• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CRAZY_IVAN: pokud nastavis jako zemi prohlizece na US nebo UK, tak ti to hodi na vestaveny Bing, kde mas i Bing Vision, a to se hodi :) Jinak pravda, lupa vytaci snad kazdeho
    MAGE
    MAGE --- ---
    CRAZY_IVAN: a jeste k tomu na neuplnej =/
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    tak lumia je doma

    co mě teda neuvěřitelně sere je tlačítko lupy, aneb vyhledávání... VŽDYCKY hodí na BING! FU!
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: to já vim
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: Zune pro Windows 8 vubec nebude, tak je to pochopitelny krok, jak odnaucit uzivatele.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    uf, tohle mě teda docela štve. Zune Desktop sem se naučil používat a musim říct, že po první klení jsem ho začal používat i pro klasický přehrávání hudby. A marketplace sem tam používal. Sice ne tolik, co v mobilu, ale používal :(

    Microsoft removing Windows Phone Marketplace from Zune Desktop | wpcentral | Windows Phone News, Forums, and Reviews
    http://www.wpcentral.com/microsoft-removing-windows-phone-marketplace-zune-desktop
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Povinna cetba pro kazdeho .NET programatora - nova knizka od Charlese Petzolda o WinRT / Windows 8 programovani s novym systemem vydavani ebooku a plateb:
    Mark your calendars: Programming Windows, Sixth Edition is coming - Microsoft Press - Site Home - MSDN Blogs
    http://blogs.msdn.com/b/microsoft_press/archive/2012/04/21/mark-your-calendars-programming-windows-sixth-edition-is-coming.aspx
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: no on to neni ještě právě Skype od MS :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: co jsem cetl, tak planuji Skypem nahradit postupne i Windows Live Messenger - k cemu mit take dve sluzby?
    Jinak je to docela fail, ze cloveku neprijde ani notifikace, ze mu nekdo vola = mohl bych zapnout a doresit to. Neofiko konkurence to umi a samotny Skype od MS ne.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    oni pánove hlavně kutěj, co udělaj se Skypem strategicky hlavně. Jak to spojit s Lyncem (kterej to volání už umožňuje pro korporátní zákazniky) atp.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    DIM_: nativní podpora bude ale v osmičce, ne? a ta teda nejspíš nebude na stávající telefony asi.

    a nativní je k ničemu, protože to pak neřeší třeba jiný volající kecálky
    DIM_
    DIM_ --- ---
    SLUPKA: No jasny. Slibili prece nativni podporu, jen je skoda, ze musime zas cekat a cekat.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    DIM_: To přijde časem.... Je to teprve první verze... Zatím to vypadá cca jako ta beta...
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CRAZY_IVAN: Oni to vysvetlovali nejak tim, ze kdyby se ti pushla zprava o prichozim hovoru, tak by se ta app stejne nestacila pustit a pripravit na prijem. Tak to tam radsi vubec neni. Je to ale uplne na nic, kdyz je to nepouzitelny i na chat. Bohuzel..
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CRAZY_IVAN: no hlavně nepřijmeš volání. A to je u aplikace na volání docela velkej problém.
    Přitom ten Tango video call to umožňuje. Víc tady: http://www.wpcentral.com/skype-windows-phones-goes-gold-and-hits-v10
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    CRAZY_IVAN: Aplikace reálně nemůžou běžet na pozadí. Respektive můžou dělat jen krátké věci v časových intervalech. Řeší se to přes Push Notification, ale to musí vyřešit programátoři. Třeba oficiální icq mi přijde, že funguje docela slušně. Facebook messenger apod. nemám zkušenost, nepoužívám.
    MAGE
    MAGE --- ---
    CRAZY_IVAN: WhatsApp a treba i IM+ maji push notifikace i kdyz me prijde ze ne vzdy funguji na 100%.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Microsoft uvolnil ostrou verzi Skypu pro Windows Phone - MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/bleskovky/microsoft-uvolnil-ostrou-verzi-skypu-pro-windows-phone/sc-4-a-1320305/default.aspx


    docela mě - ještě lumii nemám - zarazila jedna věc:

    Uživatelé, kteří aplikaci již vyzkoušeli, si stěžují na chybějící push notifikace a také na fakt, že aplikace nedokáže běžet na pozadí systému. To je ale záležitost restrikce samotných WP.

    u WP nemůžou běžet aplikace v pozadí? Resp. třeba facebook messenger, whatsapp a další mě nebudou informovat o novinkách?
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    MRAKY: V ranem stadiu urcite ne, vzhledem k tomu ze maji stihnout vanocni trh a windows 8 ma pro desktopy byt k dispozici na podzim.
    BEOWULF_CZ
    BEOWULF_CZ --- ---
    MICTECH: demence...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam