• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    JOOP
    JOOP --- ---
    ADAMFC: Je to mozny, treba je to novinka od Manga, ale vim, ze jsem si toho vsiml uz nejakou dobu zpatky.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    JOOP: já se moc nesleduju, ale mam takovej pocit, že to tam bylo
    JOOP
    JOOP --- ---
    ANGELFREE: Tohle asi bude naka chvilkova fb chybka, me treba se komentare ukazuji v pohode.

    ADAMFC: Tohle naopak myslim, ze je MS featura, myslim, ze si rekli, ze je zbytecny videt svoje posty a zobrazuji ti tak jen posty ostatnich. Prijatelnejsi by kazdopadne byla nejaka volba v nastaveni.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ANGELFREE: podle mě je tohle na straně fejsbuku, protože mně se třeba neukazujou moje věci v tom základnim feedu a musim kliknout na sebe, abych to dostal
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    Právě jsem zjistil že mi telefon nenačítá komentáře z FB u mých příspěvků (v hubu Me)...přitom u postů jiných lídí se načítají. Bug?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KYTT: jj, je to cool!
    KYTT
    KYTT --- ---
    MAGE: tyjo, mám WP telefon už rok a půl a to s tim kurzorem sem nevěděl a vždycky mě to strašně štvalo :)) jen sem myslel, že to tak prostě je, tak sem ani nehledal řešení. díky ti!
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MAGE: taby dobre resi mobile opera - vypnes obrazky a muzes jich otevrit spousty.
    MAGE
    MAGE --- ---
    MARASAN: ono to je kvuli pameti, myslim ze ani na jinych os jich nemuzes mit neomezene.
    MARASAN: chvilku drz prst na textu objevi se ti vkladani a pak uz jen tahnes v textu na misto kde chces psat. Akorat je to dost neprehledne.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Dalsi dotaz - je mozny nejak pri psani textu posunovat kurzor? Pokud chci zmenit pismenko uprostred slova, musim slovo bud napsat znovu nebo jej od konce umazat, nevim jak na to jinak.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NECROMAN: to je moc hezky, ze W8 to budou mozna umet, ja mam ale W7 a mobil, co neumi W8 a navic ted.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MARASAN: nejde zmenit, je to tak. Od te doby co tlacitko na taby daly do menu, tak je stejne nepouzivam. Ve Windows Phone 8 ale uz pujde prepnout, co bude na hlavni obrazovce vlevo doel za button, zda refresh, tabs nebo favorites.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Limit max 6 tabu v IE je pevne dan a nejde zmenit? Dost me to omezuje :-/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    jinak ty čísla u toho rádia jsou docela vysoký...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: no to myslim, že je trochu jinej případ tohleto :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: soudruzi v Microsoftu asi hledali, co z telefonu odstranit aby usetrili a nenastvali co nejvice lidi, asi jako pred dvema lety, kdy zjistili, ze nikdo neposila soubory pres Bluetooth a nepouziva Mass Storage :D
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: obzvlaste to nastve pote, kdyz jsem ted nekolik poslednich dnu pracoval se tridou FMRadio a ve WP8 emulatoru nahodou zjistim ze nefunguje :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    To zas bude na základě nějakejch výzkumů :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Z oficialnich specifikaci WP8 telefonu se da zjistit zajimava vec - zadny z dosud predstavenych WP8 telefonu nema ve specifikaci FM radio, ktere ovsem bylo povinne u vsech WP7 telefonu.
    Je to omyl ve specifikaci, nebo se dovime jeste nejakou neprijmenou pravdu? Pevne doufam v prvni, i kdyz bych se ale nicemu nedivil u Microsoftu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam