• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUGIŠňupací tabák
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    a turnaje spocivaji v cem? :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    Anketa!
    JUGI
    JUGI --- ---
    LAUZER: Apricot je dobrej pro dlouhodobější šňupání.. Oblíbenej mám teď Ozona president..
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    objednal sem si Gawith Apricot a pomalu zjistuju ze mam nejradsi slabsi jemnejsi tabaky s prichuti.
    navic muzu delat velky lajny.
    red bull je moc silnej a strasne mi po nem opuchne sliznice.
    je to fakt dobra nahrazka za cigara i kdyz to cigo si stejne proste chci dat a je to rozhodne vetsi pozitek, kdyz mi ten tabak neutrhne nos a nechutna hnusne.
    JUGI
    JUGI --- ---
    LAUZER: Ty šňupátka jsou velice užitečná věc :)

    WACLOSH: Spearmint mám teď dost oblíbenej..

    _LEPIK_: Nejsilnější jsou anglické od wilsons of sharrow. SP a SM jsou bez příchutě a jsou dost silné. Dej si víc a uvidíš :)

    Jinak nejsilnější co jsem čet je nějaký "42 elephants" z Indie. Silný tabáky mají také ve vietnamu..
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    JUGI: Ozona raspberry snuff mám. Vyhovuje. Byl to můj první tabák. Nějakou náhodou se mi po převozu nějakejch holek octnul na zadním sedadle v autě. Kterej z těch tří bys doporučil?
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    prisla mi zasilka tabakovych vyrobku co sem si objednal z etabaku a mj. takovy to skleneny snupatko do kteryho se nasype primo snupak... moc chytra vecicka :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    a ktere jsou (z bezne prodavanych) nejsilnejsi? mam zkusenost, ze mi to spis nic nedelalo, ale mozna sem jen daval malo :)

    vzdycky jsem nicmene planoval zkusit snus, s tim zkusenosti nemate? :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    SELATKO: SM i SP jsou trochu ostřejší (a hlavně bez chuti), což občas přijde vhod. Co mě zklamalo je vanilka a strawberry..
    SELATKO
    SELATKO --- ---
    JUGI: Ten jsem nezkoušel...ale S.M. mám a je to fakt S/M. Ozony mi přijdou takové nějaké měkké a šizené, nikotinovej rauš z nich tolik nemám.
    JUGI
    JUGI --- ---
    Momentálně mě nejvíc baví Cherry menthol od Wilsons of sharrow..
    JUGI
    JUGI --- ---
    Tak to tady trochu oživím svojí skromnou sbírkou..
    JUGI
    JUGI --- ---
    JUGI
    JUGI --- ---
    JUGI
    JUGI --- ---
    KALTY: To je teď trend šňupat tvrdej alkohol?
    KALTY
    KALTY --- ---
    SAHIB: OT: na mejch 30 sme zkoušeli šnupat aj rakii. Na rýmu to pomohlo jen částečně. Ráno zacpanej nos a v hlavě naduníno :)
    SAHIB
    SAHIB --- ---
    JUGI: me by rupla lebka
    JUGI
    JUGI --- ---
    "Jsou ovšem sporty ještě náročnější na fyzickou zdatnost.."

    YouTube - mistrostvi ve šnupani
    http://www.youtube.com/watch?v=MnnmTn8eEzg
    MLUKS
    MLUKS --- ---
    Ano, nárazy jsou velké a zvláště když se rozjede večírek mohou se dostavit i stavy předávkování (zblednutí, nevolnost, nutkání spát, nesoustředěnost či nervozita nebo přecitlivělost na smyslové vjemy).

    Každopádně bych šňupeček neodsuzoval a nazval bych jej jakýmsi oživením nikotinové závislosti, částečnou alternativou při abstinenčních příznacích, ale hlavně jako akcelerátor kvalitního večírku (bacha ráno, to nebudeš smrkat "hnědé", ale rovnou budeš tahat brikety :-D )
    JUGI
    JUGI --- ---
    JJGG: Domnívám se, že ano. Bohužel na šňupacím tabáku vznimá větší závislost než na kouření (dostáváš do sebe nárazově větší dávky nikotinu). Aspoň mi tedy tak přijde..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam