• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    HYSTERIA: Píďalka našla domov :)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    HYSTERIA: Veverka našla domov:)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    HYSTERIA: Pepsínek našel domov! :)
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    Tak dnes Don slaví své 5té narozeniny a vyřizuje, že v brzké době snad ještě nedospěje a že se pokusí na sobě nedat znát krizi středního věku, tak si nebude pořizovat sporťáka a utíkat mi za fenami :)

    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    INXS: chtěli bílýho švýcaráka, mají většího černýho vořecha :) skoro podle plánů :)
    INXS
    INXS --- ---
    INXS: hlavně je to (zatim) jedinej bonyho kamarád s pinďourem :P ještěže se znaj od mala.
    INXS
    INXS --- ---
    HYSTERIA: milhaus zas říkal, že nějak vyrostl, že už mu bony nepřipadá tak velikej ;P
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    INXS: tak ten vyrostl míň, než jsme čekali! :)
    INXS
    INXS --- ---
    kdysi Milhaus slíbil dodat fotky Badyho:




    v nové rodině se má skvěle bydlí v Trutnově na okraji na statku, tedka mu do smečky přibyli dvojčata, kluci. Takže bude mít o zábavu postaráno.
    DREDATA
    DREDATA --- ---
    dozjistim a napíšu :) dík za info
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    DREDATA: jen male upozornění, pokud ty nudle jsou puvodně pro lidskou spotřebu, tak bývají notně slané a pro zvířata nevhodné...
    (dělají se i krmné instantní nudle, ty slané nejsou)
    DREDATA
    DREDATA --- ---
    Zdravím Dogpoint, měla bych takovou otázečku. Jde o to, že mám doma 2 bedny pšeničných nudlí. jsou již prošlé, ale jelikož je to suchý produkt tak, těm nudlím v podstatě nic není (abych to priblížila jsou to nudle které najdete v čínských polévkách) chci to dát někomu na zkrmení, takže se ptám, přijímáte takovéto věci ?
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    jinak ja mam zatim pro Dogpoint boudu venkovní :) sice čeká na zahradě, ale čeká :) pak přivezu :)
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    HYSTERIA: Ahoj dog pointe:) právě jsem váš inzerát na pozemek přeposlala všem našim makléřům (pracuji v realitce) a uvidime jestli by někdo mohl něco nabídnout. Nebo kdybych něco sama objevila dám určo hned echo.
    OKENA
    OKENA --- ---
    Hm hm, díky, to určitě natrénujem! Mášena je celkem skokan, takže by jí to mohlo jít.

    Tak díky za inspiraci vážení !
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    OKENA: musíš to dělat postupně. nejlepší je začít sedíce na židli, ňamku v ruce. Potom když tohle dává bez problémů, tak se opřít o zeď a pomalu ze sedu postupně zvedat až budeš skoro stát, ale u menších pejsků se stejně vždy nechává alespoň na odraz jedna polopokrčená noha. A ňamka můžeš mít pořád v ruce, kapse nebo cokoliv a nebo na to pejska lákat aby vyskočil a když vyskočí, tak ho odměnit :)
    OKENA
    OKENA --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Dobrá připomínka! a taky jenom za suchýho počasí :)
    A jak to učíš? Já jsem si řikala, že bych si dala do pusy mnamku ( má je celkem chutný) Já bych to pojmenovala "zachraň se" :D
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: asi ano, nejsem žádný tintítko a doma posiluju s čínkama pravidelně :)
    ale teda ty drápy au au au a děláme to ještě s jejím rozeběhem, ať vyskočí fakt do úrovně mých roztáhnutých paží :)
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    SIMCIIQ: tak to musíš mít mnohem lepší fyzičku a svaly jak já :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam