• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    ze maj smazky dycky potrebu si porizovat presne takovyhle plemena.. :/ nebo spis ze maj potrebu si vubec nejakyho psa porizovat s jejich zivotnim stylem..
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    INXS: pak už zas ne..
    INXS
    INXS --- ---
    HYSTERIA: vzdát se ho nechtěl?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    RODWY: kdyby majitel nebyl vymletej smažka a zloděj a psovi se věnoval, tak se to nestane. Pes nemá co žrát tak si jde hledat co by kde ulovil..
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    RODWY: no pro toho psa ani moc ne
    RODWY
    RODWY --- ---
    PETRA_CHATEAU: velkej.)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    RODWY: Majitele hlavně vůbec neměli propustit z vězení a pes si mohl žít šŤastně jinde.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    RODWY: pes je mrtvej, protože pán je kretén. kde je rozdíl?
    RODWY
    RODWY --- ---
    HYSTERIA: no tak to je teda aspon pro me schudnejsi.)
    ja nejdriv myslel,ze ho nechal utratit!
    JANITA
    JANITA --- ---
    HYSTERIA: :(((((((((((
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: majitele propustili z vězení na podmínku, takže zas dostal psa zpět. Jelikož na něj dost kašlal, tak mu pes utekl a napadl koně a ten ho usmrtil...
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    HYSTERIA: co se stalo ??
    RODWY
    RODWY --- ---
    HYSTERIA: uff:(
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    dneska se snad svět v prdel obrací
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    HYSTERIA: Don se stal obětí lidské demence a dne 14.5. odešel za duhový most...:(
    JANITA
    JANITA --- ---
    JANITA
    JANITA --- ---
    JANITA
    JANITA --- ---
    JANITA
    JANITA --- ---
    BOTINKA: no já měla svoje štěndo od 4 týdnů, protože majitel matky byl debil a já si jí musela vzít takhle brzo... takže jsem se tady na nyxu nakontaktovala na HYSTERIA: a Míša mi říkala, že mají v dog-pointu fenku s o 2 týdny staršími štěňátky :) No a tak jsme za nimi párkrát byli, Sana s nima spala v pelíšku a já jim od té doby říkám adoptivní - nevlastní - sourozenci, protože jí přijali skvěle.. sice trošku mordovali, ale byla mladší, tak je to normální.. :) Kuk, mám fotky:
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Díky paní Pavlíně se podařilo dopátrat odkud pejsek Bagú je. Upozorňujeme, že byl nalezen v Kmořanech, vyhozený z auta! V inzerátu je telefonní číslo, když jsme na něj volali, slečna nebyla schopná nám podat jakoukoli informaci, nebo dát dohromady souvislou větu a její chování bylo naprosto chladné. Takže nevíme, jeslti ho opravdu někomu PRODALI nebo to byli právě oni, co psa vyhodili... Inzerát zde:
    Kříženci (Kríženec) - Prodám štěňátko ridgebacka
    http://www.inzerce-psu.com/krizenci/138951-prodam-stenatko-ridgebacka/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam