• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORIMRift
    rozbalit záhlaví
    BLEELXR
    BLEELXR --- ---
    LOBOTECH: to by me zajimalo vcem je 10x zabavnejsi ,me to po 14dnech zaclo hrozne nudit

    FUMO: raidy nemuzu hodnotit ,ale dungy sou ultratrapny ... doplazil sem se teda jen na 40lv tak je to pak treba lepsi
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    FUMO: Neni, ale kdyz vydrzis hrat porad WoWko, tak se ti divim, ze nevis co je to koncentrovana nuda :)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    FUMO: hele ja ti ani nevim raid sem jeste nesel zatim sem resil hlavne pvp ... vzhledem k tomu ze uz mam rank 6 tak chci zkusit i PVE. Parta to od nas chodi jak ty raidy tak i ten novej pro 10 lidi.
    Nevim ktera dira to byla ale vim ze tam meli docela problemy.
    FUMO
    FUMO --- ---
    Na YT jsem našel pár videí z raidů. Vážně je to taková koncentrovaná nuda, jako to vypadalo?
    KOKES
    KOKES --- ---
    co craft profese, vyplatí se? porovnával jsem quest itemy s zam craftingem a vychází mi, že ne.
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    hele zlaty kruh jsme meli v red dragon 1 :)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    FUMO
    FUMO --- ---
    KRUTAS: což je? tomu jsem neporozuměl...
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    FUMO: tak ja to mam jednoduchy .. drzim se party zlatyho kruhu :)
    FUMO
    FUMO --- ---
    KRUTAS: aha, tohle jsem moc nepochopil, že to je tak snadné...
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    FUMO: me to je jedno za jakou stranu hraju dost to stridam .. podle lidi
    FUMO
    FUMO --- ---
    KRUTAS: stačilo mi hrát poslední rok wow za alianci... z Guardians se mi zvedá kýbl už když jsem si zkoušel udělat postavu... nic proti vkusu ;-)

    KOCH: zkusím ten winterfall
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    ja hraju na whitefall guardians .. guilda multanocent.cz .. máka
    CORIM
    CORIM --- ---
    Mno - tak trochu se obavam, ze ti nejaktivnejsi na Cloudborne vymreli :D
    KOCH
    KOCH --- ---
    a popravde ani nevim jesli tu nekdo psal ze hraje za guardiany
    KOCH
    KOCH --- ---
    na whitefallu hraje celkem dost cechu ... pres 500 pocitam ... jak je to na cloudbornu nevim ale asi taky dost
    FUMO
    FUMO --- ---
    FUMO: myslím defiants
    FUMO
    FUMO --- ---
    ahoj, na kterém serveru hraje nejvíce čechů za tu ne-lidskou frakci?
    KOCH
    KOCH --- ---
    JANA4U
    JANA4U --- ---
    KOCH: to by nebylo spatne... bylo by docela fajn vedet, kam jit - samotnou me moc dlouho hrani nebavi

    momentalne uvazuji, ze to aspon vyzkousim, kdyz je ted ten trial k dispozici ;-)
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KOCH: zkouskovy no
    KOCH
    KOCH --- ---
    teda tady to teda zije posledni dobou. clovek ani v praci nema co cist.jinak maga uz sem pretah pres 40. jinak kdyz sem cumel na ten free transfer, tak by mozna nebylo od veci nak se domluvit a zkusit udelat nakej guild transfer na nejakej stejnej shard aby sme nejaj seskupil
    KOCH
    KOCH --- ---
    jo tak s mouseover sem se uz seznamil a zmacroval si vsechno co slo, jak healy, tak i cleany a buffy na tanka cimz moje produktivita a generace HPS dostala opet novej rozmer ... akorat se jeste musim seznamit s nejakym stromem jak zastat misto healu a nejen supportu ... doslechl jsem se totiz ze chloro je toho schopnej ... mozna i bard ale toho sem nezkoumal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam