• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CRAZY_IVAN: Oni to vysvetlovali nejak tim, ze kdyby se ti pushla zprava o prichozim hovoru, tak by se ta app stejne nestacila pustit a pripravit na prijem. Tak to tam radsi vubec neni. Je to ale uplne na nic, kdyz je to nepouzitelny i na chat. Bohuzel..
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CRAZY_IVAN: no hlavně nepřijmeš volání. A to je u aplikace na volání docela velkej problém.
    Přitom ten Tango video call to umožňuje. Víc tady: http://www.wpcentral.com/skype-windows-phones-goes-gold-and-hits-v10
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    CRAZY_IVAN: Aplikace reálně nemůžou běžet na pozadí. Respektive můžou dělat jen krátké věci v časových intervalech. Řeší se to přes Push Notification, ale to musí vyřešit programátoři. Třeba oficiální icq mi přijde, že funguje docela slušně. Facebook messenger apod. nemám zkušenost, nepoužívám.
    MAGE
    MAGE --- ---
    CRAZY_IVAN: WhatsApp a treba i IM+ maji push notifikace i kdyz me prijde ze ne vzdy funguji na 100%.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Microsoft uvolnil ostrou verzi Skypu pro Windows Phone - MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/bleskovky/microsoft-uvolnil-ostrou-verzi-skypu-pro-windows-phone/sc-4-a-1320305/default.aspx


    docela mě - ještě lumii nemám - zarazila jedna věc:

    Uživatelé, kteří aplikaci již vyzkoušeli, si stěžují na chybějící push notifikace a také na fakt, že aplikace nedokáže běžet na pozadí systému. To je ale záležitost restrikce samotných WP.

    u WP nemůžou běžet aplikace v pozadí? Resp. třeba facebook messenger, whatsapp a další mě nebudou informovat o novinkách?
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    MRAKY: V ranem stadiu urcite ne, vzhledem k tomu ze maji stihnout vanocni trh a windows 8 ma pro desktopy byt k dispozici na podzim.
    BEOWULF_CZ
    BEOWULF_CZ --- ---
    MICTECH: demence...
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    SLUPKA: jedina ofiko zprava byla o tom, ze ms poprel, ze by se mely upgradovat vsechny. Zaroven tvrzeni theverge , ze se nebude upgradovat nic, microsoft nepoprel...... ale imho je to jen spekulovani a win8 jsou v mic rannem stadiu vyvoje.... hodit uzivatele znovu prez palubu by se jim vymstilo
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    MICTECH: Takových zpráv pro i proti existuje :)) Zatím jsem neviděl žádnou oficiální tedy...
    KYTT
    KYTT --- ---
    nevěřim tomu, že by nebyl pro druhou vlnu (tj. Lumie, HTC Radar apod)...to by byla sebevražda
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    mně je to upřímně jedno, protože při mojí výměně telefonů (cca 1/rok) si stejně tou dobou budu kupovat novej :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CRAZY_IVAN: to zatim nikdo krome Mirosoftu nevi.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    a už se teda ví, jestli bude win 8 i na stávající mobily (lumia 800)?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zeme, ktere budou moci publikovat Metro aplikace pro Windows 8 v prvni vlne. CR tam je, slovensko bohuzel zatim ne.
    Windows Store markets
    http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/apps/hh694064.aspx#account_countries
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    LOOLE: Je to podmíněné zadaným číslem, protože když nezadáš číslo, tak ještě není ani jisté, jestli to bude smska :))
    LOOLE
    LOOLE --- ---
    SLUPKA: Supr, díky... ještě je to podmíněné zadaným číslem. Já to dělám v opačném přadí, protože se mi stává, že omylem odešlu nedopsanou zprávu.


    NECROMAN: Ano, mám propojeno, už jsem stahovala několik her a aplikací. Většinou to funguje, ale během posledních dvou dnů se tel. 2x zbláznil a když chci spustit marketplace, tak to jenom problikne, ale místo spuštění se vrátí zpět bez jakékoli hlášky. Když telefon vypnu a zapnu, tak to funguje.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LOOLE: amas uz telefon propojen se svym LiveID? - uz jsi stahovala nejake aplikace z Marketplace? Bez provazani s LiveID si nic nestahnes. Kazdopadne doporucuji ceske LiveID, at mas moznost nakupovat aplikace s ceskou kartou.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    LOOLE: Vždyť to se tam ukazuje automaticky. Ne od začátku, ale jakmile se blížíš ke konci první sms, tak se to začne ukazovat...
    LOOLE
    LOOLE --- ---
    Ahoj, prosím o radu a infomrace: dá se u WP 7.5 Mango nějak zobrazit počet znaků v sms? Mám Omnii W. Prolezla jsem už všechno možný a nikde se mi to nepodařilo najít. WP mám něco přes týden a zatím jsem z toho tak nějak v rozpacích, protože postrádá pro mě základní funkce (s možností vlastního zvuku sms jsem se smířila ještě před koupí, ale to, že nevím, do kolika zpráv se mi sms rozdělí je docela na nic...) Pak mi hw tlačítko rozsvítí displej jenom když se mu zrovna chce - to je normální? Zatím jsem v tom nenašla nějakou logiku kdy to dělá a kdy ne... a v neposlední řadě když se telefonu nechce, tak mě prostě nepustí na Marketplace a na Xbox Live... prostě mi pořád ukazuje hlavní obrazovku :( Máte někdo podobnou zkušenost nebo je možný, že je to vadný kus?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam