• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORIMRift
    rozbalit záhlaví
    KOCH
    KOCH --- ---
    BLEELXR: a podnikate neco vubec jeste, dlouho sem o vas neslysel ze byste nekam vyjeli ;]


    KRUTAS: cekacky na zacatku sem nastesti nezazil, ale ted mi to prijde jako krizovka na WF pac guardiani tam pvp ownujou, defianti tam sou vetsinou pve hraci co nechapou ze je pri kazdy prilezitosti nekdo kuchne takze snadnej cil pro tyhle valor farmery
    BLEELXR
    BLEELXR --- ---
    KOCH: na WF je pulka nasi guildy z wow ,tak me zase ukecali zavislaci.to bylo jedine kriterium pri vyberu...jo mam .)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    KOCH: njn klasika .. kazdopadne whitefall byl plnej i pri ostatnich patchs kde jeste nebyl transfer .. dycky cca tejden. Vsechno ale vetsinou do pul hodinky ... jooo to zacátky byly horsi .. to bylo i nekolik hodin
    KOCH
    KOCH --- ---
    BLEELXR: jo cekacky to je taky dusledek toho promakanyho transferu. vsichni si najdou shard kde je nejuspesnejsi jejich frakce a ten totalne zaspamujou. nejlepsi bude najit nejakej low pop shard a udelat tam komunitu vlastni nebo to prestat hrat :-) ... jo jinak nemas neco spolecnyho s luxor ss?
    BLEELXR
    BLEELXR --- ---
    KRUTAS: copak lagy,ja to zap vcera v pul 11vecer ,ze si dam pvp na odreagovani a naskoci cekacka 28min 205 v poradi :))
    KOCH
    KOCH --- ---
    bohuzel lepsi to dneska asi nebude. s lagama na WF to bude asi na dyl, pac jsou zvesti ze vsichni rusky pvpckari jdou prave na whitefall ke guardum za svymi slovanskymi bratmi pac rusky guardi ownujou u nas zone pvp a s tim souvisi statisticky nejvetsi frmol na transferu (3x vic nez na ostatnich shardech).
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    nevim jak na ostatnich serverech ale vcera na whitefallu vubec neslo hrat (lags) .. snad to bude dneska lepsi
    FANAE
    FANAE --- ---
    CORIM: Nojo, nemel jsi levelovat tak pomalu aspon do tech expertu jsme se mohli spolu podivat:P
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    CORIM: jo proste je dycky co delat......reputation hunt, platin farm, artefakts, rare mobs, rift closing, achievements hunt, dungs, raids, open/warfront pvp akorat presne po tech letech je to uz jen o te parte
    CORIM
    CORIM --- ---
    WILLIK: Jako co se mi na Riftu livilo byl ten vic dynamickej svet nez v ostatnich MMORPG. Co se mi nelibilo byli lidi ... mozna kdybych mel vetsi stesti na dobry lidi tak bych se nevratil k WoWku
    FUMO
    FUMO --- ---
    WILLIK: já už to mám fakt jen na jdu raid (19:00 login - 23:05 logoff)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    FUMO: necekej of Riftu nic noveho, je to splacanina vsech doposud existujicich MMORPG = pokud te neomrzelo raidovani ve wow neomrzi te ani v riftu - nicmene vzdycky to po case bude jen a jen opakovani zajeteho standardu cehoz se proste u MMORPG vyhnout neda a ano jde to presne tak jak rikas, udelas dejly + nakoupis consumable + jdes raid + vypnes to
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    PTS 1.3 Patch Notes #1 – 6/13/11 Build - RiftJunkies.com - An Official Rift: Planes of Telara Fansite
    http://www.riftjunkies.com/2011/06/14/pts-1-3-patch-notes-1-61311-build/
    FUMO
    FUMO --- ---
    LOBOTECH: aha, ale mě jako překvapilo, že když to mám celé, tak z toho nevznikne nic nového... ok, nevadí, možná jsme dělal něco blbě... Loom jsem ingame hledal přes 2 hodiny... no to už je pryč ;-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    dostaneš cukříček:-)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    FUMO: Slozis artefakt a pak pribehnes k NPC od kteryho dostanes tzv Lucky Coin a nekdy bud kontejner s random kramem, nebo peta, knizku, nebo sem tam i nejakou peknou zbran, brneni ci tak neco. Za lucky coiny si pak u nej muzes nakupovat kraviny :o)
    FUMO
    FUMO --- ---
    LOBOTECH:
    KOKES: ad artefakty, co jsem nepochopil, bylo, že jsem složil všechny součástky do těch polí, ale nic to neudělalo... netušil jsem co s tím...
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOKES: Artefakty desne zprasili tim, ze pridali event, kde bylo desne jednoduchy ziskat pak modry artefakty. Rift se zabiji pomalu sam, pac se vydal stejnou cestou jak wowko..... ze zacatku to bylo prijemne tezky a ted je to samy zjednodusovani... Asi se vratim k Eve online :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    toho jsem se bál. proto koukám kolem sebe jak lidi nesbíraj a netěžej, ani artefakty neberou.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOKES: Crafteni je spis dobry na to, ze clovek ma nejaky itemy, nez ziska nejaky lepsi z instanci. Takze po dolevelovani to uplne marny neni, ale casem to ztraci samozrejme. Ale obcas v instancich padaj recepty se slusnejma itemama.
    KOKES
    KOKES --- ---
    LOBOTECH: aha, ono tam je i PvP:-)

    tak jak s tím craftěním? máte z něj lepší itemy než z contentu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam