• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    MAGE
    MAGE --- ---
    MARASAN: ono to je kvuli pameti, myslim ze ani na jinych os jich nemuzes mit neomezene.
    MARASAN: chvilku drz prst na textu objevi se ti vkladani a pak uz jen tahnes v textu na misto kde chces psat. Akorat je to dost neprehledne.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Dalsi dotaz - je mozny nejak pri psani textu posunovat kurzor? Pokud chci zmenit pismenko uprostred slova, musim slovo bud napsat znovu nebo jej od konce umazat, nevim jak na to jinak.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NECROMAN: to je moc hezky, ze W8 to budou mozna umet, ja mam ale W7 a mobil, co neumi W8 a navic ted.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MARASAN: nejde zmenit, je to tak. Od te doby co tlacitko na taby daly do menu, tak je stejne nepouzivam. Ve Windows Phone 8 ale uz pujde prepnout, co bude na hlavni obrazovce vlevo doel za button, zda refresh, tabs nebo favorites.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Limit max 6 tabu v IE je pevne dan a nejde zmenit? Dost me to omezuje :-/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    jinak ty čísla u toho rádia jsou docela vysoký...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: no to myslim, že je trochu jinej případ tohleto :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: soudruzi v Microsoftu asi hledali, co z telefonu odstranit aby usetrili a nenastvali co nejvice lidi, asi jako pred dvema lety, kdy zjistili, ze nikdo neposila soubory pres Bluetooth a nepouziva Mass Storage :D
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: obzvlaste to nastve pote, kdyz jsem ted nekolik poslednich dnu pracoval se tridou FMRadio a ve WP8 emulatoru nahodou zjistim ze nefunguje :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    To zas bude na základě nějakejch výzkumů :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Z oficialnich specifikaci WP8 telefonu se da zjistit zajimava vec - zadny z dosud predstavenych WP8 telefonu nema ve specifikaci FM radio, ktere ovsem bylo povinne u vsech WP7 telefonu.
    Je to omyl ve specifikaci, nebo se dovime jeste nejakou neprijmenou pravdu? Pevne doufam v prvni, i kdyz bych se ale nicemu nedivil u Microsoftu
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    OPRAH: tobě nejde ze seznamu aplikací připnout email na hlavní plochu? Nezapomněl si třeba v synchronizaci zaškrtnout synchronizaci mailů a máš jen kalendář? To občas udělalo (jdi do settings, accounts a otevři ten email, o kterym mluvíš. Úplně dole je synchronizace a musíš tam mít synchronizovat email)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    zahadna vec ty sedmy.. kdyz jsem ho poridil, tak jsem v prvnim nastaveni ihned prihlasil ucet google a hle: na home byl gmail automaticky.. ted, po tovarnim restartu a nastaveni uctu az po prvnim nacteni to uz nejde :))) je parada, ze je to zatim asi nejrychlejsi OS ale moznosti, jak si telefon upravit dle svych potreb asi nejmene..
    KYTT
    KYTT --- ---
    OPRAH: no to fakt nevim, já tam mám připlý hned dva googlemaily :)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    a proc treba nemuzu pripnout googlemail na hlavni obrazovku? proste mi to nabidne ale text je inverzni a nemuzu nic..
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    ADAMFC: fakt tam neni. nikde
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    OPRAH: v zune bys ho měl najít
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    NECROMAN: to me prave prekvapilo- nahrat to slo ale ihned po nahrani soubor vpodstate zmizel- neda se smazat ale realne mi to misto v telefonu chybi:)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OPRAH: Zune snad neumozni nahrat filmy, ktere nejdou prehrat, ne? Zkus je smazat primo v Zune ve spravci obsahu telefonu po pripojeni.
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    ahoj všem!
    Mám problem se svym HTC Radar 4g:
    pomocí Zune jsem do něj nahrál pár filmů, některý ale nejsou podporovaný a tak mi teď v telefonu pouze zbírají místo. Problém je v tom, že je přístroj ani nerozpozná, tudíž je nemohu smazat. Místo ale realně zabírají. Jak se jich mám zbavit? je factory reset jediná možnost? dík moc za radu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam