• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORIMRift
    rozbalit záhlaví
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOCH: Kazda lokace obsahuje nejake puzzle k reseni. To bejva vetsinou na hur pristupnem miste, ale neni to pravidlem. Nejlepsim zpusobem jak najit puzzle, pokud to nechces nechat na nahodu je zadat do youtube nazev zeme v ktere zrovna jsi a za to puzzle. Napriklad "Stilmoor puzzle" a najde ti to nekolik videjek, ktery ti ukazou, kde puzzle je a pokud budes chtit , tak i jeho princip, popripadne dokonce reseni" :o) Odmenou byva achievment a sacek s necim modrym az fialovym, pro level podle danne zeme.
    KOCH
    KOCH --- ---
    puzzle v lokacich ? muzes se nejak rozepsat? nejsem si jistej jesli sem na neco takovyho narazil
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOCH: Ja se priznam, ze se ohnu pro kazdej artefakt, pac kdyz ho zrovna nedam, da se to dobre prodavat... kord kdyz seberes nejakej modrej za kterej lidi vysolej i 20 platiny :)) Ale ono i z tech obycejnejch se da vytriskat celkem dost penez, kdyz clovek neni linej :)

    Co se AoEckovani u bossu tyce, to je docela normal :) Me se naopak libi, ze jednou kolem tebe projede padesatka a ani se neobtezuje sesednout a jindy te kazdou chvili nekdo smahne .) Samozrejme, ze u toho nadavam, ale samozrejme jim delam uplne to same :)
    Jinak jestli uz ses 40tka, tak si asi missnul puzzle v lokacich. Doporucuju je delat, padaj z toho obcas i epiky, co kdyz nevyuzijes, muzes prodat a pomoct si tak k nejakejm penezum, kterejch neni nikdy dost :)
    KOCH
    KOCH --- ---
    meh artefaktama se moc nezajmam, lvl 50 je pro me dulezitejsi lakadlo ted :D ... jinak pro info, vcera sem pokoril 40 lvl coz si myslim u pracujiciho cloveka neni tak spatny za 10 dni od koupe ... celkem sem nadsenej uz jen z toho ze me nadseni ze hry neopustilo jako tomu bylo dycky behem prvnich par dni u jinych mmo ... hodne se mi libi ze leveling neni tak silene zjednodusenej jako ve wowku ... tu si naberu 3 moby s championem (nez dolevelim, pak pujde paladin ;]) a nemam jistotu jesli je urubu pac maj nadhernej dmg velky sance na crit, efektivnejsi debuffy atd. ... ve wowku sem nemel pri levelingu problem si tahat nekdy i 10 priser s warrem a mel sem jistotu ze preziju :D ... co se tyce invaze zonovy, mam je rad, dycky kdyz sou prerusim questeni a jedu krosit rifty, utocici splozence z tech riftu abych ochranil mesta a nasledne si povodime finalniho jelimana kerej si mysli ze ma pres mega zivota ze je teda jako hustokrutor ... neni a padne :D (akorat me trosku stvou guardiani kery pribehnou v contested teritoriich a jedu priseru zacnou sypat AoEckama jak joudove cimz killuji defianty, tedy i me, a brani efektivnejsimu zhynuti prisery :D ... a rikejte si co chcete, mel sem lagy, sekalo se mi to, poslouchal sem brekot malejch deti jak je to desne spatny oproti wowku ze se to seka a laguje ... wowko melo tydle problemy ze zacatku taky a ja chciju pri zabijeni 3 bossu s 5m healthama blahem :D ... akorat nevim jesli se to hodla nejak opakovat pac to bylo jen v sobotu a od ty doby nic sem nepostreh) ...

    zpaktovanim guild darklegion a royal legion na chatu na whitefallu se da ve hre pokecat s mnoha hraci a dokonce uz i raidovani se zacina rozbihat v plnem proudu takze jedu co to da abych mel full lvl a zacal se equipovat v dungach na tanka a byl platnym clenem pac clericama se to jen hemzi na WF, ale tanci sou tak trosku nedostatkovy zbozi ... a dpska taky nejsou zrovna dvakrat nejlepsi pac kdyz koukam jak si to ve scarwoodu jedu na 35 lvl v riftu a nic me netizi pri kropeni dvou priser pricemz obe padnou dvakrat rychleji nez se nejmenovany hunter 38 lvl dopidla s jednou priserou toho sameho druhu a jeste mu pomaha pet, musim se fakt smat, a to dps neumim :D
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    WILLIK: Tenhle je este pohodovej a vetsina artefaktu je pohodlne pristupna, ale nasel sem jeden, kterej visel na provaze a k nemu ses mohl dostat jen po takove uzke drevene konstrukci a na tu konstrukci si musel vyskocit. Problem je ze si musel vyskocit ani ne moc ani ne malo a kdyz ses netrefil, tak si naagroval moby, ktery meli respawn cca 10 vterin :P Not funny! :D
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    +delam SSka mrte spotu :)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    YouTube - Artifact on tree in Moonshade
    http://www.youtube.com/watch?v=8c6ln8Ah2ZU
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    ja mam kompa plecku, jeste jsem nemel ani cas se vrtat v nastaveni a grafuky lagy/glitche nemam, a cukalo se to jen jendoou a to diky server lagum kdyz byl free weekend a ve Freemarchi bylo 800lidi
    FANAE
    FANAE --- ---
    Uz se asi 4 hodiny trapim na tech ********* puzzlich v shimmersandu, ani preklikat krok za krokem z youtubu mi to nejde. jestli mi z toho nevypadne poradna epicka palice tak se nastvu:D
    FANAE
    FANAE --- ---
    REFLEX: Jsem koukala, ze si rikal, ze mas volno a slehla se po tobe zem:))
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    CORIM: To nevypada zle, ani cena neni nejhorsi. Mrknu pak, jestli to maj v alze :) Rucis za tichost i v boji 50 na 50? :DDD
    CORIM
    CORIM --- ---
    LOBOTECH: Jesnoznacne bych sel do:

    Thermalright AXP-140 RT - Czech Computer | czc.cz
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=77029

    mam ho doma :D
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    CORIM: Omyl, verili, ale ty si rikal, ze to neuchladi, coz je podrstatnej rozdil :) S bordelem sem pocital. Nechtelo se mi v te dobe davat 2,500 jen za chladic :)
    CORIM
    CORIM --- ---
    LOBOTECH: A kdyz sem vam to rikal, tak jste mi neverili ...
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    CORIM: Jj, chladi v pohode, jen dela desnej bordel :)
    CORIM
    CORIM --- ---
    LOBOTECH: Co tam vlastne mas za chladic - ten original od AMD?
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOKES: Ja ani nevim co mam, neco co mi doporucil Corim a sem s tim spokojenej :) Akorad jsem mel dat na dalsi radu a koupit jinej vetrak na procak, coz asi udelam brzy, protoze obcas mam pocit, ze ten komp vyklopi vrtuli a odleti oknem.
    CORIM
    CORIM --- ---
    Jo - a jako LAN kartu mam tohle:

    Bigfoot Networks - Killer 2100 - Czech Computer | czc.cz
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=80006

    Nejlepsi investice co sem kdy udelal - na Rift mam cca 30 - 40 ms ping. U WoW to samy. Predtim sem mel u WoW 140 - 250 ms.
    CORIM
    CORIM --- ---
    V Meridianu mam 25 - 29 fps, venku okolo 40 -50 fps.

    Sestavu mam AMD Phenom x6 1100T, 8GB DDR3, AMD Radeon HD 6870 1GB, ASUS M4A79T Deluxe desku, ASUS Xonar D2X zvukovou kartu. Hraju v rozliseni 1920 x 1200 4x AF, zapnuty Edge Smoothing AA, detaily na Ultra - jen nektere veci sem jeste trosku zvedl.
    KOKES
    KOKES --- ---
    LOBOTECH: to bude asi grafika od Mánesa:-)
    já koupil kartu za 4k a škube se to, poladil ji a škube se to:-)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Ja ani nevim co mam nastaveny za grafiku, ale je to hezky a netrha se to skoro vubec, jen na jednom bosovi, kde byli dohromady cca 4 raidy to skubalo docela dost, ale porad hratelny, guardiani se v tom dali zabijet pohodlne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam