• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    BOPA
    BOPA --- ---
    VIRTUALVOID:
    SLUPKA:
    Chlapi, nechtěl jsem vás jakkoli vyprudit - fakt to byl jen dotaz... A naprosto s vámi souhlasím... :-)))
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    VIRTUALVOID: Já nechci, aby vyznělo, že když zaplatíte, že to bude rychleji... Protože to tak nejspíš nebude, mám práci a školu a pak něco, co by se dalo s trochou snahy nazvat osobním životem...

    Vydržte a dočkáte se prvního release, jakmile bude alespoň minimální funkcionalita ve stabilní podobě...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    BOPA:
    ad SLUPKA, ked je cas ... az nas oboch so slupkom bude zivit nyxphone (+mna este nyxdroid), tak sa tomu budem venovat fulltimeovo. zatial jedina podpora bola od droidovych userov a KYTT tiez poskytol zdroje.

    nieje to tak uplne o peniazoch, ale hraju v tom tiez rolu.

    please, stand by.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    BOPA
    BOPA --- ---
    SLUPKA: Taky se přeptám-.... jak to vypadá s apliakci NYX pro Mango?? :-)))
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    takže ani přeinstalace zune nepomohla. Zkusim ještě večer tovární nastavení na telefonu. Jestli ani to nepude, tak potěš koště.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    tak - a toho, čeho sem se nejvíc bál od chvíle, kdy sem si koupil první WP, je tu. Zune hlásí chybu synchronizace, že mam odpojit zařízení a zas ho připojit. Ani přes wifinu se to nechytne. A vzhledem k tomu, že mam na noťasu je jedno USB, restarty čehokoliv nepomáhaj, tak sem nahranej. Meh.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    VIRTUALVOID: Tak to mám ještě menší radost... :/
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    obavam sa, ze nie :/
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj. Existuje nějaká možnost zachránit omylem snazaný soubor z HTC Radar WP7 mango? NAhrál jsem si audiozáznam své tříhodinové přednášky a omylem jsem jej smazal...Ztráta je to pro mě velká a rád bych to zachránil...
    BOPA
    BOPA --- ---
    Možná OUT - ale nemáte někdo dobrou zkušenost s nějakou dobrou elektronickou peněženkou??? Nemám na mysli jen zapisování výdajů, ale taky utilitku, kde si mohu zazálohovat čísla karet, účtů, pojistek, ČOP, číslo pasu atd atd... Vím, bezpečnost atd atd... ale na WM6.5 jsem toto měl a byl jsem spookojen. Vše pod heslem, navíc se vše i zálohovalo nba PC.., prostě jsme byl schopen kdykoli dát jakékoli info...
    Dyk
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Get Ready for 60% More Potential Customers
    http://windowsteamblog.com/windows_phone/b/wpdev/archive/2012/02/27/get-ready-for-60-more-potential-customers.aspx

    Today we’re announcing that in the coming month we plan to extend Marketplace to customers in 23 more markets, including; Bahrain, Bulgaria, China, Costa Rica, Croatia, Estonia, Iceland, Iraq, Israel, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Qatar, Romania, Saudi Arabia, Slovakia, Slovenia, Thailand, Turkey, UAE, Ukraine, Venezuela and Vietnam.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Pushuje to zpravy? Na to tam prepinac neni.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jinak pro stazeni Skype: pouzijte Bing Vision na tento QR kod z toho Skype blogu:
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Stahnul, zpravy funguji, volani jsem nezkousel. Btw. je tam malym pismem i prepinac na vsechny kontakty/jenom online.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    už máte skype? Já ho stahnul, ale ještě sem nezkoušel volání
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nokia představila smartphony Lumia 900, Lumia 610 a fotomonstrum 808 PureView - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/nokia-predstavila-smartphony-lumia-900-lumia-610-a-fotomonstrum-808-pureview-2073
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Také se těšíte na Mobile World Congress, který dnes večer začne v Barceloně? Bude představeno tolik novinek, Nokia 610, 900 pro Evropu, WP Tango a mnohé další :)
    MWC 2012 klepe na dveře: Velký přehled chystaných novinek - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/mwc-2012-klepe-na-dvere-velky-prehled-chystanych-novinek-2052
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BLACKSUN: zkus jim nejak napsat, at te zaradi do listu nahradniku, ze kdyby nekdo z te stovky nedokocil, tak at odmeni tebe.. nic vic me ted nenapadne.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    NECROMAN: Tím pádem jsem moc rád, že jsem se registroval ještě zavčasu. :-) Už jen začít vyvíjet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam