• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: Jasný no, případně holt downgrade a znovu a lépe :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NOFU: melo by to tak fungovat. akorat je problem, ze pred updatem na Mango se nepresvedcis, zes to pridal dobre, dokud to neupdatnes :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    SNAKESK: a download link ? ;)
    NOFU
    NOFU --- ---
    Nedaří se mi pochopit/potřebuju se ujistit:
    Koupím telefon s NoDo (Venue Pro), provedu dev-unlock oficiální cestou, nainstaluju nějaký editor registrů, přidám registr pro češtinu a updatnu na Mango. Půjde to takhle nebo odemčení oficiální cestou dělá něco jiného než odemčení skrze ChevronWP7?
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: Ty aplikace nikdy nebudou pro českej marketplace? Ono by to snad nemuselo až tak vadit, tři aplikace bych měl mít možnost deploynout se tim studentskym developerskym účtem.

    Sranda je, že sem se vpodstatě rozhodnul pro Samsung Focus, ale 8GB je málo a nedaří se mi najít žádnou rychlou kompatibilní 16GB+ microSD kartu :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NOFU: shazam, twitter, Google search a hromada dalsich.da se s tim vyzit, ale zamrzi to.
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    Build 8214 a nové notification settings pre aplikácie

    http://img824.imageshack.us/img824/336/fotografia0055j.jpg
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NOFU: podla mna je vstavaný twitter celkom v poho, momentálne neni nejaké velké percento exkluzivnych US aplikácii, ale v budúcnosti isto bude (napr pokiaľ viem tak We´re In neni dostupné inde okrem US)
    NOFU
    NOFU --- ---
    KYTT: O tom sem četl, že je nějak nešikonven (myslim o tom integrovanym).

    Takže je to jen malé procento aplikací? Nic důležitého, jako třeba megadůležitá vzdálená plocha, či méně důležité IM messengery, popřípadě navigace, multimediální aplikace, počasí apod.?
    KYTT
    KYTT --- ---
    NOFU: nevím jak teď ale ještě před pár dny to byl oficiální Twitter...nicméně twitter je v mangu stejně zabudovanej přímo v systému, takže to moc nevadí :)
    NOFU
    NOFU --- ---
    Tak mě napadlo, neřešim to vlastně zbytečně? Znáte nějaké aplikace které jsou dostupné s US LiveID a nejsou dostupné s CZ?
    NOFU
    NOFU --- ---
    SNAKESK: Super, dík. Udělal jsem ten účet na app hubu a na dreamsparku, nikde to po mě žádnou aplikaci nechtělo, účet se zdá být ověřen. Je to možné? Kde se o tom dá něco dočíst? Nic sem nenašel, ale to může být tím, že vlastně nevim co hledám.

    VIRTUALVOID: ou, nešikovné :(
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NOFU: Ano v NoDo ide editovať registre.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NOFU: tazko povedat. walshie mi uz neodpoveda ked sa ho na to opytam ;) imho mu to zatrhli ..
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: A v NoDo budu moct editovat registry? Jde mi jen o úpravu registru kvůli zpřístupnění češtiny v Mango.

    btw. Myslíš, že tenhle stav časem vyřeší? Že bude něco jako ChevronWP7 pro Mango?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NOFU: pokud si ho odemknes oficialni cestou, tak nebudes mit pristup na soubory a registry, ale u nekterych telefonu lze tento pristup ziskat i v Mangu, viz ten odkazovany navod.
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: Když si odemknu telefon oficiální cestou microsoftu, tak mám povoleno přistupovat na registry a filesystem?

    Proč se furt takhle blbě vyptávam:
    uvažuju o pořízení telefonu, v hledáčku mám dva, favoritem je Venue Pro, jen se snažím zjistit, zda půjde nějak odemknout a půjdou do něj instalovat XAPy, páč se bojim, že mi jinak nebudou některé potřebné aplikace dostupné (mam české LiveID). Bohužel se prodává rovnou s NoDo a starší verze ROM neexistuje, takže nejspíš nejde odemknout neoficiální cestou. Nějaký nápad jak na tu instalaci aplikací? Nerad bych se vzdal hardwarové klávesnice.

    Druhou variantou je Samsung Focus u kterého s tím snad nebude žádný problém.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NOFU: interop_unlocked je pojem, kdy mas v telefonu povoleno instalovat i aplikace, ktere vyzaduji interop unlocked capabilitu - mas povoleno pristupovat na registry a filesystem. V NoDo to umely vsechny telefony ve vychozim stavu, v Mangu je to zakazane, pokud si to clovek jednim trikem neodemkne. Momentalne existuje postup, jak si to se zakladnim odemcenym telefonem s Mangem povolit u telefonu Samsung a LG, ale ne HTC :(
    [GUIDE] INTEROP-UNLOCK for MANGO - No revert to NoDo - No 0x81030120 (Samsung/LG) - xda-developers
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1271963
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: Co znamená Interop_unlocked? Já jsem si dnes ráno zřídil studenstkej účet na create.msdn.com a ověřil na dreamsparku, to stačí? Nebo na to musím mít telefon co jde odemknout neoficiální cestou?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NOFU: jo... jedná se defakto o nástroj, co umí stáhnout oficiální XAP soubory bokem, upravit je tak, aby šly nainstalovat, a poté je nahraje jako homebrew aplikaci.
    Pokud máš telefon Interop_unlocked, tak si můžeš změnit limit MaxUnsignedApps na nějake 2 miliardy, a to už většinou stačí :)
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: Pokud budu mít dev unlock s možností nainstalovat tři aplikace, budou se do nich započítávat i aplikace nainstalované skrze tuto aplikaci/aplikace?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam