• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    Organizace Dogpoint vznikla se záměrem vybudovat depozitum pro opuštěné a týrané psy. Naším cílem je fungující komplexní centrum pro péči o psy, které bude poskytovat špičkový přístup nejen ke zvířatům, ale i k lidem.Stále se snažíme vzdělávat a posouvat naše možnosti.
    Čím více odpovědí na problematiku, nejen opuštěných psů, získáváme, tím více otázek vyvstává.


    OFICIÁLNÍ WEB
    FACEBOOK

    Č.Ú. pro finanční pomoc : 2500155876/2010 (transparentní účet)
    pokud chcete přispět na určitého pejska, či určitou věc, připište to prosím do poznámky. děkujeme
    rozbalit záhlaví
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    HYBNERKA: tak víš jak, asi bych byla na měkko i kvůli tý čúze Kellyně. člověk když s nima prožívá to trápení od začátku, tak k nim má vztah, kor když jsou u nás takhle dýl žejo:)
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    HYSTERIA: vsimla jsem si roztreseneho tonu v hlasu..,.-)
    neboj se nic,bude se tu mit dobre,.-)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    A Hybnerce bych chtěla moc poděkovat za ochotu, byla jsem z toho na měkko, když jsem odcházela, ale myslím, že Falco bude mít klídek a teplíčko, které potřebuje...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    já teda hlásím, že farmička padla z důvodu, že by Falco nemohl přes noc do baráčku, kvůli jejich neurotické fence. Mají výběhy se zateplenýma boudama, kde by falco mohl vegetit celodenně, ale přeci jen je ještě přes večery dost chladno a dědek by to nerozchodil, takže jsme zvolili variantu, kdy ho budeme zatím držet spíš v teple, ač na ukor prostoru...
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    SIMCIIQ: jak bude potreba a nez se prestehuji..jsme radi,ze ho tady mame,.-)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    HYBNERKA: ty jo tak ho máš nakonec ty.. na jak dlouho? :)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    KRITAU: 4 roky zpet tady nic jineho nez canicom nebylo a taky 250 m v rovnem terenu (tzn tak 100 v nejakem vlnitem jako je les) bylo pro naseho psa malo.. ale fajn ze je nejaka alternativa :)
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    Jinak zpravy stare 10 minut..
    Falca nam zrovna privezli,uz jsem udelala par fotek..tak za par dni nahodim..momentalne se po delsim vyletovani a zkoumani po byte usadil v komore na miste a odpociva..obcas se vyriti zablafat za dvere,tak sme radi,ze se ma k svetu a ze hlida..
    mlada cuba ho chodi smirovat a blemcat,.-DD stara si ho zase nevsima,coz ho evidentne rozciluje,.-))
    pocitam,ze zitra se srovnaj uplne,.-)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    :D
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    KOUDY: teeeeda! musim se verejne priznat,ze z diskuze na co prave myslite,jsem te mela za hroznyho pozera..ale ted musim rict,ze si fakt frajer!,.-)
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    KOUDY: FAKT??? TYBLAHOOOOO JOOOOOO, to bys byl uplne nejvetsi grand... ponevac ja na nej nemam ted vubec prachy, musim zase nejaky vykreslit .) adresu ti napisu do posty a jestli to fakt udelas, budu nejvic stastna komiksova kreslirka v republice :)!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOY_BOX: Muzu ho koupit jestli je potreba..Dej mi jen adresu kam ho chces dorucit..
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    KRITAU: super! diky moc na to uz bych mohla mozna vydelat.
    KRITAU
    KRITAU --- ---
    FREETEKK: A proč ne českou značku za necelý 3k?
    d_control_440 - elektricke-obojky.cz
    http://www.elektricke-obojky.cz/d_control_440-v.html
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    INXS: to jenom ja musim hluchou tesinu predbehnout a rukama nasmerovat,kdyz ji hlidam mame,.-DD
    ted sem ji pozorovala,myslim,ze je total hlucha..kdyz ji budim z tvrdeho spani,musim pomalu,aby se nelekla a hned ji dat cuchnout..uplne vidis na tech starej ocich,jehee,to jsi ty,vy uz ste doma jo,?kdy jste prisli,sem asi spala..,.-DD

    ID MAATA..spoluoracuje se cibelou??
    s nekym sem si psala o tom tady...
    potkali sme je v sobotu na vystave v budejkach..pejska sme si teda nevzali,.-)))ale alespon sme prispeli,.-)
    meli ten stanek pekne udelanej!
    INXS
    INXS --- ---
    FREETEKK: už to řešíme v poště i možnosti benefice nebo dyi
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    sry, 9k

    ELEKTRONICKÝ VÝCVIKOVÝ OBOJEK  C
    http://www.canicom.cz/old/vycvikove-obojky/canicom-expert600.htm
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    TOY_BOX: ale priprav si 8k
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    INXS: to je prima napad, to bysme mohli zkusit.
    INXS
    INXS --- ---
    TOY_BOX: hluchýho psa má id mikeyla a vyřešili to vibračním obojkem, zavibruje, pes se na míšu podívá a ta mu posunkama ukáže co se děje.
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    DAIA:
    je, diky za zajem... prave jsem to psala na FB, ze zacinam mit doma dost punkovou smecku: hyperaktivniho netvora, bezzubyho bankrota a hluchou miladu :)) (a samozrejme ztracenou limosku nekde venku:(

    ale tak kdo by chtel normalni psy zejo .) rikam si, ze to jsou psi s osobnosti!
    milada zatim moc poradne nevi. privezla jsem ji vcera rano, a to jen brecela, ze je v novym prostredi. neumi stekat, protoze je od narozeni hlucha, nejak tak divne vyje :)uklidnila se az vecer, kdy se dokonce prisla k telkovi zatulit na gauc. ma hrozne rada lidi, jakmile k ni prijdete nebo jen se na ni podivate, zacne vrtet.

    celej zivot slouzila jako tovarna na stenata, takze napriklad velmi trpi tim, ze nemuze "kojit" bankrota, kteryho pochopitelne zajem takhle velkyho psa stve. netvor by si s ni zase hral, ale na to je uz moc stara. takze to na ni vzdycky vyzkousi jako jestli s nim prece jen nebude behat, a kdyz ne, necha ji na pokoji.
    jinak je hlucha, coz je v necem hrozny (napriklad, kdyz ji chcete privolat nebo ji rict NE) na druhou stranu aspon nebezi hned ke dverim, kdyz nekdo jde a nevzbudi ji, kdyz se dela tutu na nakyho jinyho cokla.

    ona teda vubec moc "nebeha". zatim se tak potaci a obcas popobehne. ale doufame, ze i navzdory veku (10 nebo jedenact let) se to muze jeste malicko zlepsit. zatim hlavne nabira silu, spi, a tak ji nechavame.
    dekujem za podporu.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam