• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    Organizace Dogpoint vznikla se záměrem vybudovat depozitum pro opuštěné a týrané psy. Naším cílem je fungující komplexní centrum pro péči o psy, které bude poskytovat špičkový přístup nejen ke zvířatům, ale i k lidem.Stále se snažíme vzdělávat a posouvat naše možnosti.
    Čím více odpovědí na problematiku, nejen opuštěných psů, získáváme, tím více otázek vyvstává.


    OFICIÁLNÍ WEB
    FACEBOOK

    Č.Ú. pro finanční pomoc : 2500155876/2010 (transparentní účet)
    pokud chcete přispět na určitého pejska, či určitou věc, připište to prosím do poznámky. děkujeme
    rozbalit záhlaví
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    INXS: bohužel..
    INXS
    INXS --- ---
    HYSTERIA: áá takže budu lobbovat ještě jednou? ok
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    BABEL: jj přesně tak. az v dalsim kole jde o to, aby byla uplne uplne prvni...
    INXS
    INXS --- ---
    doženem ;)
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    INXS: první v kraji nebo jak, ale ne v celkovém pořadí http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/2012/
    BABEL
    BABEL --- ---
    INXS: v rámci celé republiky je druhá, ale v tomhle kole je myslím podstatné, aby vyhrála v Praze
    INXS
    INXS --- ---
    SATHIK: já jí vidim první?
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    Vede nějaký vytřeštěný jorkmut :( Přece Kellyška neskončí za jorkem!
    INXS
    INXS --- ---
    já ted poslala spam po firmě, snad se ajtáci chytěj a pošlou smsku
    BABEL
    BABEL --- ---
    ISCH: asi s tím mají nějaký problém, mě to nejde ani odeslat
    ISCH
    ISCH --- ---
    HYSTERIA: Teda nechci nic říkat, ale nepřičátá se to zrovna pružně... Posláno pár hlasů a zatím jsou z toho vidět dva :/
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    více info tady http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/2012/profil/8643/utulkova-kelly

    Kdo bude chtít dát hlas, tak mu budeme vděčný, ale rozhodně nebudeme tlačit na pilu...
    BLUDICKA
    BLUDICKA --- ---
    Tak, už se spustilo hlasování v NejPsovi a začínají se sypat SMS...
    INXS
    INXS --- ---
    jak to vypadá s pozemkem?
    BLUDICKA
    BLUDICKA --- ---
    HYSTERIA: no ten je ale pěknej! Vypadá moc spokojeně:-)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Dnešní foto od paničky pejska Rampy z Limuz :) je to pohodář a chodí si na limču do hospody :)

    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    BLUDICKA: zamyslím se, jak to tam srozumitelně osvětlit ;)
    BLUDICKA
    BLUDICKA --- ---
    HYSTERIA: Kolik lidí a jak vlastně zvládá všechno to, co dokážete stihnout? A jaká je v DogPointu "hierarchie"? Na všechno dokážete reagovat velice pružně, takřka okamžitě - to máte mezi sebou telepatické spojení?:-)) Atd., atd. - zkrátka jako osobnosti jste pro mě nesmírně zajímaví...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Dogpoint slaví za dva dny své "narozeniny"! :) Připravujeme pro vás proto obsáhlou výroční zprávu! :)
    Je-li něco, co by vás zajímalo, nebo co není jasné, napište nám, a nezapomeneme se o tom zmínit, nebo vysvětli právě v této zprávě:) Děkujeme všem za přízeň! :)
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    ale i kdyby to byl jeden hlas za jednu sms... jde o kvantitu
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    BOTINKA: někde jsem to zaslechla/četla- teď pročítám pravidla
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam