• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jak nahrat vsechny obrazky a ikony v App Hub pomoci jednoho kroku - paradni :)
    My Mobile Home | Windows Phone 7: New App Hub Tips
    http://www.mjfnet.com/blog/post/2011/07/25/WindowsPhone7NewAppHubTips.aspx
    BLACKSUN
    BLACKSUN --- ---
    CERMINEK: co se tyce bluetooth, tak se to chce podivat co tvoje radio podporuje.. win phone to maji sepsany tady http://support.microsoft.com/kb/2449475

    a na prezentace bych asi zkusil WIN Remote viz http://www.windowsphone.com/cs-cz/apps/0d113402-0ed2-43b3-af1b-de20f82a3cc6
    ma to serverovou cast (do pc) a telefoni, na zapinani monitoru a pc a ovladani videa to fungovalo.. ma to nejaky nastroj na powerpoint primo, takze nezbyva nez zkusit.. mam to cca od podzimu 2011..
    mozna uz mezitim vyslo i neco zajimavejsiho..
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj. Mám dotaz - nečekaně... V autě mám cca 4roky staré autorádio Pioneer (přesný typ z hlavy nevím) a jelikož je vybaveno Bluethoot handsfree rád bych si tam připojil své HTC radar. Poríž je, že už když jsem měl SE X1 s Win Mobile 6.5, tak to moc nechodilo, v telefonu jsem musel upravit registry, aby se telefon hlásdil jako smarthphone a ne jako PDA, pak teprve se telefon s rádiem spojil a fungovalo to... Co mám WP7, tak jsem zaboha nepřišel na to jak to rozchodit... Nemáte někdo tůšo co s tím?

    A ještě jeden dotaz. Před časem jsem řešil možnost sledování času prezentace, načež mi spolužák doporučil ukazovátno (http://www.alza.cz/logitech-wireless-professional-presenter-r800-d138121.htm), což zase kvůli pár prezentacím ročně nechci kupovat... napadlo mě, že by se na to dal využít právě můj telefon... Máte někdo zkušenosti s řízením prezentace přes WinPhone?

    Díky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    mate nekdo zkusenosti s Telerik komponentami pro Windows Phone? Jsou opravdu o tech 50 dolaru lepsi, nez, WP7 toolkit? :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ja som porusil vsetky live ucty z inych krajin ako US.
    takze mi je to v zasade jedno:)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Webovy MP pro Slovensko a dalsi nove zeme uz konecne funguje:
    http://www.windowsphone.com/sk-SK/marketplace
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    spíš ještě pak zkusit změnit měření expozice, aby bylo stejný (všechno krom rozlišení jsem nechal na přednastavený nastavení) a ozkoušíme venku
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MAGE:

    rychlost závěrky stejná, světelné podmínky stejné, bohužel když je auto iso u WP, tak to tam nedává info, kolik bylo iso, ale když byla stejná závěrka a foťáky jsou víceméně skoro stejný (v mém má být lepší, novější), tak je to dost FAIL

    MAGE
    MAGE --- ---
    CRAZY_IVAN: spis nahod i EXIF obou fotek
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    SLUPKA: je to komplet automatika, barvy, uprostřed je taky trošku jiná barevnost než na okrajích, nepříjde mi to prostě jenom isem

    ale ještě uděláme nějaký porovnání na slunci atp.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    CRAZY_IVAN: Ta druhá má o jeden stupeň vyšší ISO tipuji... Mně třeba foťák lumie přijde úplně jinde, než co jsem měl v Trophy (z Trophy se mi snad nepodařilo udělat rozumnou fotku)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    tak jsme dneska s kámošem porovnali foťáky

    on má nokii N9, já Lumia 800 - tedy hodně identické telefony, kor co se foťáku týče, tak aktuální N9 a Lumia 800 maj identickej, on má ovšem N9 s tím "horším" foťákem, kterej pak nahradil novější, co mam už já v lumii

    bohužel se mi fotky zdály ošklivější jak na HTC Desire HD, tak jsme vyfotili stejnou věc na automat oba

    lumia je ta ošklivější fotka, docela by mě zajímalo jestli to takhle vážně przní software

    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    ADAMFC: .)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    IJACZEK: no jako dite se vyjadrujes akorat ty :)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    CRAZY_IVAN: .) proti gustu, žeo! .))
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    IJACZEK: mně se to líbí a design menu a dlaždic se mi líbí a pořídil jsem to právě protože je to jednoduchý na volání a zprávy a fb

    ono v podstatě, když to tak vezmu, tak na androidu jsem po nějakých dvou letech nedělal nic jinýho, než tyhle základní věci, ale do toho se začal prostě sekat a zpomalovat

    šipička na obrazovce mi příjde super a hezká, je to designovej prvek, kostičky maj dobrou velikost a poměr

    lupa je fail no :)

    a samozřejmě jsem nevěděl spoustu věcí, když jsem si ho pořizoval, ale tak při nejhoršim tu mam pořád svuj HTC Desire HD, kterej ovšem nejspíš prodám :)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    CRAZY_IVAN: hehe, ještě, že jsem telefon WP7 dostal, takže si nestěžuju - nemůžu, ale kdybych si ho koupil, tak sem pěkně nasranej .DDD

    WP7 jsou imho pro malý děcka, který si frčej krom volání navíc max facebook.
    Jakmile si WP7 snažíš jakkoli uživatelsky přizpůsobit, téměř vždy narazíš na něco, co je buďto problém, nebo tě to sere .))

    - lupa = bing = jedno tlačítko, co nikdy nepoužívám, vydlážděnej sem googlem
    - šipička na start obrazovce - totální nesmysl, přepnutí do menu funguje i bez šipičky - výsledek 1/5 obrazovky nevyužitá - ou, it's so smart!!
    - atak dále a tak podobně .DD

    už se těšim, až si našetřim na něco normálního
    promiň, ale rozhodně nechápu, proč sis ten telefon kupoval, když tě teďka vytáčej takovýdle věci .)))
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    NECROMAN: tim upozorněním, který po chvilce zmizí a už ho nikdy nevidim, tohle je DOST velkej problém teda :/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CRAZY_IVAN: na zamknute obrazovce nic z instalovancyh aplikaci neuvidis, aspon ted u WP7.
    Zadna stahovaci horni lista neni - aplikace muze upozornovat o zpravach jen tim upozornenim v liste, jako kdyz prijde SMS a nebo na dlazdici. Toto je nedomyslene.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    NECROMAN: já někde četl, že snad pro české telefonu tam má být už nastavenej seznam nebo tak něco, ale asi mam smůlu :))

    btw. tohle asi neni úplně novinka, předpokládám
    http://mobilenet.cz/clanky/lumie-dostanou-sdileni-internetu-az-s-aktualizaci-tango-9097
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam