• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORIMRift
    rozbalit záhlaví
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    KOKES: Jeden PvE je high :)
    SEBEL: My jsme právě na tom, kde jsi byl před transferem, jestli se nepletu, píšu to asi nesrozumitelně :)
    Protože jsem z toho co jsi tu psal pochopila, že je to tam mizerný jen na ty raidy a nightmare módy, ale teda v té začátečnické zóně jsme zrovna dav lidí nepotkali :)

    No, přesto doufám, že to neudělají F2P. Lepší málo hráčů, než hromada hráčů álá TERA :)
    (I když asi to celkově nebylo _až tak_ hrozný, jen v určité momenty:)
    KOKES
    KOKES --- ---
    ALONSY:tjn, na ryzom mě hned po create někdo nabízel partu, buď chtěl flexovat, nebo pomoct, obojí nepotřebuju:-)
    koukám z 10 eu servrů jsou 3medium, zbytek low, to je dost hrůza.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    ALONSY: Bohužel to není PvP server, ale když se chci vyblbnout v PvP, jdu do CQ :-)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    KOKES: No nevím, jestli by tě EVE vydrželo bavit dýl než mě. To znamená vždy po půl roce až roce na měsíc :))
    Ryzom může být fajn, ale když jsem to hrála, a ptala se v generalu, jaké to tedy je, tak všichni tvrdili, že úžasný, ale příliš zaměřený na spolupráci a hraní ve větších skupinách.

    Nic pro mě, na tom pohořel i Ingress, čehož jsem se nemohla vůbec dočkat.

    Jsme na tom serveru, na který si stěžoval SEBEL:. Přemýšlela jsem o tom druhém, plném, ale PvP! :) Jen doufám, že nás to tam bude připojovat, včera lehce po půlnoci jsme čekali hodinu a nedočkali se :((
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOKES: GW2 sme taky hrali a to levelovani je ta super, ale en ame content 0 , tak nas to po dosazeni maximalniho lvlu prestalo bavit. Uvidime, jestli v RIFtu uz bude zas co delat, nebo jestli to bude to samy.
    KOKES
    KOKES --- ---
    já se docela zasek na gw2, udělal si tam pár postav a žádnou nedotáh do konce:-) prostě mě jen bavilo levelovat a zkoumat do doby, než jsem zjistil, že craft na nic, questy podobný atak...
    tak teď zkouším ságu of ryzom a šilhám po eve..
    Pokud nejsou na Riftu lidi, tak je myslím průšvih, nedaj se brát a odevzdávat questy. Pokud ale pvpíte, je to jedno...
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOKES: No me se Tera libila tim kombat systemem, ale jakmile jsem zkusil s nekym bojovat tak jsem prakticky nemel sanci :) uz dlouho sem v zadny hre nezazil takovou beznadej, abych nepritele nedokazal ani trefit.

    Na RIFtu to vypada zajimave, skoro zadny lidi, ale zase jsem zpet u toho v klidu si zamerit moba a solit ho. Nevim jestli u toho vydrzime nebo ne, ale po ty Tere mam najednou takovej krasnej pocit relaxu :o)
    KOKES
    KOKES --- ---
    koukám, že jste natěšený na pvp:-)
    já to nechtěl psát do tera klubu, ale tera mi přijde strašná:-P grafika plšáčci pro metrouše, nedá se hejbat při kouzlení, jedu na koni a zarazím se o včelu, ze stromu můžu jen vycouvat, jinak se z něj nedostanu fakt shareware z roku 2000.
    Jak to na riftu vypadá dnes?
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Tak jsme rerollnuli z Tery zpet na Rift. Tusite jestli je nejakej server kde jede PvP uz odnizksych lvlu v BG?
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Rift si oproti ostatním hrám (čtěte EA) hezky váží vracících se zákazníků :)
    Od toho, že jde hrát během instalace patchů až po hromadu krásných odměn.
    Zapomněla jsem, jak super je :)
    (Zrovna hraju TERU, ale tam mi chybí hromada věcí, které RIFT nabízí:)
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Tak jsem guildě včera v rámci housingu zasponzoroval pevnost. Je to boží! :-)
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    WILLIK: bis gear je pro melle stejnej at jedes range, nebo close. Jen na tankovani a pvp potrebujes jinej. :-)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    SEBEL: jo to me presne sere na tehle mmorpg to ze melee (jak se to mimochodem pise) je dobry tak akorat na levelovani a na normal dungy, pricemz od nighmare pres raidy si ani neprdnes. Tak ja sulin musis jit ranged, takze vsici shanej stejny gear........
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Tak jsme transferli na jiný server (icewatch) a musím říct, že to bylo dobré rozhodnutí.

    A jinak Storm legion má svoje mouchy, ale celkově to hodnotím dost kladně.
    Každou středu je nějaký update a většinou je k lepšímu.
    Cesta od 50lvl k 60 raidu není příliš dlouhá a simpatické je, že za marky z dungů si vybavení koupíte rychle a není tak třeba je dělat tolikrát dokola.
    Hausing je fakt super, dá se s ním hodně vyhrát a nacpat do něj kopec platin :-)
    Udělali melle build specializovaný na range, je to příjemná změna.
    Invaze a rifty mají bossi, co vás při nepozornosti fakt zabijou a je to často vlastně malej i velkej raid. Obtížnost riftu se určuje při vyvolání a každé kolo pak podle lidí, kteří se účastní.

    Nevýhodou je, že bososvé jsou až moc často jen na range, takže pokud jste melle a nechcete hrát range, neuděláte dmg.
    Na nákup run do opasku, pláště a přívěšku musíte mít reputaci ve třech částech mapy na glorified, což znamená strašlivě moc daily q, adventur a riftů.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    WILLIK: Plán byl transfer, ale jsme na jediném PVP serveru, tak z toho sešlo. Teď bude měsíc free hraní a vyšel Storm Legion, tak uvidíme jestli se někdo vrátí a jak to tam bode fungovat.
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    SEBEL: hm, to mas tezky jestli se ti rozpadla parta se kterou si chodil a i random stoji za vylizprdel, tak bud vyber nejvic zalidneny server a transferni nebo se na to vyprdni.
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    SEBEL: vykasli se na to.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    No, místo abych strávil 5 hodin hraní, strávil jsem ho vymýšlením buildu a porovnáváním s jinejma, stavěním maker a tak... Závěr je, že ačkoli některé skilly vylepšili, tak celý systém totálně pokonili.
    Vůbec nechápu, proč má War najednou teleport kamkoli. Proč má hromadný stun na areu a na dálku. Proč naopak sebrali warům skilly na útočení na dálku (Paragon je z rangera najednou jen na blízko, na dálku nemá NIC) a proč dva základní waří souly nemají interupt.
    Ze skillů který měli cooldowny udělali instanty, takže nejdou skládat do makra a musím je mít vyhozený v liště a všechny postupně odmačkávat zvlášť. (asi loby od Nostroma)
    A v neposlední řadě mě sere, že ztížili dosavadní dungy (T2), takže ty jednoduchý nám najednou místo 20 minut trvají 60 a ty těžké 100. A to z nich padají pořád stejný nicky, jen to prostě mlátíme dýl.

    Takže teď hodně zvažuju, jestli pořídit expanzi, nebo se na to opravdu vykašlat (zvlášť když se už nedá složit 20 raid ani s lidí na serveru)...
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    WILLIK: mala fatra, stara mama...
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    SAMIEL: aj tak si myslim, ze mala ho prekyprit!
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    RIFT byl super, fakt me to bavilo, nevyprdnout se to lidi kolem hral bych to dal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam