• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    CRAZY_IVAN: .) proti gustu, žeo! .))
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    IJACZEK: mně se to líbí a design menu a dlaždic se mi líbí a pořídil jsem to právě protože je to jednoduchý na volání a zprávy a fb

    ono v podstatě, když to tak vezmu, tak na androidu jsem po nějakých dvou letech nedělal nic jinýho, než tyhle základní věci, ale do toho se začal prostě sekat a zpomalovat

    šipička na obrazovce mi příjde super a hezká, je to designovej prvek, kostičky maj dobrou velikost a poměr

    lupa je fail no :)

    a samozřejmě jsem nevěděl spoustu věcí, když jsem si ho pořizoval, ale tak při nejhoršim tu mam pořád svuj HTC Desire HD, kterej ovšem nejspíš prodám :)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    CRAZY_IVAN: hehe, ještě, že jsem telefon WP7 dostal, takže si nestěžuju - nemůžu, ale kdybych si ho koupil, tak sem pěkně nasranej .DDD

    WP7 jsou imho pro malý děcka, který si frčej krom volání navíc max facebook.
    Jakmile si WP7 snažíš jakkoli uživatelsky přizpůsobit, téměř vždy narazíš na něco, co je buďto problém, nebo tě to sere .))

    - lupa = bing = jedno tlačítko, co nikdy nepoužívám, vydlážděnej sem googlem
    - šipička na start obrazovce - totální nesmysl, přepnutí do menu funguje i bez šipičky - výsledek 1/5 obrazovky nevyužitá - ou, it's so smart!!
    - atak dále a tak podobně .DD

    už se těšim, až si našetřim na něco normálního
    promiň, ale rozhodně nechápu, proč sis ten telefon kupoval, když tě teďka vytáčej takovýdle věci .)))
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    NECROMAN: tim upozorněním, který po chvilce zmizí a už ho nikdy nevidim, tohle je DOST velkej problém teda :/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CRAZY_IVAN: na zamknute obrazovce nic z instalovancyh aplikaci neuvidis, aspon ted u WP7.
    Zadna stahovaci horni lista neni - aplikace muze upozornovat o zpravach jen tim upozornenim v liste, jako kdyz prijde SMS a nebo na dlazdici. Toto je nedomyslene.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    NECROMAN: já někde četl, že snad pro české telefonu tam má být už nastavenej seznam nebo tak něco, ale asi mam smůlu :))

    btw. tohle asi neni úplně novinka, předpokládám
    http://mobilenet.cz/clanky/lumie-dostanou-sdileni-internetu-az-s-aktualizaci-tango-9097
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    takovej začátečnickej dotaz

    nainstalovej whatsapp, gchat a další

    whatsapp mam připíchnutej do dlaždic

    příjde mi zpráva na whatsapp a gtalk a já zrovna nemam telefon u sebe nebo to neslyšim - tedy vylítne mi nahoře informace na "liště".

    Pak někdy odemknu telefon (na zamknuté obrazovce vidim základní věci jako sms, email, volání, ale ne další aplikace)... v tenhle moment NEVIM, že mam na gChatu zprávu a kdybych neměl whatsapp připíchnutý, tak bych nevěděl ani o něm, protože tu neexistuje něco jako stahovací horní lišta, kde by byly upozornění?

    Jsem blbej, nebo se to dělá jinak nebo se to dá nastavit nebo to je DOST velkej problém a připadá mi to jako nedomyšlená věc?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CRAZY_IVAN: pokud nastavis jako zemi prohlizece na US nebo UK, tak ti to hodi na vestaveny Bing, kde mas i Bing Vision, a to se hodi :) Jinak pravda, lupa vytaci snad kazdeho
    MAGE
    MAGE --- ---
    CRAZY_IVAN: a jeste k tomu na neuplnej =/
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    tak lumia je doma

    co mě teda neuvěřitelně sere je tlačítko lupy, aneb vyhledávání... VŽDYCKY hodí na BING! FU!
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: to já vim
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: Zune pro Windows 8 vubec nebude, tak je to pochopitelny krok, jak odnaucit uzivatele.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    uf, tohle mě teda docela štve. Zune Desktop sem se naučil používat a musim říct, že po první klení jsem ho začal používat i pro klasický přehrávání hudby. A marketplace sem tam používal. Sice ne tolik, co v mobilu, ale používal :(

    Microsoft removing Windows Phone Marketplace from Zune Desktop | wpcentral | Windows Phone News, Forums, and Reviews
    http://www.wpcentral.com/microsoft-removing-windows-phone-marketplace-zune-desktop
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Povinna cetba pro kazdeho .NET programatora - nova knizka od Charlese Petzolda o WinRT / Windows 8 programovani s novym systemem vydavani ebooku a plateb:
    Mark your calendars: Programming Windows, Sixth Edition is coming - Microsoft Press - Site Home - MSDN Blogs
    http://blogs.msdn.com/b/microsoft_press/archive/2012/04/21/mark-your-calendars-programming-windows-sixth-edition-is-coming.aspx
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: no on to neni ještě právě Skype od MS :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: co jsem cetl, tak planuji Skypem nahradit postupne i Windows Live Messenger - k cemu mit take dve sluzby?
    Jinak je to docela fail, ze cloveku neprijde ani notifikace, ze mu nekdo vola = mohl bych zapnout a doresit to. Neofiko konkurence to umi a samotny Skype od MS ne.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    oni pánove hlavně kutěj, co udělaj se Skypem strategicky hlavně. Jak to spojit s Lyncem (kterej to volání už umožňuje pro korporátní zákazniky) atp.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    DIM_: nativní podpora bude ale v osmičce, ne? a ta teda nejspíš nebude na stávající telefony asi.

    a nativní je k ničemu, protože to pak neřeší třeba jiný volající kecálky
    DIM_
    DIM_ --- ---
    SLUPKA: No jasny. Slibili prece nativni podporu, jen je skoda, ze musime zas cekat a cekat.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    DIM_: To přijde časem.... Je to teprve první verze... Zatím to vypadá cca jako ta beta...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam