neznámou, jen hezky přivítal a pak ji nechal bejt...
    DLOUHA_POTVORA: víš co, stejně je to o tom, kdo ho u sebe bude mít...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: tak bobky mít mohli viď. Ale je to už dobrého půlroku, co Falco ignoruje všechny psy i ty malé.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    HYSTERIA: hele sorry, ale že je hodný na lidi i NA PSY, to bych teda fakt neřekla. vim, že několik menších psů některejch dobrovolníků, včetně toho mýho, z něj mělo pěkný bobky.
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    tak jsme byly s Pé´tou okolo Vinohradské tržnice, trochu poopravily odlepené plakáty a prošly okolo riegrů a pár lidem jsme tuto informaci řekly.... snad no.... držím palec
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    EWICZKAAA: heled trhá no, taky jsme jich lepili asi 50 okolo mánesovi, italský a v rígráčích, a po týdnu už nebyl ani jeden. Půjdem se kouknout dneska taky až půjdem ven s bubu
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    Tak jsme s kolegou v polední pauze prošli kus Slezské, Korunní, Vinohradské... bohužel nic... Jinak letáky jsme viděli pouze 2 ve Vinohradský. Já nevim jestli to někdo naschvál trhá, nebo co?:(
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    AKUTNĚ SHÁNÍME DOČASNÉ UMÍSTĚNÍ PRO FALCA!!! Bohužel již ani chvilku nemůžeme setrvávat v místě, kde Falco doteď mohl být:((( Falco je miláček, je hodný na psy i na lidi. Potřebuje však zahrádku, kde se bude moci chodit venčit, nejlépe přístupnou bezbariérově, kvůli jeho nohám a zádum, a zároveň bude moci přes chladnější dny a noc někam do tepla. My všichni bydlíme bohužel v paneláku a to by byla pro Falca asi konečná:( Falco by měl hrazenou vet. péči, krmení i léky


    BRAMBOROVANAT
    BRAMBOROVANAT --- ---
    K nám se určitě něco vleze! Černý Vůl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam