• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    neresil nekdo u WP8 problem s pripojenim k netu u aplikace ktere se mi prerusi
    a) podrzenim back - ani nemusim prepinat aplikaci
    b) uspanim
    c) nechtenym zmacknutim search
    d) nechtenym zmacknutim home

    prijde mi trochu divny, ze by nemohlo jit pripojeni na pozadi. Je nejaka metoda na vytvoreni staleho pripojeni nebo tak neco?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE:
    DIM_: no to já nepopíram přece, že je to příšerný oboje - já jen mluvim o tom přístupu, kdy u iphonu se to ani nezmiňuje a u win je to problém.

    To samý třeba pětkovej iphone má vysokej displej, ale všechny aplikace jsou na ten původní.. taky sem nikde nečet, že je to problém (na pozvednutí obočí to minimálně je). Další je třeba ergonomika, kdy konektor na sluchátka je v levym dolnim rohu. Nevim, jak držíte telefon vy, ale já ho v pravý ruce držim tak, že mam jeden prst přesně v místě, kde je ten konektor... A takovejch věcí je docela dost zatim


    MAGE: u win se musí něco nahrávat do speciální složky? Wut?

    Ale s těma live tiles, podobná věc je třeba posílání a přijímání zpráv přes facebook v tom message hubu - někdy to jde, někdy to nejde. Nedá se na to spolehnout
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: cas kdy si clovek delal (systemove) vyzvaneni z mp3 ulozenych v telefonu je stejny pravek jako nahravat si hudbu pomoci mass storage.
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: imho u wp je tech restrikci preci jen vic, delka i velikost + dostat to do telefonu mi prislo mnohem slozitejsi nez dvakrat poklik na stazeny .m4r a sync... u iOS nemusim menit zadny ID3tag nebo to nahrat rucne do specialni slozky...
    pro me to je celkem jedno ale chapu ze BFU prskaj. Pokud ja kritizuij WP tak me sere ze samy od sebe se prestavaj aktualizovat live tiles (aka nejvetsi tahak WP), prestal se mi napojovat kalendar a neni zde zadne centrum notifikaci...
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MAGE, ADAMFC: Obe cesty jsou hrozny, priznejte si to:)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: no jde o to, že se windowsum vytýká to samý jako velká tragedie.
    U win je to - nahraju MP3, oříznu, změnim genre na Ringtone a sesynchronizuju.

    Chápeš?
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: NECROMAN: Kdo chce psa bít... aneb proč dělat věci jednoduše když to jde složitě že!
    http://audiko.net - nahraju mp3 - oříznu si ji a stáhnu jako .m4r - import do itunes a sync.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: evidentně ne. Hodně vtipný
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: nerikej, zrovna u iPhone bych to cekal, ze to bude za tech 5 let odladene :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    tak třetí den bojuju s firemnim iphonem 5. Takovejch věcí, který jsou proti Winkum bolehlav..

    Tady například jak udělat ringtone http://www.gottabemobile.com/2011/10/26/ios-5-how-to-create-custom-ringtones-and-alerts-for-the-iphone/

    pak že je to u Winka složitý
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SIRLOON: logy vyvijenych aplikaci se nikde neukladaji, je treba je odchytit rucne a nekam ukladat nebo posilat.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    NECROMAN: teprve vyvoj, na hubu teprve budeme
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SIRLOON: crash logy z aplikaci ve Store jsou dostupne v App Hubu na Internetu, mas je tam?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    netusi nekdo jak stahovat crash logy z WP8 devicu do W7 bez VS? s iOS to jde synchronizaci s iTunes, tady sem tu moznost zatim nenasel :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WPCentral zminil moji appku :)
    Look at the stars with Astronomy Lockscreen, available for Windows Phone 8 | Windows Phone Central
    http://www.wpcentral.com/look-stars-astronomy-lockscreen-available-windows-phone-8?utm_source=wpc&utm_medium=twitter
    KYTT
    KYTT --- ---
    MAGE:
    DIM_: Byla to chyba na straně MS. Dneska už update jde.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MRAKY: bavime se o wifine v praci a heslo mam dobre. WP7.5 jede uplne vpoho, ale jen ta 8 ne
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    MARASAN: predpokladam, ze se bavime o jeho wifine.

    apropo. ne kazda sit. obcas vlastnik i nejake to heslo nastavi :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MRAKY: "zmen si na routeru" ? LOL, ne kazda sit ma user:heslo na routeru admin:admin!
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: lol tak to ted bud opravili nebo jsem to "hacknul" =D Dal jsem update, ten samosebou spadl, tak jsem se sel podivat na market kolik za to chtej. To jsem si rekl ze ne vratil se pres zpet zpet a dal znova update a slo to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam