• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    Organizace Dogpoint vznikla se záměrem vybudovat depozitum pro opuštěné a týrané psy. Naším cílem je fungující komplexní centrum pro péči o psy, které bude poskytovat špičkový přístup nejen ke zvířatům, ale i k lidem.Stále se snažíme vzdělávat a posouvat naše možnosti.
    Čím více odpovědí na problematiku, nejen opuštěných psů, získáváme, tím více otázek vyvstává.


    OFICIÁLNÍ WEB
    FACEBOOK

    Č.Ú. pro finanční pomoc : 2500155876/2010 (transparentní účet)
    pokud chcete přispět na určitého pejska, či určitou věc, připište to prosím do poznámky. děkujeme
    rozbalit záhlaví
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    HYSTERIA: naprosto to chapu,.-)..on taky chodi tedka furt k oknu,snad si zvykne rychle a pochopi,ze je tady jen na cas..skoda,ze mu to nemuzu vysvetlit..,.-)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    HYBNERKA: tak víš jak, asi bych byla na měkko i kvůli tý čúze Kellyně. člověk když s nima prožívá to trápení od začátku, tak k nim má vztah, kor když jsou u nás takhle dýl žejo:)
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    HYSTERIA: vsimla jsem si roztreseneho tonu v hlasu..,.-)
    neboj se nic,bude se tu mit dobre,.-)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    A Hybnerce bych chtěla moc poděkovat za ochotu, byla jsem z toho na měkko, když jsem odcházela, ale myslím, že Falco bude mít klídek a teplíčko, které potřebuje...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    já teda hlásím, že farmička padla z důvodu, že by Falco nemohl přes noc do baráčku, kvůli jejich neurotické fence. Mají výběhy se zateplenýma boudama, kde by falco mohl vegetit celodenně, ale přeci jen je ještě přes večery dost chladno a dědek by to nerozchodil, takže jsme zvolili variantu, kdy ho budeme zatím držet spíš v teple, ač na ukor prostoru...
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    SIMCIIQ: jak bude potreba a nez se prestehuji..jsme radi,ze ho tady mame,.-)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    HYBNERKA: ty jo tak ho máš nakonec ty.. na jak dlouho? :)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    KRITAU: 4 roky zpet tady nic jineho nez canicom nebylo a taky 250 m v rovnem terenu (tzn tak 100 v nejakem vlnitem jako je les) bylo pro naseho psa malo.. ale fajn ze je nejaka alternativa :)
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    Jinak zpravy stare 10 minut..
    Falca nam zrovna privezli,uz jsem udelala par fotek..tak za par dni nahodim..momentalne se po delsim vyletovani a zkoumani po byte usadil v komore na miste a odpociva..obcas se vyriti zablafat za dvere,tak sme radi,ze se ma k svetu a ze hlida..
    mlada cuba ho chodi smirovat a blemcat,.-DD stara si ho zase nevsima,coz ho evidentne rozciluje,.-))
    pocitam,ze zitra se srovnaj uplne,.-)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    :D
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    KOUDY: teeeeda! musim se verejne priznat,ze z diskuze na co prave myslite,jsem te mela za hroznyho pozera..ale ted musim rict,ze si fakt frajer!,.-)
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    KOUDY: FAKT??? TYBLAHOOOOO JOOOOOO, to bys byl uplne nejvetsi grand... ponevac ja na nej nemam ted vubec prachy, musim zase nejaky vykreslit .) adresu ti napisu do posty a jestli to fakt udelas, budu nejvic stastna komiksova kreslirka v republice :)!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOY_BOX: Muzu ho koupit jestli je potreba..Dej mi jen adresu kam ho chces dorucit..
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    KRITAU: super! diky moc na to uz bych mohla mozna vydelat.
    KRITAU
    KRITAU --- ---
    FREETEKK: A proč ne českou značku za necelý 3k?
    d_control_440 - elektricke-obojky.cz
    http://www.elektricke-obojky.cz/d_control_440-v.html
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    INXS: to jenom ja musim hluchou tesinu predbehnout a rukama nasmerovat,kdyz ji hlidam mame,.-DD
    ted sem ji pozorovala,myslim,ze je total hlucha..kdyz ji budim z tvrdeho spani,musim pomalu,aby se nelekla a hned ji dat cuchnout..uplne vidis na tech starej ocich,jehee,to jsi ty,vy uz ste doma jo,?kdy jste prisli,sem asi spala..,.-DD

    ID MAATA..spoluoracuje se cibelou??
    s nekym sem si psala o tom tady...
    potkali sme je v sobotu na vystave v budejkach..pejska sme si teda nevzali,.-)))ale alespon sme prispeli,.-)
    meli ten stanek pekne udelanej!
    INXS
    INXS --- ---
    FREETEKK: už to řešíme v poště i možnosti benefice nebo dyi
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    sry, 9k

    ELEKTRONICKÝ VÝCVIKOVÝ OBOJEK  C
    http://www.canicom.cz/old/vycvikove-obojky/canicom-expert600.htm
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    TOY_BOX: ale priprav si 8k
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    INXS: to je prima napad, to bysme mohli zkusit.
    INXS
    INXS --- ---
    TOY_BOX: hluchýho psa má id mikeyla a vyřešili to vibračním obojkem, zavibruje, pes se na míšu podívá a ta mu posunkama ukáže co se děje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam