• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORIMRift
    FANAE
    FANAE --- ---
    Opravdu dneska spamuji trochu min, super!
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    mne se objevil i po reinstallu windows mimochodem
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOCH: Jj presne tak.
    KOCH
    KOCH --- ---
    ja sem vzal originalku a ze to pujdu ukazat kamosovi domu na nadupanej comp pac ho taky prestalo wowko bavit a chce zkusit neco novyho tak sem to k nemu dotah instaloval, zapnul, prihlasil a coin lock ... mam dojem ze to je nejakej emergency block pri nahly zmene ip nebo neco podobnyho aby ti nekdo nemoh vycorovat veci atd
    KOKES
    KOKES --- ---
    dostal jsem ho taky, dunno why
    FANAE
    FANAE --- ---
    Konecne pri coin locku nejde psat do general channelu - snad bude min gold selleru
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOKES: Klidek, uz sme domergovali :) Padla kosa na kamen, uz sme zpet v Pillgrims a je nam dobre :) Jen leveluj, potrebujem patyho na runy :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    koukám, že mergujete jak vzteklí, na to jak často to hraju, asi zůstanu guildless:-)
    FANAE
    FANAE --- ---
    WILLIK: Gz:)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    50
    FANAE
    FANAE --- ---
    VESNACH: Jo, no o updatech nemluvim, warriory uz pekne nerfnuli:) Ja treba hrala warriora, kterej me v pvp naprosto ukrutne nebavil, protoze nachargujes healera, das mu jednu ranu, prileti na tebe 10 CC a chcipnes:)
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    FANAE: jezis marja zalezi proste na skillu, to me toci tyhle reci :) od jednoho ctu, ze de hlavne o vybalancovani postav, ktery muze bejt s kazdym updejtem zcela prekopany, coz je normalni a od druhyho zas, ze rerollnul wara z roguny.. a ty mi tady budes povidat, ze hrat za plechovku neni pohodlny.
    FANAE
    FANAE --- ---
    VESNACH: Ja teda nevim co ctes, ale ja od obou, ze zalezi proste na skillu, vsechny classy jsou v Riftu OP:) Ja teda hraju clerica a dvouma ranama me rozseka vsechno, ale to neni o classe:P
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    CORIM: dik, to se mozna bude hodit do budoucna. zatim sem tak low level, ze mi bohate staci pocit, ze to zabijeni potvor trochu odsejpa :) ten paragon zatim slusnej
    CORIM
    CORIM --- ---
    LENNOX: BTW DPS meter - je to sice klasicky aplikace co bezis na pozadi - ale funguje dobre:

    RIFT Combat Parser - RiftJunkies.com - An Official Rift: Planes of Telara Fansite
    http://www.riftjunkies.com/combat-parser/
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    CORIM: poucne, diky
    CORIM
    CORIM --- ---
    LENNOX:

    Warrior Guides - RiftJunkies.com - An Official Rift: Planes of Telara Fansite
    http://www.riftjunkies.com/rift-junkie-guides/soul-and-calling-guides/warrior-guides/
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KOCH: a jak mas rozhozeny bodiky, hlavne champion? nejak mi to s tim paragonem nejde dohromady, skoro na vsechno musi mit dve zbrane, kdezto champ jede na obourucni
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    LOBOTECH: heh a buh vi, jestli kvalitni vyvazni vubec nekdy prijde ;) takze to je v podstate jak sem napsal.

    KOCH: ja teda nevim co si hral, ale moje posledni dve velky mmo po ragnaroku a line age sou age of conan a aion (vsechno ostatni sem v podstate jenom zapnul, vypnul) a v aoc to byl konkveror, kteryho, kdyz byl sikovnej, si moh rozdat leda tos(kterej byl prehnanej) a v aionu templar, gladiator, na ktery vsichni ostatni museli doslova drit s nejistym vysledkem, ze lehnou, pricemz oni si rozdali i 1vs4 s klidem, hlavne glad... jako je to samozrejme ruzny a wowko sem nikdy nehral, ale plechovka je proste vzdycky takova jistota, ze neslapnes vedle a na final lvlu nebudes brecet, ze nikho nedas, rift je, alespon podle toho co psal lobotech a co pises ty, jenom dalsi priklad toho co myslim...
    KOCH
    KOCH --- ---
    LOBOTECH: tak tak ... nerikam ze je to nejvyvazenejsi hra, ale treba vcera roguna o tri lvl vyssi padla jak sadlo na panev pac mi proste moje soul na pvp sedne a mozna uz zacinam mit i trosku zanedbatelne toho skillu :D ... s paladinem ve wowku sem byl prisnej zabijak jak v pve tak i v pvp a muzu rict ze bylo jedno jaka roguna me chytla, proste sap a nazdar nevis vid :D jednu rychlou mezi lopatky a pul zivota v pici a nakonec te umlati nejhorsi roguna ze vsech, healera si nemoh uklohnit ani nahodou a warlock jak mel jen mensi skill si te tam posilal ode zdi ke zdi a to ze ty ses fakt hustokrutor na Ntou mohlo bejt kazdymu v prdeli ze :D pak se po delsi dobe zacalo mluvit ze v cata to bude zas vse vyrovnany a balancly ... paladin dostal bug na avenger shield a hle, najednou se ani roguna nechytala na palu pac 75% hp ubrat komukoli jednim shieldem kazdych 8 vterin snad bylo trosku moc a to nemluvim o tom kdyz jich stalo pohromade vic v BG a vsechny je to rozplesklo pac to preskakovalo z cile na cil kdyz byly u sebe ... najednou prisel cata a pala zas mel svoji normalni silu ovsem vetsina lamicek zakladala DKcka pac dostali taky nejakej bug a hle ten bug se drzi dodneska a DKcka klasicky machrujou v chatu jak sou uber ... :D a mohu rict ze system plechovka a ostatni musi mit skill sem jeste nezazil ... jak nemas u sebe healera tak je ti plechovka leda k prdu pokud to za ni neumis



    LENNOX: ja ho levelim Champion/Beastmaster/Paragon ... asi nejlepsi jak na single target tak i na multitarget kdyz naberes vic priser nez potrebujes
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam